اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102196062218661

رونمایی از آمبولانس تیپ B پارسیان موتور مانلی

حضور پررنگ یک شرکت خودروسازی با کاربری درمانی

کد: 140102196062218661

https://bit.ly/3vU3dqV

، (اخبار رسمی): بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث) که از سوم تا ششم خردادماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، یک میهمان ویژه در حوزه تولید حمل و نقل پزشکی و درمانی دارد.

حضور پرحجم یک شرکت خودروسازی با کاربری درمانی
حضور پررنگ یک شرکت خودروسازی با کاربری درمانی

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی که از سوم تا ششم خردادماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، یک میهمان ویژه در حوزه تولید حمل و نقل درمانی دارد. شرکتی معتبر و دارای مجوزهای لازم و پروانه بهره‌برداری تولید خودرو که در مساحتی 82 هزار متری، در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان واقع است. 

کارشناسان صنایع خودروسازی پارسیان موتور مانلی، با مطالعه همه جانبه نیازهای تجهیزات پزشکی و حمل و نقل‌های لازم در این حوزه، عمده تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا در خلال برگزاری نمایشگاه، از خودروی آمبولانسی که بر روی پلتفرم موفق فیات دوکاتو پیاده‌سازی شده است، رونمایی کنند.

محسن حاجی‌علی‌بابایی، مدیرعامل شرکت صنایع خودروسازی پارسیان موتور مانلی گفت: «مزیت رقابتی محصول ما دانش‌بنیان بودن و تولید شاسی‌های اروپایی در داخل با کاربردهای متنوع و مورد نیاز این صنعت است.» 

وی تصریح کرد: «این مجموعه با 15 سال سابقه فعالیت و کمک گرفتن از متخصصان توانمند ایرانی، شاسی‌های موردنیاز برای مجموعه‌های اورژانس کشور را با کاربردهای مرتبط مانند امداد و نجات، کلینیک سیار هم شاسی و هم کاربری تولید می‌کند و در این نمایشگاه با خودروهای مرتبط با حوزه سلامت شرکت کرده است.»

میثم خزائی، مدیر برندینگ و روابط عمومی صنایع خودروسازی پارسیان موتور مانلی، ضمن تشریح عملکرد متخصصان این شرکت، در استفاده از تجهیزات پزشکی استاندارد و ساخت داخل در این آمبولانس می‌گوید: «رونمایی از این محصول در نمایشگاه، جلوه‌ای از کار شبانه‌روزی برای تسهیل کار دوستانمان در زمینه نقل و انتقال بیماران در اقصی‌ نقاط کشور است.»

خزائی ضمن اشاره به این موضوع که تمامی مراحل طراحی، مدل‌سازی، قالب‌گیری و تجهیز فضای کابین این آمبولانس، حاصل زحمات متخصصان و کارگران زحمتکش ایرانی است می‌گوید: «یکی از اهداف این شرکت، ایجاد اشتغال و حمایت از صنعتگران کشور بوده و هست.»

به نظر می رسد که این شرکت دانش بنیان ضمن تلاش در افزایش میزان داخلی‌سازی خودرو و قطعات وابسته با استاندارد جهانی و توسعه خطوط تولید با توجه به میزان درخواست مشتریان و حجم فروش، در کنار محصولات دیگر، کار تولید و ارائه آخرین محصولات روز در زمینه تولید تجهیزات آمبولانس، خودروی حمل متوفی، خودروی حمل معلولان و توان‌یابان و... را به طور جدی در دستور کار قرار داده است.

خزائی می‌گوید: «آمبولانس به دلایل حساسیت‌های بالا، باید در حد خودروهایی با استانداردهای جهانی باشد؛ چون حفظ جان بیمار، تنها چیزی است که درصورت درخواست کمک، مد نظر کادر امداد است. شرکت ما بر همین اساس در سال ۲۰۰۹ میلادی، ضمن انعقاد قرارداد همکاری با کمپانی فیات ایتالیا در شهر تورین، اقدام به تاسیس واحد مونتاژ انواع خودروی فیات با هدف کمک رسانی به صنعت سلامت کشور کرد که بدون شک به سود سیستم درمانی کشور است. ما در این تولیدات، عمده توان خود را به کار گرفته‌ایم تا از حداکثر ظرفیت‌های داخل کشور در امر تولید بهره ببریم.»

خزائی، هدف مدیران این شرکت از حضور در نمایشگاهی با ظرفیت میزبانی اغلب شرکت‌های بزرگ تجهیزات پزشکی را اینگونه شرح می‌دهد: «این نمایشگاه می‌تواند با ایجاد تمرکز و جلب توجه همگانی به حوزه سلامت باعث رونق تولید تجهیزات نوین پزشکی و ایجاد روحیه رقابت میان فعالان این عرصه باشد. نیاز‌مندی‌های شبکه بهداشت و سلامت کشور و لزوم بهسازی و نوسازی ناوگان اورژانس بر کسی پوشیده نیست و شرکت پارسیان موتور نیز تلاش می‌کند در این راستا قدم‌های موثری بردارد. قطعا یکی از ابزارهای مهم معرفی این دستاوردها برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی است که بسترساز ایجاد تحرک و جنبش در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و سلامت خواهد بود.»

 

حضور پرحجم یک شرکت خودروسازی با کاربری درمانی

برای مشاهده این تصویر در سایز اصلی اینجا را کلیک کنید.

حضور پررنگ یک شرکت خودروسازی با کاربری درمانی

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین‌المللی تهران،طی روزهای سوم تاششم خردادماه،میزبان رویدادی بزرگ درزمینه عرصه دستاوردهای تجهیزات پزشکی دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی و خدمات سلامت است.نمایشگاهی که به لحاظ حجم قابل توجه شرکت‌های مدعو،یکی از معتبرترین نمایشگاه‌هادر سطح جهان است نمایشگاه ایران‌هلث،درست در زمانی برگزار می‌شود که جهان آرام آرام درحال آغاز کردن دوران آرامش پس از پاندمی کروناست. دورانی تلخ که باهمکاری کادرهای درمان سراسر جهان، درحال محوکامل است.به نظرمی‌رسد که ابتکار دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه،بیشتر در محورهایی چون ایجاد نوعی تعامل جهانی و بسط ارتباطات و استفاده‌های دوسویه در زمینه رد و بدل اطلاعات متمرکز است.یعنی همان حرکت مورد ستایش که باید هرچه زودتر آغاز شو. صنعت تولیدتجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی وخدمات سلامت،صنعتی ایستانیست ونمی‌توان دردوره‌های مختلف،با دیدی یکسان به آن نگاه کرد.همانگونه که می‌دانیم،پیشرفت‌های دقیق ولحظه‌ای درعلم پزشکی که این روزهابه اوج خود رسیده است،بدون وجودابزارآلات مورداحتیاج ورشدصنعت تولید وسائل پیشرفته،کاری تقریباغیر ممکن است فرصتی که بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای مدرن صنعت سلامت،به همت شرکت آوای موفق ایرانیان،در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سلامت وپزشکی کشور قرار می‌دهد،فرصتی مغتنم درشناخت ابعاد گوناگون این صنعت واستفاده‌های بهینه در تبادل اطلاعات است،یعنی همان سویه‌ای که باید ازسوی وزارت درمان وآموزش پزشکی،به فال نیک گرفته شده همه گونه حمایت های لازم از فعالان این صنعت صورت گیرد تابه تدریج به مرزهای شکوفایی وخودکفایی در این زمینه نزدیک شویم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]