اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105026312717514

شرکت مهر مینا الکترونیک از محصول جدید خود رونمایی کرد

کد: 140105026312717514

https://bit.ly/3vd5aOu

، تهران , (اخبار رسمی): دنای، سالگرد تاسیس خود را با رونمایی از خط تولید محصول جدید جشن گرفت

شرکت مهر مینا الکترونیک از محصول جدید خود رونمایی کرد
شرکت مهر مینا الکترونیک از محصول جدید خود رونمایی کرد

شرکت مهر مینا الکترونیک با برند دنای که در اول مرداد 1391 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده بود امروز همزمان با سالگرد تاسیس خود، از خط تولید محصول جدید خود رونمایی کرد.

این محصول جدید، پخش خودرو ایرانی است که بیشتر بخش‌های آن از طراحی تا کلیه فرایندهای تولید آن در داخل کارخانه مهر مینا الکترونیک انجام شده و به زودی روانه بازار خواهد شد.

در تولید پخش خودرو دنای از بهترین متریال ها و تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده شده و از نظر کیفیت قادر به رقابت با برندهای جهانی است. شرکت مهرمینا الکترونیک جزو چند شرکت برتر داخلی است که موفق به تولید محصول «پخش خودرو» شده که در کلاس برندهای جهانی است.

پخش خودروی دنای در مرحله اول در چهار مدل، که دو مدل آن پنل جدا و دو مدل دیگر پنل ثابت تولید شده که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش پخش خودرو سایت دنای مراجعه کنید.

شایان ذکر است شرکت مهرمینا الکترونیک این خط تولید جدید را با ظرفیت حداقل 20 هزار عدد تولید در ماه راه اندازی کرده است. بزودی اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه خواهد شد.

شرکت مهرمینا الکترونیک در 10 سال سابقه فعالیت خود توانسته در چهار حوزه تولید تلویزیون، اسپیکر خانگی، گیرنده دیجیتال و ضبط خودرو با نیاز سنجی به موقع و فراهم کردن تکنولوژی لازم با موفقیت ورود کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دناکالا

شرکت مهر مینا الکترونیک ( سهامی خاص ) واقع در استان البرز یکی از پیشگامان صنعت لواز صوتی و تصویری است که در سال 1391 با ماموریت تولید محصول با کیفیت ایرانی و شعار حس کیفیت برتر تاسیس شد و محصولات خود را تحت نام برند دنای تولید و به بازار عرضه کرد . در ایتدا دنای فعالیت خود را با مونتاژ گیرده دیجیتال آغاز نمود اما در سال 1393 با احداث کارخانه شماره به خود کفایی در تولید گیرنده دیجیتال DIP و SMD یک به مساحت 2400 متر مربع و تشکیل واحد های رسیدیم. در سال 1395 با افتتاح کارخانه شماره 2 به مساحت 4800 مترمربع، وارد عرصه تولید اسپیکر و تلویزیون براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا نمود . در این بین حفظ شعار (( حس کیفیت برتر )) در کنار کیفیت بالای برند ایرانی سرلوحه فعالیت تمامی پرسنل مجموعه بوده است . چشم انداز ما در مهر مینا الکترونیک(سهامی خاص) اعتقاد داریم که خدمات با کیفیت، خدمات متمرکز بر مشتری، تحویل به موقع و قیمت گذاری مقرون به صرفه همان چیزی هستند که درخواستهای مشتریان را برآورده میکند و باعث میشود آنها به ما وفادار باشند. از همین رو ما تمام تلاش خود را میکنیم تا فراتر از خواسته های مشتریان را برآورده کنیم و پاسخگوی نیازهای خاص آنها باشیم. پیشرفت، گسترش کارخانجات و تولید محصولات با کیفیت و توانایی رقابت با برندهای برتر جهانی، یکی از اهداف اصلی بنیانگذاران برند دنای بوده تا در آینده نزدیک در بازارهای جهانی نیز وارد شده و به یک برند ایرانی در بازارهای جهانی تبدیل شوند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]