اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105026314919281

هر آنچه که در مورد اینستاگرام و خرید فالوور باید بدانیم!

کد: 140105026314919281

https://bit.ly/3Bdm0AI

، (اخبار رسمی): اینستاگرام یک شبکه و اَپ همرسانی عکس و ویدئو می‌باشد که کوین سیسترون و مایک کرایگر آن را بنیان نهادنند که در حال حاضر مدیریت آن را شرکت فیسبوک برعهده دارد. این برنامه به کاربران خود این اجازه را می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در شبکه‌های دیگر مانند فیسبوک، توییتر، تامبلر و فلیکر به اشتراک بذارند

هر آنچه که در مورد اینستاگرام و خرید فالوور باید بدانیم!
هر آنچه که در مورد اینستاگرام و خرید فالوور باید بدانیم!

اینستاگرام برنامه‌ای است که میلیون‌ها کاربر را جذب خود کرده و از همه نقاط جهان مخاطب دارد امروز اغلب افراد برای گذراندن اوقات فراغت خود یا جستوجوی مطلبی و از جمله برای کسب درآمد به اینستاگرام رو آورده‌اند و بسیاری نیزبا تلاش و پشتکاربه موفقیت مورد نظر خود دست یافته‌اند.

این برنامه یک نرم‌افزار مالکیتی برای آی او اس، اندروید مایکروسافت ویندوز در دسترس می‌باشد. اینستاگرام در سالهای اخیر پیشرفت چشم‌گیری در جذب‌ کاربران به خود داشته اشت وتوانسته درکشورهای بسیاری از جمله ایران به یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های اجتماعی تبدیل شود.

تاثیرات اینستاگرام برسلامتی و ذهن

هر برنامه یا اَپی هم داراری جنبه‌های مثبت و هم دارای جنبه‌های منفی می‌باشد .ولی متاسفانه بسیاری از افراد هستند که درگیر تاثیرات منفی و مخرب این گونه برنامه‌ها می‌شوند که عواقب چندان خوبی به دنبال نخواهد داشت. برنامه اینستاگرام برتصاویری که کاربر به اشتراک می‌گذارد تاثیر منفی دارد همچنین ۹۰ درصد شرکت‌کنندگان زن در این نظر سنجی گفته‌اند که از بدن خود راضی نیستند. از عوامل و تاثیرات مخرب می‌توان به عدم استراحت کافی و مناسب وبی‌خوابی نوجوانان اشاره کرد.

نکته قابل توجه این است که کاربران خود باید سعی در استفاده درست و مناسب از برنامه‌های اجتماعی که اینستاگرام نیز یکی از این برنامه‌ها است داشته باشند تا درگیر معایب این برنامه‌ها نشوند وبا آرامش و آسودگی لذت کافی و مناسب را ببرند.

چهاربخش اصلی اینستاگرام

 •  آیکون خانه: مربوط به بخش اصلی برنامه یا همان فیدهاست که درآن پست‌ها واستوری یا داستان کاربرانی را که دنبال کرده‌اید را مشاهده خواهید کرد.
 •  آیکون ذره بین: که بخش جست‌وجو اینستاگرام است که درآن به موارد مهم و پربازدید دسترسی خواهید داشت .
 •  آیکون قلب: آیکون قلب مربوط به مدیریت اعلان‌ها است .
 •  آیکون آدمک: که این آیکون نیز صفحه پروفایل شخصی  شما را باز می‌کند که ائم از پست ها یعنی تمامی عکس‌ها و یا ویدئوهایی که به اشراک گذاشته‌اید و همچنین استوی‌های داستان‌های برگزیده و تعداد دنبال کننده‌ها و دنبال شوندگان شما است .

 تبدیل اکانت عادی به اکانت تجاری در اینستاگرام و فواید آن

یکی از ویژگی جالب برنامه اینستاگرام اکانت تجاری می‌باشد. این ویژگی بیشتر برای افرادی کابرد خواهد داشت که یک پیج کاری دراختیار دارند.

تجاری کردن اکانت اینستاگرام برای هر کابری امکان پذیر است و تنها به یک اکاتت فیسبوک نیاز دارد. با تجاری کردن اکانت خود شاهد چندین تفاوت خواهید بود

○ اول اینکه با تجاری کردن اکانت خودتان وقتی که کاربران به اکانت شما مراجعه می‌کنند علاوه بر گزینه Follow گزینه دیگری به نام contact مشاهده می‌کنند که با ورود به آن توانایی دسترسی به شماره تلفن ، ایمیل و راه‌های دسترسی‌ای که شما قرار داده‌اید را دارند.

○ تفاوت دومی که با تجاری کردن اکانت برای شما اتفاق می‌افتد دسترسی شما به آمار و ارقام پست‌ها و فالوورهای پیجتان است.

فالوور اینستاگرام

فالوورچیست؟

یکی از پرکاربردترین اصطلاحات اینستاگرام که در میان کاربران فعال این برنامه بسیار رایج است و می‌توان گفت از اهمیت بسیار بالایی برخورد داراست همین کلمه فالوور می‌باشد. فالوور و یا همان دنبال کننده کاربری است که اکانت شما و محتواهای موجود درآن را مشاهده و دنبال می‌کند.

تعداد فالوور نیز یکی از نکات و عوامل بسیار مهم برای بیشتر و بهتر دیده شدن در اینستاگرام می‌باشد شما می‌توانید با بالابردن فالوور اینستاگرام خود محبوبیت در بین دیگر کاربران به دست آورید و علاوه بر محبوبیت برای پیج‌های تجاری نیزیکی از مهم ترین و ضروری ترین عوامل جذب مخاطب است.

انواع پروفایل دراینستاگرام

پروفایل‌ها در اینستاگرام به چند دسته تقسیم می‌شوند:

○ اول پروفایل خصوصی که برای دنبال کردن کاربر باید به ادمین پیج درخواست داد و با پذیرش و تایید ادمین می‌توانیم به محتوای پیج او دسترسی پیدا کرده و از دنبال کنندگان ایشان باشیم 

○ دوم پروفایل عمومی که نیازی به درخواست دادن به ادمین پیج ندارد و محتوای پیج ایشان به صورت آزاد و راحت دردسترس همگان است.

○ پروفایل تجاری این نوع از پروفایل‌های اینستاگرام نمی‌تواند پرایوت و یا خصوصی باشد و امکان دنبال کردن برای همه کاربران وجود دارد.

انواع فالوور در اینستاگرام

انواع فالوورها را می‌توان براساس فاکتورهای مختفلی دسته بندی کرد:

 •  سطح کامل بودن پروفایل یعنی فالوور واقعی
 •  میزان فعالیت کار یعنی فالوور فعال
 •  ملیت فالوور یعنی اینکه بدانیم فالور ایرانی است یا غیر ایرانی
 •  جنسیت فالوور یعنی دختر، پسر، خانم یا آقا

این چهارمشخصه از مهم‌ترین و اصلی‌ترین فاکتورهای دسته‌بندی انواع فالوور در اینستاگرام است. نکته دیگر اینکه در اینستاگرام به افرادی که روزانه حداقل یک بار اعمال زیر را انجام می‌دهند کاربر فعال می‌گویند:

 • فالوو و آنفالو
 •  لایک کردن پست‌های مختلف حتی دراکسپلورد
 • کامنت گذاشتن
 •  بازدید از استوری افرادی که فالوو دارد
 • تعویض دوره‌ای عکس پروفایل
 •  استفاده از امکان لایو اینستاگرام
 • گذاشتن استوری
 •  
 • خرید فالوور اینستاگرام

سوال برخی این است که آیا خرید فالوور واقعی است؟

باید گفت که بله خرید فالوور برای اکانت خود کاملاً واقعی و انجام شدنی می‌باشد. اغلب در صفحات اینستاگرام افراد زیادی را دیده‌اید که دارای فالوور زیادی بوده و از محبوبیت خاصی برخودار هستند و قطعاً شما نیز یکی از دنبال کنندگان آنها می‌باشید. قابل توجه شما باید گفت که این پیج‌ها و اکانت‌های پرمخاطب با حجم بالای دنبال کننده از همین راه یعنی

راه خرید فالوور ارزان هم دنبال کننده خود را بالا برده و هم‌ محبوبیت چشم گیری به دست آورده اند .بسیاری از افراد بزرگ و هنرمند ایران  و نیز بازیگران بزرگ هالیوود از راه خرید فالوور اینستاگرام  برای جذب مخاطب ومحبوبیت بیشتر استفاده می‌کنند ‌.

پس خرید فالوور ایرانی توانایی بهتر دیده شدن شما را فراهم ساخته و باعث پیشرفت و بازخورد بهتر و بیشتر شما در صفحه خود و یا پیش بردن کسب کار خود باشد.

همانطور که در مطالب بالا به آشنایی مختصری از برنامه اینستاگرام دست یافتید به این نکته مهم نیز که داشتن فالوور از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین عوامل دیده شدن چه در زمینه کسب و کار و چه در زمینه کسب محبوبیت حرف اول را میزند پی بردید. از طرفی بالا بردن فالوور به صورت عادی بسیار کار وقت گیر و سختی می‌باشد از همین رو پیشنهاد ما برای شما خرید فالوور از سایت‌های معتبرو دارای نام است.

و می‌توان این اطمینان را به تمامی شما کاربران عزیز داد که انجام این کار یعنی خرید فالوور به ضرر شما که نه بلکه کاملا به سود شماست و قطعاً از انجام این کار هیچ گونه ندامتی نخواهید داشت. شما در کنار خرید فالوور اینستاگرام می‌توانید از خدماتی نظیر خرید فالوور کلاب هاوس نیز برخوردار باشید, کلاب هاوس شبکه اجتماعی نوظهور و پرمخاطب این روزها که تعداد زیادی از جوانان را توانسته به خود جذب کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کسب و کار و خرده فروشی | رسانه‌ها