اطلاعات تماس
  • 025*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103026092516699

دکتر کرمانی از بادیگاردهای خود رونمایی کرد

کد: 140103026092516699

https://bit.ly/3lxfQSY

، قم , (اخبار رسمی): تصمیم برای یک تحول اساسی، موضوعی است که بارها و بارها به آن فکر کرده‌ایم. رفتن به باشگاه، مطالعه برای دانشگاه و حتی رفتن به یک کلاس هنری؛ همه و همه با یک شروع طوفانی همراه است که به مرور عادی می‌شود. دیری نمی‌گذرد که انگیزه خود را از دست می‌دهیم و سردرگم می‌شویم

دکتر کرمانی از بادیگاردهای خود رونمایی کرد!
دکتر کرمانی از بادیگاردهای خود رونمایی کرد

گاهی اوقات هم قبل از شروع، فکر می‌کنیم که یک شکست خورده تمام عیاریم و از انجام کار منصرف می‌شویم. تصمیم برای تناسب اندام و لاغری هم از آن دسته کارهایی‌ است که هم شروع آن سخت است و هم ادامه دادن آن. اما چطور قاعده بازی را عوض کنیم و این بار با قدرت در مسیر تناسب اندام پیش برویم؟

چگونه «شکست» را شکست دهیم؟

تجربه نشان داده تقریبا دو نفر از پنج نفر در همان هفته اول رژیم از برنامه غذایی دست می‌کشند و تنها ۱ نفر تا پایان، به برنامه خود پایبند می‌ماند. وقتی دلایل شکست افراد را بررسی می‌کنیم، به این نکته پی می‌بریم که نداشتن انگیزه و اراده یکی از مهم‌ترین دلایل شکست است. شاید برای خودتان هم پیش آمده باشد که در میانه انجام رژیم غذایی کم می‌آورید و می‌گویید نه من از پسش برنمی‌آیم! غافل از اینکه در این لحظه همه چیز تمام می‌شود.امیدها و آرزوها به ناامیدی تبدیل شده و تمام تلاش‌ها به یک باره ناکام می‌ماند. اما گاهی هم تلفن را برمی‌دارید و به سرعت به دوست صمیمی خود زنگ میزنید و سعی می‌کنید توجیه‌اش کنید که من به اندازه کافی توانایی انجام این کار را ندارم.اما به یک‌باره ورق برمی‌گردد و حالتان خوب می‌شود. دوباره با انگیزه شروع می‌کنید. فکر می‌کنید طی این چند دقیقه چه اتفاقی افتاده‌است؟چه چیزی باعث شده که شما از یک فرد ناامید و ناتوان تبدیل به یک فرد مصمم و باانگیزه شوید؟

قطعا، در چنین مواقعی تنها یک همراه و پشتیبان باانگیزه می‌تواند ادامه‌ مسیر را میسّر و شما را به هدفتان نزدیک‌تر کند. وجود چنین پشتیبانی حالتان را خوب می‌کند و انگیزه و امید را به شما باز می‌گرداند. به شما این امید را می‌دهد که شما تنها نیستید و یک بادیگارد در سفر کاهش وزن همراه شماست.

داشتن یک بادیگارد الزامی است

شما اگر بهترین رژیم غذایی را داشته باشید، اما نتوانید آن را درست اجرا کنید تاثیری نخواهد داشت. هیچ رژیمی شما را تضمینی لاغر نمی‌کند و هیچ معجزه‌ای در کار نیست. شما به یک همراه صمیمی احتیاج دارید. همراهی که درست مانند یک مادر و یا دوست، مراقب شما باشد. بگذارید با یک مثال توضیح دهم: «سال‌ها پیش دکتر کرمانی شعار خود را معجزه‌ای برای چاق‌ها و لاغرها اعلام کرد. به نظر شما هدف از این شعار چه بود؟ آیا با فرمول عجیب وغریب کسی یک شبه لاغر می‌شد؟ قطعاً جواب، منفی است.

موضوع تنها فرمول عجیب و غریب برای رژیم نبود؛ بلکه آن چیزی که برای افراد معجزه می‌آفرید تغییر طرز فکر و سبک زندگی افراد بود.

همراهی دکتر کرمانی به عنوان یک متخصص دلسوز، این معجزه را رقم می‌زد». «بادیگارد» ادامه راه و روش دکتر کرمانی است اما در قالبی پیشرفته و متفاوت. «بادیگارد» یک روش جدید در رژیم غذایی و نوعی مشاوره اختصاصی در زمینه تغذیه کاربران است.

شما در طول همکاری و همراهی با یک مربی سلامت، به نکات مهمی پی خواهید برد که ممکن است تا پیش از آن برای‌تان اهمیت نداشت. برای مثال، شاید ندانید با تنظیم خواب در شبانه روز می‌توانید موفقیت بیشتری در رژیم کسب کنید یا خوردن یک سری از غذاها به کاهش وزنتان کمک می‌کند.

 در این شرایط، مشاور تغذیه به شما کمک میکند. او همان کسی است که از تمام بیماری‌ها و مشکلات شما خبر دارد و می‌تواند با آموزش تکنیک­های لاغری و جلوگیری از استپ وزن شما را به موفقیت 100 در صدی برساند.

اپلیکیشن «به‌اندام» همراه همیشگی شما

شما به محض دریافت رژیم و عضویت در اپلیکیشن به‌اندام دکتر کرمانی، به جهانی از اطلاعات در حوزه رژیم‌ غذایی وارد می‌شوید. هرکجا که باشید می‌توانید غذای مورد علاقه خود را انتخاب کنید و از مقدار مجازی که می‌توانید استفاده کنید، مطلع شوید. ویژگی‌های اپلیکیشن به‌اندام شامل موارد زیر است:

  • ارائه برنامه روزانه غذایی تحت عنوان روزمنو
  • تنظیم برنامه غذایی و چگونگی مصرف سالم‌تر
  • ارائه رژیم غذایی هوشمند متناسب با وزن افراد
  • تنظیم و ارائه مقدار غذای مصرفی در روز
  • همراهی روزانه کارشناسان و رصد وضعیت پیشرفت متقاضی
  • ‌رسیدن به وزن ایده‌آل بدون عوارض جانبی

اگر قصد شروع دارید و به دنبال یک روش قابل اعتماد و برنامه غذایی معتبر و اختصاصی هستید، مشاورین و کارشناسان تغذیه «به اندام» دکتر کرمانی پاسخ تمامی سوالات شما را خواهند داد. شما تنها نیاز به برنامه غذایی ندارید، بلکه شما یک حامی نیاز دارید تا دست‌یابی به زندگی و تغذیه سالم را برای شما دست‌یافتنی کند. از طریق وبسایت دکتر کرمانی  Kermany.com  یا شماره تلفن 02532143 در ارتباط باشید.

 

 

 

دکتر کرمانی از بادیگاردهای خود رونمایی کرد

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

به اندام دکتر کرمانی

گروه به اندام دکتر کرمانی، به عنوان بزرگترین گروه درمان چاقی و لاغری در خاورمیانه با اعتماد و همراهی مخاطبان خود 20سال تجربه خدمت گذاری به هم وطنان عزیز را در کارنامه خود رقم زده است. تیم به اندام دکتر کرمانی، با کمک پزشکان، کارشناسان تغذیه، فیزیولوژیست، مهندسان نرم افزار و کارشناسان محتوایی توانسته است عالی ترین خدمات تخصصی کاهش و افزایش وزن را مطابق با استانداردهای بین المللی به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد.

اطلاعات تماس
  • 025*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی