اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140102286082518661

تولیدکننده تستر‌های تجهیزات پزشکی:

خواستار اهمیت بیشتر به صنعت تجهیزات و مهندسی پزشکی کشور هستیم.

کد: 140102286082518661

https://bit.ly/3yLYNEy

، (اخبار رسمی): شرکت موج پرداز تصویر، تنها تولیدکننده دستگاه‌های تست و کالیبراسیون تجهیزات پزشکی در ایران و خاورمیانه است که در اکثر بیمارستان‌های کشور نصب شده و مورد کاربرد مهندسین پزشکی قرار می‌گیرد.

خواستار اهمیت بیشتر به صنعت تجهیزات و مهندسی پزشکی کشور هستیم.
خواستار اهمیت بیشتر به صنعت تجهیزات و مهندسی پزشکی کشور هستیم.

مدیر تحقیقات و رئیس هیئت مدیره شرکت فوق گفت: شرکت موج پرداز تصویر با هدف طراحی، تحقیق و تولید تجهیزات پزشکی در سال ۱۳۸۳ کار خود را آغاز کرد و پس از بررسی‌های متعدد و مطالعات، اولین محصول خود را در سال 84 تولید و عرضه کرد.

معرفی تولیدات موج پرداز تصویر

عباس مهرانداز با بیان اینکه محصولات تولیدی این شرکت شامل دو بخش هستند، تصریح کرد: بخش اول(تجهیزات مهندسی پزشکی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی) شامل تستر الکتروشوک، شبیه ساز سیگنال قلبی، شبیه‌ساز سیگنال‌های علایم حیاتی بیمار،تستر الکتروکوتر و بخش دوم ( تجهیزات فیزیوتراپی) شامل شاک ویو الکترومگنتیک، لیزرهای کم توان و پرتوان می‌شوند.

مدارک و جوایز اخذ شده

اخذ گواهی نامه تایید طرح از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران ، اخذ تاییدیه از اداره کل تجهیزات پزشکی از سال 84 تاکنون، ثبت اختراع با عنوان تستر الکتروشوک ، طرح سطح 3 بنیاد ملی نخبگان ، برگزیده دومین جشنواره علم تا عمل (طرح برگزیده کشوری)، برگزیده سومین جشنواره نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی و برگزیده اولین جشنواره بین المللی جوایز تحقیق و توسعه در سال 91 –IRDA 2011 - محصول برتر در کارنامه افتخارات و امتیازات این شرکت قرار گرفته است.

برنامه‌های آتی

امیر مهرانداز، مدیر فنی شرکت موج پرداز تصویر خاطرنشان کرد: ساخت اکثر تستر‌های تجهیزات پزشکی و ساخت پروژه‌ها و محصولاتی که مهندسان پزشکی کشور و مراکز درمانی نیاز بیشتری به آنها دارد در دستور کار این شرکت جزو مهمترین برنامه‌های آینده قرار گرفته است. همچنین امیدواریم خط تولید بزرگتر و کار آمد تری را راه اندازی کنیم.

مهندسی پزشکی نیاز به مدیریت بهتر و راهکارهای اصولی دارد

امیر مهرانداز با تاکید بر اهمیت مدیریت و راهکارهای اصولی تر در مهندسی پزشکی برای رسیدن به اهداف مهم گفت: اگر از تولیدات خوب داخلی حمایت درست و اصولی نشود و به امور اداری و مطالبات شرکت‌های خصوصی رسیدگی درستی نشود، متخصصین و مهندسین این صنعت به شدت آسیب خواهند دید و جذب کارهای غیر تولیدی و مهندسی یا فرار از کشور جهت پیشرفت فردی و اجتماعی و در کل نابودی تدریجی تولیدات تجهیزات پزشکی در ایران را خواهیم داشت.

مزیت رقابتی اصلی این شرکت نسبت به رقبای خارجی

وی با بیان اینکه دارای رقبای اصلی خارجی مانند کمپانی فلوک کشور آمریکا / کمپانی دارند کانادا هستیم خاطرنشان کرد: شرکت موج پرداز تصویر به عنوان تنها تولید کننده تسترهای تجهیزات پزشکی در خاورمیانه شناخته شده است. قیمت پایین تر، خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات، انجام کالیبراسیون‌های دوره ای را میتوانم از جمله مزیت اصلی این شرکت نسبت به رقبای خارجی عنوان کنم.

هدف از حضور در نمایشگاه

شرکت فوق جهت معرفی محصولات تولیدی و اطلاع رسانی به جامعه پزشکی و مهندسین پزشکی در بیست و سومین نمایشگاه ایران هلث حضور پیدا میکند.

مدیر تحقیقات و رئیس هیئت مدیره در جهت تاکید مطلب فوق گفت: صحبت‌های حضوری و بازدید حضوری از محصولات و نحوه کار کردن تسترها در نمایشگاه، شناسایی بهتر بازار هدف و چالش‍‌‌های مهندسی پزشکی و بیمارستانی‌،دریافت پیشنهادات و مطالبات فنی از مراکز درمانی و مهندسین پزشکی کشور‌، ارایه کاتالوگ و مشخصات فنی و لیست مشتریان و قیمت به بازدیدکنندگان از دیگر اهداف و برنامه‌های حضور ما در نمایشگاه امسال است.

انتظارات و پیشنهادات برای رشد و ارتقاء صنعت تجهیزات پزشکی

عباس مهرانداز در پایان تقاضای حمایت ویژه در شرایط سخت کنونی از دولت جهت ارتقا و پیشرفت شرکت‌های رو به رشد و در حال توسعه با تسهیلات بلاعوض یا باز پرداخت‌های طولانی را داشت. وی اختصاص فضاهای تولید مناسب و کارگاه، آموزش‌های علمی به مهندسین پزشکی و به روز نگه داشتن دانش فنی آنها توسط اساتید و اهمیت دادن بیشتر به صنعت تجهیزات و مهندسی پزشکی کشور را لازمه رشد و ارتقاء صنعت تجهیزات پزشکی قلمداد کرد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

نمایشگاه بین‌المللی تهران،طی روزهای سوم تاششم خردادماه،میزبان رویدادی بزرگ درزمینه عرصه دستاوردهای تجهیزات پزشکی دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی و خدمات سلامت است.نمایشگاهی که به لحاظ حجم قابل توجه شرکت‌های مدعو،یکی از معتبرترین نمایشگاه‌هادر سطح جهان است نمایشگاه ایران‌هلث،درست در زمانی برگزار می‌شود که جهان آرام آرام درحال آغاز کردن دوران آرامش پس از پاندمی کروناست. دورانی تلخ که باهمکاری کادرهای درمان سراسر جهان، درحال محوکامل است.به نظرمی‌رسد که ابتکار دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه،بیشتر در محورهایی چون ایجاد نوعی تعامل جهانی و بسط ارتباطات و استفاده‌های دوسویه در زمینه رد و بدل اطلاعات متمرکز است.یعنی همان حرکت مورد ستایش که باید هرچه زودتر آغاز شو. صنعت تولیدتجهیزات پزشکی،دندانپزشکی،آزمایشگاهی،دارویی وخدمات سلامت،صنعتی ایستانیست ونمی‌توان دردوره‌های مختلف،با دیدی یکسان به آن نگاه کرد.همانگونه که می‌دانیم،پیشرفت‌های دقیق ولحظه‌ای درعلم پزشکی که این روزهابه اوج خود رسیده است،بدون وجودابزارآلات مورداحتیاج ورشدصنعت تولید وسائل پیشرفته،کاری تقریباغیر ممکن است فرصتی که بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای مدرن صنعت سلامت،به همت شرکت آوای موفق ایرانیان،در اختیار دست‌اندرکاران صنعت سلامت وپزشکی کشور قرار می‌دهد،فرصتی مغتنم درشناخت ابعاد گوناگون این صنعت واستفاده‌های بهینه در تبادل اطلاعات است،یعنی همان سویه‌ای که باید ازسوی وزارت درمان وآموزش پزشکی،به فال نیک گرفته شده همه گونه حمایت های لازم از فعالان این صنعت صورت گیرد تابه تدریج به مرزهای شکوفایی وخودکفایی در این زمینه نزدیک شویم

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش