اطلاعات تماس
  • 091430*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103096107818311

خدمات جدید مجموعه برش آراز لیزر رونمایی شد

محاسبه آنلاین قیمت خدمات برش لیزری 

کد: 140103096107818311

https://bit.ly/3lXLjOl

، (اخبار رسمی): اردیبهشت 1401، سایت آراز لیزر arazlaser.com شاهد رونمایی از صفحه آنلاین محاسبه قیمت خدمات برش لیزری، خدمات تازه این شرکت بود

محاسبه آنلاین قیمت برش لیزری 
محاسبه آنلاین قیمت برش لیزری فلزات از طریق سایت خدمات برش لیزر آراز لیزر

به گزارش روابط عمومی آرازلیزر، اردیبهشت 1401، سایت آراز لیزر arazlaser.com شاهد رونمایی از صفحه آنلاین محاسبه قیمت خدمات برش لیزری، خدمات تازه این شرکت بود.

بر اساس این گزارش، مجموعه خدمات برش لیزری در تبریز که در حوزه برش لیزری فلزات فعالیت انجام می دهد، با نیاز سنجی بازار توانسته ویژگی‌های تازه‌ای نظیر محاسبه آنلاین و اینترنتی را ارائه کند تا این خدمت تازه را برای مشتریان و همکاران فراهم کند. بر پایه این گزارش، محاسبه آنلاین قیمت برش لیزری دارای محاسنی است که اعم از محاسبه قیمت لحظه ای، می‌تواند باعث شفاف شدن قیمت برش فلزات شود.

مهندس جواد اشکی مدیر آراز لیزر، این خدمت را نتیجه دو هفته کار در قسمت فناوری اطلاعات این مجموعه دانست و گفت: فرایند محاسبه قیمت برش لیزری به نوع فلز، ضخامت ورق فلزی، تعداد پرسینگ، تعداد سفارش برای مونتاژ و طول برش لیزری بستگی دارد که با وارد کردن اطلاعات دقیق این چند مورد در محل های مشخص شده در برنامه قیمت برش لیزری حاصل می شود.

وی اضافه کرد: در صورت سفارش با تیراژ بالا برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت دقیق خدمات برش لیزر با شماره تماس ۰۹۱۴۳۰۲۱۹۶۳ تماس حاصل شود. مجموعه خدمات برش آراز لیزر در تمامی ساعات آماده است تا شما دوست عزیز  را در همین راستا راهنمایی انجام دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 091430*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید