اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140107206768419319
در دسترس نیست

نمایشگاه جیتکس که هرساله در امارات متحده عربی و در شهر دبی برگزار می‌شود

حضور فعال شرکت تسکو (TSCO) در نمایشگاه جیتکس دبی 2022

کد: 140107206768419319

، (اخبار رسمی): در نمایشگاه جیتکس امسال، شرکت توسن سیسیم شرق با نام تجاری تسکو نیز حضور فعالی دارد. تسکو به عنوان یک شرکت موفق و دانش بنیان ایرانی تولید کننده مدرن ترین لوازم جانبی موبایل، کامپیوتر و تجهیزات صوتی و تصویری بیش از 20 سال است که در بازار فناوری کشور حضوری فعال دارد.

حضور فعال شرکت تسکو (TSCO) در نمایشگاه جیتکس دبی 2022
حضور فعال شرکت تسکو (TSCO) در نمایشگاه جیتکس دبی 2022

حضور فعال شرکت تسکو (TSCO) در نمایشگاه جیتکس دبی Gitex 2022

حضور فعال شرکت تسکو (TSCO) در نمایشگاه جیتکس دبی

Gitex 2022

نمایشگاه جیتکس که هرساله در امارات متحده عربی و در شهر دبی برگزار می‌شود، یکی از تاثیرگذارترین و مهم‌ترین رویدادها در صنعت تکنولوژی و فناوری به‌شمار می‌رود که امسال 18 الی 22 مهر ماه در حال برگزاری است .

این رویداد بزرگ‌ترین و مطرح ترین تولیدکنندگان فناوری دنیا را گرد هم می‌آورد و برای مدیران و متخصصین شرکت‌های متعدد در حوزه فناوری فرصت ملاقات با یکدیگر را فراهم می‌کند.

در نمایشگاه جیتکس امسال، شرکت توسن سیسیم شرق با نام تجاری تسکو نیز حضور فعالی دارد. تسکو به عنوان یک شرکت موفق و دانش بنیان ایرانی تولید کننده مدرن ترین لوازم جانبی موبایل، کامپیوتر و تجهیزات صوتی و تصویری بیش از 20 سال است که در بازار فناوری کشور حضوری فعال دارد.

در جیتکس 2022 ، تسکو (TSCO) ضمن ارایه آخرین دستاوردهای مجموعه خود در تولید تجهیزات جانبی در حوزه فناوری اطلاعات، سبد محصولات متنوع خود را در معرض دید شرکت کنندگان در این نمایشگاه قرار داده است.

در حال حاضر محصولات این شرکت علاوه بر توزیع در سراسر ایران، در کشورهای همسایه و برخی کشورهای اروپایی نیز توزیع گسترده ای دارند و این شرکت در زمینه صادرات محصولات خود برنامه های جدی و مفصلی تدارک دیده است.

مهندس جمال جعفری، مدیرعامل شرکت تسکو در گفتگویی با خبرنگار ما با اشاره به استقبال قابل توجه مخاطبان از غرفه محصولات شرکت تسکو به رضایت مخاطبان بین المللی از قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات این شرکت اشاره کردند و با بیان اینکه جهت توسعه بازار بین المللی شرکت تسکو مذاکرات متعددی با سازمان های گوناگون برگزار شده است، ابراز امیدواری کردند که به زودی محصولات این شرکت در ابعاد جهانی حضور موثرتر و فعال تری داشته باشند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از محصولات متنوع شرکت تسکو و شیوه همکاری و یا خرید از محصولات این شرکت می توانند به آدرس وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.tsco.ir مراجعه نمایند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

موسیقی | سرگرمی و تفریح