اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103286139716400

خرید و فروش ارز دلار و یورو با کارت ملی بدون محدودیت در صرافی رویال

کد: 140103286139716400

https://bit.ly/39z27IT

، تهران , (اخبار رسمی): بانک مرکزی به منظور کاهش التهابات ارزی دستور جدیدی مبنی بر خرید و فروش بدون محدودیت با قیمت توافقی بازار را در صرافی ها اعلام کرد. این بدین معنی می باشد که که افراد دیگر نیازی به خرید و فروش ارز در بازار آزاد نیستند و به راحتی در صرافی مجاز می توانند خرید ارز داشته باشند

خرید و فروش ارز دلار و یورو با کارت ملی بدون محدودیت در صرافی رویال
خرید و فروش آزاد ارز در صرافی رویال

بانک مرکزی در آخرین اطلاعیه خود، دستور خرید از صادرکنندگان پتروشیمی توسط صرافی و فروش آن به مردم عادی خبر داد. در این راستا افراد می توانند با در دست داشتن کارت ملی و کارت بانکی نسبت به احراز هویت با سیم کارت به نام خود اقدام به خرید ارز با قیمتی به مراتب پائین تر از بازار آزاد نمایند. در صورتیکه کاربر ی سیم کارت به نام خود نداشته باشد می تواند در محل صرافی رویال درخواست خود را داده و بصورت انلاین سیم کارت به نام وی صادر شود. در ادامه به متن ابلاغیه بانک مرکزی می پردازیم.


ابلاغیه جدید بانک مرکزی نسبت به آزاد سازی خرید و فروش ارز در صرافی ها با قیمت آزاد.
در راستای درخواست های صادرکنندگان و به منظور تنظیم و مدیریت بازار ارز و تسهیل برگشت ارز حاصل از صادرات به صورت اسکناس، کلیه صرافی های مجازی معتبر می توانند نسبت به خرید ارز از صادر کنندگان به صورت اسکناس با نرخ توافقی اقدام و منابع تجهیز شده فوق را در سرفصل‌های مصارف ارزی خدماتی (موضوع ابلاغیه شماره 301405 مورخ 1400/10/14 ) و همچنین فروش ارز در سرفصل سایر (کد 24) با احراز هویت متقاضی به فروش رسانند.
بدیهی است، شرکت های صرافی مکلفند عملیات خرید و فروش فوق را حسب مقررات ابلاغی در سامانه نظارت ارز (سنا) همزمان با انجام معامله ثبت نمایند.
در انتها لازم به ذکر می باشد که مشتریان عزیز در صورت نیاز به دریافت ارز مسافرتی با قیمتی حدود 10 درصد پائین تر از قیمت بازار می توانند با در دست داشتن مدارک گذرنامه و بلیط پرواز از صرافی رویال اقدام به دریافت ارز مسافرتی نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ارزیتو

پلتفرم انتقال ارز بصورت مستقیم و بدون واسطه.

اطلاعات تماس
  • 021888*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه