اطلاعات تماس
  • ۰۹۱۲۰۳*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102256073718804

با هدف به روزرسانی وبسایت و ارتباط بیشتر با مشتریان از طریق وبسایت انجام شد

ارتقا و بهینه سازی سایت گروه مندسی کوبه دُر 

کد: 140102256073718804

https://bit.ly/3sC9y8C

، (اخبار رسمی): وب سایت جدید گروه مندسی کوبه دُر  از  فروردین 1401 به روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت گروه مندسی کوبه دُر 
گروه فنی مهندسی کوبه دُر ارائه ی راهکار متنوع و مناسب برای انواع درب های اتوماتیک ، درب سکشنال

بخش های سفارش، ارتباط با مشتریان و محصولات به فهرست وبسایت اضافه و ارتباط با مشتریان، درخواست مشاوره، ثبت درخواست خرید انواع دوربین مدار بسته و دزدگیر در اصفهان برای مخاطبان میسر شده است.

به گزارش روابط عمومی گروه مهندسی کوبه دُر، وبسایت این شرکت فعال در ساختمان، دزدگیر، دوربین مدار بسته، درب های اتوماتیک و انواع سایبان برقی از تاریخ فروردین 1401 بروز رسانی شده و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس koubedoor.com در دسترس مشتریان و علاقه مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه وبسایت، بخش‌های بخش های سفارش، ارتباط با مشتریان و محصولات به فهرست وبسایت اضافه و ارتباط با مشتریان، درخواست مشاوره، ثبت درخواست خرید انواع دوربین مدار بسته و دزدگیر در اصفهان برای مخاطبان میسر شده است.

مهندس سلیمی مدیرعامل گروه مندسی کوبه دُر با اعلام این خبر گفت: رفع خلاءهای موجود در ارتباط بین مجموعه و خریداران در استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری و ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت پس از این به روز رسانی مد نظر است.

وی ادامه داد: بروزرسانی وبسایت و اتباط بیشتر با مشتریان از طریق وبسایت و نیز جذب سفارش از راه حضور در موتورهای جستجو مانند گوگل مهمترین دلایل بروزرسانی سایت است.

او همچنین همگامی مجموعه با علم روز را از مهمترین سیاست‌های شرکت برشمرد و افزود: پس این به روزرسانی به دنبال حضور پر رنگ در شبکه های اجتماعی و ارتباط با مشتریان جهت اشتراک گذاری اطلاعات عمومی و آموزشی در خصوص محصولات ارائه شده هستیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • ۰۹۱۲۰۳*****
[نمایش اطلاعات]