اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۸۸۸*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140112217200416450
در دسترس نیست

هزینه عمل جراحی

هزینه عمل جراحی و درمان کیست مویی با لیزر

کد: 140112217200416450

، (اخبار رسمی): در این صفحه به بررسی هزینه های درمان کیست مویی با لیزر و جراحی سنتی می پردازیم:

هزینه عمل جراحی و درمان کیست مویی با لیزر
هزینه عمل جراحی و درمان کیست مویی با لیزر

هزینه درمان کیست مویی با لیزر

باید در این مورد بگوییم نرخ درمان این عارضه توسط لیزر به عوامل گوناگونی از جمله وسعت و تعداد کیست و نوع لیزر بستگی دارد، و در موارد مختلف متفاوت است از همین روی برای

عیین دقیق قیمت این عمل لازم است، حضوراً به کلینیک مراجعه کنید تا دکتر کیست مویی پس از معاینه مبلغ دقیق آن را تعیین نماید. 

هزینه لیزر کیست مویی، مقرون به صرفه تر از سایر روشهای درمان این بیماری است. لیزر سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام میشود، به این ترتیب با انجام لیزر می توان بخش زیادی از هزینه ها که مربوط بستری در بیمارستان، دریافت داروی بیهوشی و استفاده از اتاق عمل است، را حذف نمود. 

از طرفی با انجام یک جلسه لیزر می توان برای همیشه از این بیماری رها شد و دیگر نیازی به صرف هزینه برای سایر روشهای درمان و یا تکرار درمان نیست.

هزینه های درمان برای بسیاری از بیماران همیشه مهم و با اهمیت است. باید بگوییم که هزینه ی عمل کیست مویی با لیزر بسیار کمتر از قیمت های گزاف عمل جراحی و بستری در بیمارستان است از این رو روش درمان کیست مویی با لیزر با مزایای منحصر به فردی که دارد می تواند بهترین گزینه برای درمان قطعی این بیماری باشد.
 

آیا بیمه هزینه لیزر کیست مویی را پرداخت می کند؟
اما نکته اساسی در این مورد این است که  قیمت انجام عمل لیزر به سبب سرپایی بودن آن توسط هیچ بیمه ای پرداخت نمی شود. مگر در صورتی که فرد به عضویت بیمه های تکمیلی در آمده باشد که در این صورت بیمار باید با گرفتن معرفی نامه از کلینیک و یا پزشک متخصص و همراه داشتن مدارک لازم به یکی از شعب بیمه ای که تحت پوشش آن هستید، مراجعه نموده و توجه داشته باشید که هیچ بیمه ای کل مبلغ عمل را پرداخت نمیکند و پرداختی از طرف بیمه با توجه به بیماری شما و نحوه درمان در هر یک از انواع مختلف بیمه ها متفاوت می باشد.

نکته دیگر اینکه قانون بسیاری از بیمه ها این است که بیماری هایی که با روش سرپایی و بدون بیهوش شدن بیمار و یا بستری شدن کمتر از ۶ ساعت قابل درمان میباشد تحت پوشش بیمه قرار میگیرند. اما باید در نظر بگیرید، حتی اگر بیمه هزینه این عمل را ندهد باز هم بیمار در مقایسه با انجام عمل جراحی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان و طی کردن دوران نقاهت طولانی مدت دارد، هزینه ای کمتر را پرداخت خواهد نمود و حتی در این حالت نیز قیمت لیزر مقرون به صرفه تر از انجام جراحی برای بیماران می باشد.

هزینه عمل کیست مویی در مقایسه با درمان کیست مویی با لیزر، بسیار بیشتر است. با لیزر ضمن پرداخت هزینه ای کمتر، بدون درد یا خونریزی از این بیماری رها خواهید شد.

هزینه جراحی کیست مویی
فاکتورهای مختلفی در تعیین هزینه جراحی سنتی نقش دارند. از جمله نوع بیمارستان (دولتی یا خصوصی)، تعداد کیست ها، روش جراحی (باز یا بسته) و … بنابراین تعیین این هزینه هم به صورت کلی کار مشکلی است!

  منظور از هزینه عمل فقط پرداخت پول در بیمارستان نمی باشد و موارد با ارزش دیگری را همچون صرفه جویی در زمان، حذف خونریزی و درد کمتر، و … را شامل می شود.

برای تعیین هزینه جراحی سنتی کیست مویی باید مجموعه ای از هزینه ها از جمله هزینه های بستری چند روزه بیمارستان، هزینه های داروی بیهوشی، هزینه اتاق عمل، هزینه های مربوط به آزمایشات قبل از عمل و نیز هزینه های از کارافتادگی چند ماهه را در نظر بگیرید. جمع تمامی این هزینه ها می تواند مجموعه پرداختی شما را تا چند برابر بیشتر از هزینه های لیزر نماید.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • ۰۲۱۸۸۸*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان