اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140106166406319145

5 دلیل برتری برند اسفیورد

اسفیورد برترین برند دوربین مداربسته ایرانی

کد: 140106166406319145

https://bit.ly/3cWoj1d

، تهران , (اخبار رسمی): برتری یک برند بی علت نیست و ثمره ی ارائه ی خدمات مناسب، محصولات با کیفیت، تنوع محصولات و … است. در این مقاله، علل برتری برند اسفیورد را مورد بحث قرار می دهیم.

اسفیورد برترین برند دوربین مداربسته ایرانی
اسفیورد برترین برند دوربین مداربسته ایرانی

شرکت اسفیورد با ارائه محصولات با کیفیت و متنوع، همراه با خدمات پس از فروش و گارانتی، به محبوبیت چشمگیری در ایران رسیده است و میتوان آن را به عنوان یک برند محبوب در ایران به شمار آورد

با توجه به اهمیت وجود دوربین مداربسته و قرار گرفتن به عنوان یک وسیله حیاتی، شرکت‌های نظارت تصویری زیادی ایجاد شده ند و برندهای جدیدی وارد بازار نظارت تصویری شدند، هر یک از این شرکت ها در تلاش هستند که با ارائه ی محصولات متعدد و متناسب با کاربرد، به عنوان برترین برند در دنیای نظارت تصویر قرار بگیرند. همانطور که می دانیم، برند اسفیورد، به عنوان یک برند مطرح در این صنعت فعالیت دارد و به محبوبیت چشمگیری رسیده است.

برتری یک برند بی علت نیست و ثمره ی ارائه ی خدمات مناسب، محصولات با کیفیت، تنوع محصولات و … است. در این مقاله، علل برتری برند اسفیورد را مورد بحث قرار می دهیم.

 چه فاکتور هایی سبب برتری برند اسفیورد شده است؟

همانطور که می دانیم، برند اسفیورد به عنوان یک برند مطرح و خوب در دنیای نظارت تصویری است و این برند دوربین مداربسته در سراسر کشور ایران دارای نمایندگان فعال است و از سال 1388 تا به امروز دارای محبوبیت چشمگیری بوده است، در ادامه علت های این محبوبیت و برتری برند اسفیورد را شرح خواهیم داد :

خدمات پس از فروش مناسب

همانطور که می دانیم گارانتی یک اصل مهم در هنگام خرید هر محصولی، محسوب می شود. این اصل، در خصوص خرید دوربین مداربسته اسفیورد نیز حائز اهمیت است. شرکت کیانام ارتباط، نماینده رسمی و اصلی برند اسفیورد، با ارائه ی سبد کالای متنوع و گسترده، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر، سبب محبوبیت و برتری برند اسفیورد در ایران شده است.

محصولات اسفیورد، توسط نمایندگان اسفیورد در سراسر ایران به فروش میرسند که تمامی دوربین ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند.

توجه کنید که محصولات با ظاهری مشابه دوربین های اسفیورد در بازار موجود هستند که هیچ کدام دارای ضمانت گارانتی نیستند و اغلب با قیمت پایین تر به فروش میرسند. بنابراین توصیه می گردد، از خرید محصولات نا معتبر و بدون گارانتی خودداری نمایید و قیمت پایین را به خدمات گارانتی ارجحیت ندانید.

کیفیت بالای محصول

یکی دیگر از علل برتری برند اسفیورد به سایر برندها، توان ارائه ی تصاویر با کیفیت بالا، سخت افزار قوی، طراحی استاندارد بدنه و برد، مقاومت دوربین مداربسته اسفیورد در مقابل شرایط نا مساعد محیطی چون : رطوبت، آب، باران و برف، گرد و غبار، دمای بسیار بالا و بسیار پایین و یا در مقابل ضربات ( با توجه به استانداردهای مندرج در دیتا شیت و یا مشخصات فنی آن ها ) است. معمولا یافتن این همه قابلیت در یک محصول یا یک برند، اندکی سخت است، اما می توان تمام آن ها را در برند اسفیورد، یافت.

قیمت مناسب

همانطور که می دانیم، قیمت یک فاکتور مهم و تاثیر گذار در امر خرید دوربین مداربسته و سایز تجهیزات نظارت تصویری است و اغلب افراد در جست و جو یک محصول با کیفیت و قیمت مناسب هستند. ارائه ی محصولات با کیفیت و تصاویر با رزولوشن بالا و هم چنین قیمت مناسب، از دیگر علل برتری برند اسفیورد در این صنعت است. همچنین، شرکت اسفیورد با ارائه ی محصولات اقتصادی سعی کرده است که محصولاتی ارزان قیمت با کیفیت مناسب را ارائه کنند تا تمام کاربران، متناسب با بودجه خود بتوانند خرید آگاهانه ای را داشته باشند و بتوانند تصاویر مناسبی را از محیط پیرامون خود دریافت نمایند.

تنوع محصولات

شرکت اسفیورد، دارای تنوع محصولات زیادی است و می توان گفت که برای هر کاربرد و یا پروژه، محصولات مناسب و دارای کارآیی بالایی را ارائه کرده است.

به روز بودن محصولات اسفیورد و ارائه ی قابلیت های جدید متناسب با تکنولوژی های روز دنیا

محصولات اسفیورد، با همراه داشتن تکنولوژی های روز دنیا توانسته است که امنیت محیط را تا حد قابل توجهی افزایش دهد و در صورت رخداد هر یک از موارد مذکور، تشخیص حرکت، و … کاربران را از طریق هشدارها، ایمیل و یا نرم افزار انتقال تصویر مطلع می سازد تا در صورت نیاز، نیروهای امنیتی در محل حاضر شوند. ارائه این قابلیت ها و افزایش امنیت محیط پیرامون، سبب برتری برند اسفیورد در میان کاربران و مشتریان شده است.

به روز شدن و همگام شدن اسفیورد، با تکنولوژی های روز دنیا هر روز قابلیت های جدیدی را فراهم می آورد که کاربران می توانند در هر محیط و شرایطی، محصولات اسفیورد را مورد استفاده قرار دهند و همچنین سبب برتری برند اسفیورد و کارآیی بیشتر آن ها در پروژه های متعدد شده است.

کلام آخر

در خصوص معرفی علل برتری برند اسفیورد نسبت به سایر برندها:

همانطور که در این مقاله شرح دادیم، شرکت اسفیورد با ارائه محصولات با کیفیت و متنوع، همراه با خدمات پس از فروش و گارانتی، به محبوبیت چشمگیری در ایران رسیده است و میتوان آن را به عنوان یک برند محبوب در ایران به شمار آورد و این قابلیت ها را دلیل برتری برند اسفیورد دانست.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کیانام ارتباط

کیانام ارتباط به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی لوازم و قطعات دوربین مداربسته با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به اصل کلیدی، تضمین اصل‌بودن کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته تبدیل شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]