اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140105176340119281

نقش مهم توییتر در بازار رمزارزها

کد: 140105176340119281

https://bit.ly/3zFYB8Q

، (اخبار رسمی): برکسی پوشیده نیست که از زمانی که بازارهای مالی ارزهای دیجیتال را به عنوان مهمان جدید خود پذیرفتند, بسیاری از سرمایه گذاران خرد و کلان تصمیم به سرمایه گذاری در این بازار نسبتاً پر ریسک کرده و بسیاری توانستند سودهای بسیار بالایی نیز از بازار رمزارزها بدست بیاورند, در این بین وجود شبکه‌های اجتماعی ....

نقش مهم توییتر در بازار رمزارزها
نقش مهم توییتر در بازار رمزارزها

برکسی پوشیده نیست که از زمانی که بازارهای مالی ارزهای دیجیتال را به عنوان مهمان جدید خود پذیرفتند, بسیاری از سرمایه گذاران خرد و کلان تصمیم به سرمایه گذاری در این بازار نسبتاً پر ریسک کرده و بسیاری توانستند سودهای بسیار بالایی نیز از بازار رمزارزها بدست بیاورند.

 در این بین وجود شبکه‌های اجتماعی یکی از مسیرهایی شد که شناخت این بازار را بیش از پیش برای مردم روشن‌تر کرد و می‌توان گفت که همین شبکه‌های اجتماعی بودند که رشد و ادامه راه را برای بازار کریپتوکارنسی تسهیل کردند.

 در بین تمامی این شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام, فیس بوک, تامبلر و توییتر، این شبکه اجتماعی توییتر بود که توانست نقش جدی را در این بازار ایفا کند و فعالیت افراد فعال در این بازار در این شبکه اجتماعی خود نشان دهنده‌ و گواه این موضوع است.

اما سوالی اساسی اینجاست که چرا توییتر نقش پررنگ‌تری در بین شبکه‌های اجتماعی برای رمزارزها داشته است؟

از انجا که افراد کلیدی مانند ایلان ماسک و توییت‌های مشهورش در شبکه اجتماعی توییتر را فعالان این بازار بخوبی درک می‌کنند و همچنین می‌دانند که استقبال توییتر از این مارکت بسیار پُررنگ بوده پس بسیار ساده است که بگوییم بخاطر ماهیت نوشتاری و همچنین جو مناسبی که توییتر برای این مارکت دارد بهترین گزینه‌ای که پیشروی افرادی که علاقه‌مند به کسب اطلاعات در مورد این بازار شبکه اجتماعی توییتر است.

حال بعضی از افراد به عنوان شیلر یا کسانی که صرافی یا ارز و NFT را ساخته‌اند نیز حضور دارند که برای این افراد بسیار حائز اهمیت است که برای شناخته‌تر شدن و کسب جایگاه بهتر در بین هزاران اکانت توییتری که فعالیتشان مختص به تبلیغات کریپتو است بدست بیاورند.  پیشنهادی که برای این افراد در ابتدای راه می‌شود این است که می‌توانند برای سرعت بخشیدن به مسیر رشدشان از خرید فالوور توییتر برای اکانت شخصی یا کاریشان استفاده کنند.

 شاید سوال پیش بیاید که چرا خرید فالوور توییتر اینجا اهمیت پیدا می‌کند و آیا برای کارمان الزامی است یا خیر؟

در جواب این پرسش باید گفت که اگر شما هم جزء افرادی هستید که برایتان بسیار این موضوع پُر اهمیت است که کاربری که علاقه مند به این بازار است وارد پروفایل شخصیتان شود و اعتماد بیشتری نسبت به کار شما پیدا کند بهتر است از این روش استفاده کنید. چرا که روش‌های معمول برای آنکه بتوانید افزایش فالوور توییتر داشته باشید بسیار زمانبر و تمرکز شما را برای اهدافتان از بین می‌برد. 

به عنوان شخصی که بیش از یک دهه در شبکه‌های اجتماعی فعال بوده‌ام این را نیز اضافه کنم که برای تمامی مخاطبان شما بسیار مهم است که شما فرد یا اکانت شناخته شده‌اید به حساب بیاید و از نظر آنها این یعنی که مورد اعتماد افراد زیادی بوده‌اید و از این منظر می‌تواند بیش از پیش به روند رشد روزافزون شما کمک شایانی بکند.

اما در کنار گزینه که پیشروی شما قرار دادم اکانتی که فالوور زیادی را توانسته به هر روشی کسب کند بهتر است که برای توییت‌های خود از گزینه خرید لایک توییتر هم استفاده کند چرا که اینگونه شما اعتیار بسیار بالایی به کار خود می‌بخشید و حتی باعث می‌شود که شما در بخش تاپ توییت‌های موضوع و هشتگ خود قرار بگیرید که این نیز شانس شما را برای دیده شدن بیشتر افزایش می‌دهد و بازدید توییت های شما را بالا می‌برد.

نقش دیسکورد در بازار رمزارزها

و اما در کنار شبکه‌ اجتماعی نظیر توییتر یکی دیگر از بازیگران این بازار که امروزه توسط کاربران این مارکت موردتوجه قرار گرفته و بستری برای ارتباط بین انسان‌ها در بازار رمزارزها را ساده‌تر کرده پلتفرم و شبکه اجتماعی دیسکورد است که افراد با ایجاد سرور و کانفیگ کردن آن اقدام به معرفی ارز و NFT محبوب خود می‌کنند که از این نظر می‌تواند خیلی کمک کننده و بازار خوبی را برای این افراد ایجاد کند.

افرادی که در این شبکه اجتماعی قصد ایجاد سرور دارند پس از اینکار احتمال خیلی زیاد احساس می‌کنند که برای جلب اعتماد بیشتر نیاز دارند که ممبر سرور خود را افزایش دهند که پیشنهادی که برای این افراد وجود دارد خرید ممبر دیسکورد است که با سادگی یک خرید لذت بخش امکان پذیر است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]