اطلاعات تماس
  • 021821*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140111127146210035
در دسترس نیست

فرصتی برای برندهای صادرکننده‌ی ایرانی

دیما به شبکه‌ی جهانی آژانس‌های تبلیغاتی لوکال پلنت پیوست

کد: 140111127146210035

، تهران , (اخبار رسمی): دیما به عنوان عضو جدید لوکال پلنت، با هدف برنامه‌ریزی و اجرای تبلیغات ۳۶۰ درجه‌ای شرکت‌های صادرکننده‌ ایرانی به این شبکه‌ جهانی آژانس‌های تبلیغاتی پیوست. از این به بعد فعالیت‌های دیما در عرصه‌ی بین‌المللی با عنوان «لوکال پلنت ایران» انجام خواهد شد.

دیما به شبکه‌ی جهانی آژانس‌های تبلیغاتی لوکال پلنت پیوست
دیما به شبکه‌ی جهانی آژانس‌های تبلیغاتی لوکال پلنت پیوست

دیما به لوکال پلنت، بزرگ‌ترین شبکه‌ی بین‌المللی تبلیغات پیوسته و از این پس، به عنوان همکار رسمی این شبکه، فعالیت خود را در راستای ارائه خدمات تبلیغات به شرکت‌های صادرکننده‌ی ایرانی ادامه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی گروه تبلیغات دیجیتال دیما، لوکال پلنت، بزرگترین شبکه‌ آژانس‌های تبلیغاتی مستقل در جهان است که بیش از ۶۰ عضو دارد و در بیش از ۸۵ کشور جهان فعالیت می‌کند. پیوستن دیما به لوکال پلنت، فرصت‌های خوبی را برای برندهای صادرکننده‌ ایرانی در بازارهای جهانی به همراه خواهد داشت.

با کمک این شبکه‌ی تبلیغاتی، دیما طرف حساب شرکت‌های ایرانی صادرکننده خواهد بود و اجرای تبلیغات را با بهترین آژانس‌های تبلیغاتی عضو لوکال پلنت در کشورهای مختلف پیش خواهد برد. در این فرایند، تبلیغات برندها در هر کشور توسط بهترین آژانس تبلیغاتی محلی اجرا و از طریق دیما برنامه‌ریزی و مدیریت خواهد شد.

عضویت دیما در شبکه‌ بین‌المللی لوکال پلنت، فرصت خوبی است تا شرکت‌های ایرانی از طریق ارتباط موثر با آژانس‌های تبلیغات بومی دیگر کشورها، تبلیغات خود را در سرتاسر جهان اجرا و به بازارهای بین‌المللی وارد شوند.

امکان بهره بردن شرکت‌های صادرکننده ایرانی از تخصص و تجربه‌ آژانس‌های تبلیغاتی در بیش از ۸۵ کشور دیگر از طریق این شبکه‌ جهانی تبلیغات، از مهم‌ترین مزایای این عضویت است.

به بیان دیگر از طریق دیما به عنوان عضوی از شبکه‌ی لوکال پلنت، تبلیغات آنلاین و آفلاین برندهای ایرانی در کشورهای دیگر، به شکل موثر قابل برنامه‌ریزی و اجراست.

معرفی لوکال پلنت

لوکال پلنت با هدف پاسخ‌گویی به نیاز تبلیغاتی شرکت‌های بزرگ بین‌المللی و با رویکردی ۳۶۰ درجه آغاز به کار کرد. لوکال پلنت مجموعه‌ای از عضویت شرکت‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی مستقل است که در کنار یکدیگر با اهدافی مشخص و نتیجه‌گرا به دنبال پاسخگویی مشتریان‌اند.

امروزه لوکال پلنت با بیش از ۶۰ عضو، خدمات متعددی به شرکت‌های بین‌المللی ارائه می‌کند و اعضای این شبکه‌ تبلیغاتی گسترده، با هدف اجرای پربازده‌ترین کمپین‌ها برای برندهای بین‌المللی فعالیت می‌کنند.

شرکت‌های صادرکننده ایرانی می‌توانند از طریق دیما به عنوان عضوی از لوکال پلنت، تبلیغات خود را به شکل موثر در کشورهای مقصد برنامه‌ریزی و اجرا کنند. بیشتر بخوانید ... 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آژانس تبلیغات دیجیتال دیما

آژانس تبلیغاتی دیما (عضو گروه صباسل) متخصص اجرای کمپین‌های تبلیغات دیجیتال نتیجه‌گراست. دیما برنامه‌ریزی، خرید رسانه، اجرا و بهینه‌سازی کمپین‌های دیجیتال را به عهده می‌گیرد تا شرکت‌ها نیازی به سعی و خطا در فضای پیچیده تبلیغات دیجیتال نداشته باشند و فقط در جهت اهداف از پیش تعیین شده حرکت کنند.

اطلاعات تماس
  • 021821*****
[نمایش اطلاعات]