اطلاعات تماس
  • 021772*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140205097410123229
در دسترس نیست

در زمان استخدام پرستار بیمار در منزل به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

پرستار بیمار؛ هر آنچه باید بدانیم!

کد: 140205097410123229

، (اخبار رسمی): خانواده بیمار شرایط سختی را در زمان بستری در بیمارستان تجربه می کند. آسامهر در کنار شماست تا با اعزام نیروی‌های متخصص و کارآزموده، باعث اطمینان خاطر شما از مراقبت و نگهداری بیمار در منزل و بیمارستان شود.

پرستار بیمار؛ هر آنچه باید بدانیم!
پرستار بیمار؛ هر آنچه باید بدانیم!

پرستار بیمار؛ هر آنچه باید بدانیم!

وجود بیمار در خانواده یک بحران بزرگ است. اکثر افراد در این شرایط، تجربه کافی برای مراقبت و پیگیری روند درمانی بیمار در بیمارستان و منزل را ندارند. خانواده‌‌ها به دلیل مواجه شدن با شرایط جدید اغلب استرس‌های زیادی را تجربه می کنند. استخدام همراه بیمار در بیمارستان یا پرستار بیمار در منزل بهترین راه حل برای بهبود شرایط است. ارائه خدمات با توجه به حضور بیمار در بیمارستان و منزل به دو صورت انجام می شود: ۱. پرستار بیمار در منزل ۲. همراه بیمار در بیمارستان
پرستار و همراه بیمار فردی متخصص است که تجربه کافی جهت پرستاری و نگهداری از بیمار را دارد. همراه بیمار با برقراری ارتباط موثر با بیمار باعث اطمینان خاطر وی در نبود خانواده در بیمارستان می شود. همچنین حضور پرستار بیمار درمنزل باعث آسایش خیال خانواده و ادامه روند صحیح درمان و مراقبت در منزل می شود. مرکز خدمات پرستاری آسامهر با بهره‌گیری از نیروی‌های متخصص در زمینه پرستاری از بیمار و همراه بیمار در بیمارستان سعی بر ارائه خدمات با کیفیت جهت آسودگی خیال شما عزیزان را دارد. در این مقاله به مهم‌ترین مسائل و چالش‌های شما در زمینه استخدام همراه مریض در بیمارستان و پرستار بیمار در منزل می پردازیم.

همانطور که می‌دانید مراقبت و نگهداری از بیمار پس از انجام یک عمل جراحی و رفع نیازهای مراقبتی او کار ساده‌ای نیست.

به همین خاطر معمولا خانواده‌ها و یا همراهان، هنگام ترخیص بیمارشان از بیمارستان دچار دغدغه خاطر می‌شوند که بعد از این چه کسی خدمات و مراقبت‌های پرستاری را برای او انجام می‌دهد؟!

بسیاری از بیماران پس از ترخیص از بیمارستان نمی توانند به تنهایی راه بروند، بلند شوند، بنشینند، حتی توانایی خوابیدن روی تخت را ندارند.

رفع این نیازها در کنار مواردی مانند نیاز به تعویض پانسمان، تعویض کیسه ادرار و تزریق دارو و سرم کاملا خانواده‌ها را مستاصل و نگران می‌کند.

مرکز بهداشتی سپید گستر با بهره‌گیری از ماهرترین پرستاران و استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها و تجهیزات پزشکی موجود، سعی در تامین هرچه بهتر نیازهای بیماران دارد.

حس فداکاری و دلسوزی در تک تک پرسنل این مرکز نسبت به افرادی که به آنها خدمات مراقبتی ارائه می‌کنند؛ سبب شده تا بیماران و خانواده‌ های آنها از نظر عاطفی پرستار بیمار خود را به عنوان عضوی از اعضای خانواده پذیرا باشند. 

ما یک رویکرد جامع برای ارائه خدمات مراقبتی و بهداشتی داریم، این بدان معنی است که شما به عنوان یک بیمار یا همراه، در هر مرحله از روند درمانی خود از جمله دوره نقاهت و یا درمان، توسط پرستاران بیمار این موسسه آموزش دریافت کرده، راهنمایی و پشتیبانی خواهید شد.

پرستار بیمار در منزل

شاید به دلیل شرایط سخت بیمارستان و هزینه‌های بالای آن ترجیح دهید ادامه درمان را در منزل انجام دهید. در این شرایط که تجربه و تخصص مورد نیاز برای پرستاری از بیمار را ندارید و نیاز به پرستار با تجربه برای مراقبت از بیمار در منزل را دارید، آسامهر می تواند با اعزام نیروهای پزشک، پرستار متخصص، بهیار و کمک پرستار خدمت مورد نظرتان را در تمامی سطوح مراقبتی ارائه دهد. وقتی درمان در محیط امن خانه توسط تیم پزشکی و پرستاری انجام ‌شود، بیمار با روحیه بهتری درمان خود را ادامه می‌دهد. همچنین خانواده به دلیل حضور بیمار در کنار خود با آسودگی خیال از درمان بیمار، به کارهای روزمره خود می‌رسند و در هر لحظه از شرایط بیمار خود آگاهی کامل دارند.

مهارت‌‌های ضروری پرستار بیمار در منزل چییست؟

مهارت‌های بین فردی قوی به پرستار این امکان را می دهد تا بیمار خود را بشناسد، ارتباط قوی ایجاد کنند و اعتماد را برای ارائه مراقبت با کیفیت بالا به وجود آورد. همچنین آسایش و راحتی بیماران را افزایش دهد.

ابتکار عمل داشته باشد تا بتوانند در صورت لزوم تصمیمات مستقل بگیرد و راهنمایی و درخواست بیمار را بپذیرد.

توانایی عمل سریع در مواقع اضطراری را داشته باشد و کار موثر را برای بیمار انجام دهد.

انعطاف و صبر برای کار در محیط‌های مختلف زندگی را داشته باشد.

دانش و مهارت‌های بالینی از جمله تعویض پانسمان، دادن تغذیه لوله‌ای، تزریق دارو و تنظیم و نظارت بر دارو‌های تزریق شده از طریق ورید را داشته باشد.

در زمان استخدام پرستار بیمار در منزل به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

در زمان استخدام پرستار بیمار، درخواست خود را به صورت شفاف برای کارشناسان ما شرح دهید. زمان لازم برای مراقبت از بیمار و تخصص پرستار با توجه به شرایط بیمار و نیاز شما توسط کارشناسان ما تعیین می‌شود. در زمان استخدام پرستار حتما به مجوز وزارت بهداشت شرکت خدمات پرستاری توجه کنید و از صلاحیت حرفه‌ای پرستاران آگاه شوید. مرکز پرستاری آسامهر با مجوز رسمی از وزارت بهداشت آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. پرستاران آسامهر با بیش از ۱۰ سال سابقه کار در بخش‌های ویژه بیمارستانی، آماده حضور در منزل شما جهت ارائه خدمات با کیفیت و اصولی هستند. همین حالا برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستند.

استخدام همراه بیمار در بیمارستان

بیمار بستری شده در بیمارستان به دلیل شرایط حاد بیماری نیاز به مراقبت‌ شبانه ‌روزی دارد. همراه بیمار با بررسی دائمی شرایط بیمار اطلاعات درستی را در اختیار تیم پرستاری و پزشکی بیمارستان قرار می دهد و نقش مهمی در ادامه درمان و روند بهبودی بیمار در بیمارستان دارد. همراه بیمار با حضور فعال و موثر در کنار مریض تمامی امور مورد نیاز بیمار مثل غذا دادن، تعویض پوشک، حمام کردن، جابه‌جایی بیمار و غیره را انجام می دهد. در زمانی که بیمار به دلیل شرایط حاد بیماری باید در بیمارستان بستری باشد و شما به دلیل مسائل مربوط به زندگی شخصی و شغلتان، زمان کافی برای نگهداری و مراقبت از بیمار را ندارید بهترین راهکار استخدام همراه بیمار در بیمارستان است. همراه بیمار با توجه به وضعیت بیماری می تواند کارشناس پرستاری، بهیار، کمک پرستار و مراقب با تجربه باشد. کارشناسان مرکز آسامهر ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند تا هر زمان بتوانید به سرعت همراه مناسب با وضعیت بیمار را استخدام کنید. برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

قیمت همراه بیمار در بیمارستان به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیر‌گذار بر قیمت مدت زمان ارائه خدمت است. همراه بیمار در مقاطع زمانی زیر خدمت‌رسانی می کند:

  • همراه بیمار در بیمارستان شبانه ‌روزی
  • همراه بیمار در بیمارستان روزانه
  • همراه مریض در بیمارستان شبانه
  • همراه مریض در بیمارستان به صورت پاره وقت

وضعیت جسمانی بیمار و نوع مراقب مورد نیاز در تعیین قیمت موثر است. پاسخ به سوالات زیر در این زمینه تعیین‌کننده است:

  • آیا بیمار توانایی راه رفتن دارد؟
  • محدویت حرکتی بیمار چقدر است؟
  • آیا بیمار نیاز به پوشک شدن یا گرفتن لگن برای اجابت مزاج دارد؟
  • آیا در انجام امور شخص خود مانند استحمام نیاز به کمک دارد؟

هزینه پرستار بیمار در منزل هم مانند معیار‌های بالا تعیین می شود. برای دریافت مشاوره رایگان از جزئیات دقیق قیمت با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با مناسب‌ترین قیمت پرستار مناسب با وضعیت بیمار را به شما معرفی می کنند.

وظایف پرستار بیمار در بیمارستان و منزل

همراه بیمار در بیمارستان و پرستار بیمار در منزل با توجه به شرایط مریض شرح وظایف مختلفی دارند. در اینجا به مهم‌ترین وظایف آنها می پردازیم:

۱. غذا و دارو دادن به صورت صحیح: بعضی از بیماران از لوله معده برای دریافت غذا و دارو استفاده می کنند که پرستار از این طریق به بیمار غذا و دارو می دهد. همچنین بعضی از بیماران مشکل بلع دارند که پرستار با احتیاطات خاصی به این بیماران غذا می دهد.

۲. کمک در جابه‌جایی: بعضی از بیماران به دلیل فلج بودن بخشی از اندام‌ها نمی توانند به درستی راه بروند. پرستار بیمار با کمک در جابه‌جایی مریض از سقوط بیمار جلوگیری می کند.

۳. تغییر وضعیت بیمار برای جلوگیری از زخم بستر: بعضی از بیماران به دلیل عدم تحرک کافی ناشی از فلج بودن اندام‌ها یا عدم هوشیاری دچار زخم بستر می شوند. پرستار بیمار با تغییر وضعیت بیمار از ایجاد زخم بستر جلوگیری می کند.

۴. تحت نظر داشتن شرایط جسمی: در صورت هر گونه تغییر در شرایط جسمی بیمار، همراه مریض شرایط را به سرعت به تیم پزشکی و پرستاری اطلاع می دهد.

۵. کمک در طهارت و اجابت مزاج بیمار: بعضی از بیماران به دلیل عدم توانایی در کنترل اسفنگتری ادرار و مدفوع، نیاز به پوشک شدن دارند؛ بعضی دیگر از بیماران به دلیل عدم توانایی در راه رفتن نیاز به لگن برای اجابت مزاج دارند. پرستار با توجه به شرایط مریض در انجام دفع مدفوع و ادرار به وی کمک می کند.

۶. کمک در انجام امور شخصی بیمار مثل لباس پوشیدن، استحمام و حفظ آرستگی بیمار

۷. کنترل علائم حیاتی بیمار مثل فشار خون، ضربان قلب و اکسیژن خون بیمار در منزل

۸. کنترل قند خون بیماران دیابتی در منزل

پرستار بیمار، به‌صورت مداوم، وضعیت سلامتی بیمار را ارزیابی می‌کند و در صورت لزوم مداخلات مناسب را انجام می‌دهد. پرستار بیمار در منزل فعالیت های مراقبتی خود را با توجه به توصیه پزشک انجام می‌دهد و موظف است هرگونه تغییر در وضعیت بیمار را به پزشک اطلاع دهد. همچنین، مراقب بیمار در منزل علاوه‌بر ارائه خدمات پرستاری در منزل، از طریق کاهش استرس ناشی از مراقبت از بیمار، در بالارفتن کیفیت زندگی خانواده، کمک می‌کند.

همچنین پرستار بیمار به صورت همدم نقش آفرینی می کند تا بیمار با روحیه بالا ادامه درمان خود را در بیمارستان و منزل ادامه دهد. برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با آسامهر تماس بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021772*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سلامت و زیبایی