اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140203217326722920
در دسترس نیست

گردهمایی بزرگ صنعت‎گران و هنرمندان طلا در اصفهان

کد: 140203217326722920

، اصفهان , (اخبار رسمی): شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، فلزات گرانبها، گوهر سنگ‌ها، ماشین آلات و صنایع وابسته از روز 22 تا 26 خردادماه برگزار می‌گردد.

گردهمایی بزرگ صنعت‎گران و هنرمندان طلا در اصفهان
گردهمایی بزرگ صنعت‎گران و هنرمندان طلا در اصفهان

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، فلزات گرانبها، گوهر سنگ‌ها، ماشین آلات و صنایع وابسته از روز 22 تا 26 خردادماه برگزار می‌گردد.

این رویداد نمایشگاهی در 6500 متر فضای مفید نمایشگاهی و با حضور 149 مشارکت کننده از استان‌های اصفهان، تهران، یزد، شیراز و تبریز که در بخش‌هایی تولید کنندگان ماشین الات و ابزار الات سخت، پرداخت طلا و جواهرات، تولید کنندگان و فعالان بخش فروش طلا و جواهرات، هنرمندان و فروشندگان سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی فعالیت دارند برپا خواهد شد.

از برندهای حاضر در نمایشگاه بین‌المللی طلا اصفهان می‌توان به نام‌های آوا گلد، اذر گاد، زرتاج، جی تی ای، خاتم و کنترل اکسید ماد، اسوه و کوشا تک، صالحی ماشین، تکامل صنعت، ماشین سازی امین جواهری، علما زاده، ماشین سازی کلانتری، گروه صنعتی راز، اروین صنعت، التین تکنیک، ملک محمدی، افراز ماشین، بازرگانی اشرفی و مسائلی اشاره کرد.

شانزدهمین نمایشگاه طلا اصفهان با حضور مشارکت کنندگانی از کشورهای چین، ترکیه، ایتالیا و هند برگزار خواهد شد که در مقایسه با دوره‌های گذشته و از منظر جذب شرکت‌های خارجی رشد قابل توجهی داشته است.

تفاوت این دوره از نمایشگاه طلا با دوره‌های پیشین تغییر مشارکت کنندگان صنعتی و سازندگان طلا بوده است. در نمایشگاه طلا سال 1402 و با توجه به آمار مشارکت کنندگان 55 درصد فعالان در حوزه طراحی، ساخت، سازندگان طلا و گالری‌دارها است و 45 درصد مربوط به ماشین آلات و تجهیزات صنعتی است.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، فلزات گرانبها، گوهر سنگ‌ها، ماشین آلات و صنایع وابسته از روز 22 تا 26 خردادماه و ساعت بازدید 15 تا 21 واقع در کمربندی شرق، نمایشگاه بین‌المللی اصفهان میزبان علاقه‌مندان، صنعت‌گران، صاحبان کسب و کارها و عموم شهروندان خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نمایشگاه بین المللی اصفهان

محل جدید نمایشگاه‌ بین‌المللی اصفهان در آبان‌ماه 1399 به بهره‌برداری رسید. کارشناسان و متخصصان صنعت نمایشگاهی اعتقاد دارند که این نمایشگاه، استانداردترین و به‌روزترین سایت نمایشگاهی در کشور به شمار می‌رود و زیرساخت‌های قدرتمندی را برای برگزاری رویدادهای نمایشگاهی ایجاد کرده است. این نمایشگاه در منطقه روشن‌دشت اصفهان ساخته شده و به لحاظ دسترسی در حلقه چهارم ترافیک شهری قرار دارد. موقعیت این نمایشگاه موجب همجواری و نزدیکی به چندین پروژه بزرگ از جمله اصفهان سیتی‌سنتر ، سالن اجلاس بین‌المللی اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان، میدان مرکزی میوه و تره بار، راه‌آهن، فرودگاه شهید بهشتی، شهر رویاها، منطقه گردشگری شرق اصفهان و رودخانه زاینده‌رود شده است. نمایشگاه بین‌المللی اصفهان به صورت متوسط و در سال 40 عنوان نمایشگاهی بین الملل و تخصصی را برگزار می کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش