اطلاعات تماس
 • 021772*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140205157418223229
در دسترس نیست

همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار در بیمارستان (راهنمای کامل)

کد: 140205157418223229

، (اخبار رسمی): بستری شدن عزیزتان در بیمارستان اتفاقی ناراحت کننده برای شما و خانواده است. شرایط اضطراری، تغییر محیط و روال همگی عواملی هستند که این وضعیت را برای شما دشوار می کنند. در شرایطی که شما زمان، تخصص و تجربه لازم برای مراقبت از بیمار را ندارید بهترین راهکار استخدام همراه در بیمارستان است

همراه بیمار در بیمارستان (راهنمای کامل)
همراه بیمار در بیمارستان (راهنمای کامل)

همراه بیمار در بیمارستان کیست؟

همراه بیمار فردی متخصص و دلسوز است که در زمان بستری شدن بیمار 24 ساعته از وی مراقبت می کند. بیمار در زمان بستری شدن در بیمارستان نیاز به نگهداری و مراقبت ویژه و 24 ساعته دارد؛ و با توجه به کمبود نیروی پرستار و کمک پرستار در بیمارستان های کشور، امکان مراقب 24 ساعته از بیمار در بخش های بستری نیست. به همین علت وجود همراه بیمار در بیمارستان تبدیل به یک واقعیت اجتناب ناپذیر شده است.

وظایف همراه بیمار در بیمارستان

ارتباط موثر با خانواده و بیمار

همراه بیمار با برقراری ارتباط موثر با بیمار و خانواده وی این اطمینان را به خانواده می دهد که بیمار تحت مراقب شبانه روزی و ایده‌ال است. پرستار بیمار همچنین با برقراری ارتباط موثر با بیمار باعث افزایش امید و انگیزه بیمار برای ادامه درمان می شود. نیروهای مرکز آسامهر با دریافت آموزش های لازم،به درستی با بیمار و خانواده وی ارتباط برقرار می کنند تا آنها با کمترین نگرانی و استرس روند درمان را طی کنند.

ارتباط موثر با دائمی با تیم درمان شامل پزشک، پرستار و سایر درمانگران

مراقب بیمار هر لحظه شرایط بیمار را پایش می کند تا از تحت کنترل بودن وضعیت بیمار مطمئن شود. در صورت هرگونه تغییر در وضعیت جسمانی بیمار، همراه بیمار شرایط را فورا به پرستاران بخش گزارش می کند تا درمانگران برای درمان بیمار آماده شوند.

غذا و دارو دادن به صورت صحیح

بعضی از بیماران از لوله معده برای دریافت غذا و دارو استفاده می کنند که پرستار بیمار از این طریق به بیمار غذا و دارو می دهد. همچنین بعضی از بیماران مشکل بلع دارند که همراه بیمار با احتیاطات خاصی به این بیماران غذا می دهد.

کمک در جابه‌جایی

بعضی از بیماران به دلیل فلج بودن بخشی از اندام‌ها نمی توانند به درستی راه بروند. همراه بیمار با کمک در جابه‌جایی مریض از سقوط بیمار جلوگیری می کند.

تغییر وضعیت بیمار برای جلوگیری از زخم بستر

بعضی از بیماران به دلیل عدم تحرک کافی ناشی از فلج بودن اندام‌ها یا عدم هوشیاری دچار زخم بستر می شوند. همراه مریض با تغییر وضعیت بیمار از ایجاد زخم بستر جلوگیری می کند.

کمک در طهارت و اجابت مزاج بیمار

بعضی از بیماران به دلیل عدم توانایی در کنترل اسفنگتری ادرار و مدفوع، نیاز به پوشک شدن دارند؛ بعضی دیگر از بیماران به دلیل عدم توانایی در راه رفتن نیاز به لگن برای اجابت مزاج دارند. همراه مریض با توجه به شرایط بیمار در انجام دفع مدفوع و ادرار به وی کمک می کند.

کمک در امور شخصی بیمار

کمک در انجام امور شخصی بیمار مثل لباس پوشیدن، استحمام و حفظ آرستگی بیمار

قیمت همراه بیمار در بیمارستان 

هزینه همراه بیمار در بیمارستان تحت تاثیر عوامل مختلفی است. که در زیر به آن می پردازیم:

شرایط جسمانی بیمار: یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت همراه بیمار شرایط جسمانی بیمار است. کارشناسان مرکز با بررسی شرایط بیمار قیمت را برای شما محاسبه می کنند. وضعیت جسمانی بیمار و نوع مراقب مورد نیاز در تعیین قیمت موثر است. پاسخ به سوالات زیر در این زمینه تعیین‌کننده است:

 • آیا بیمار توانایی راه رفتن دارد؟
 • محدویت حرکتی بیمار چقدر است؟
 • آیا بیمار نیاز به پوشک شدن یا گرفتن لگن برای اجابت مزاج دارد؟
 • آیا در انجام امور شخص خود مانند استحمام نیاز به کمک دارد؟

مدت زمان ارائه خدمت: یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در هزینه همراه بیمار در بیمارستان مدت زمان ارائه خدمت است. ارائه خدمت می تواند به صورت شبانه روزی،روزانه و شبانه باشد.

بیمارستان و بخشی که بیمار در آن بستری می شود: با توجه به نوع بیمارستان (خصوصی یا دولتی) و شرایط بخشی که بیمار در بستری می شود قیمت همراه مریض می تواند تغییر کند.

آسامهر سعی دارد خدمات خود را با قیمت مناسب ارائه دهد و در حین حال کیفیت را در بالاترین سطح ممکن نگه دارد تا تمامی افرادی به این خدمات نیاز دارند، دسترسی راحت‌تری آن داشته باشند. شما می تواند با تماس با کارشناسان ما از قیمت‌‌ها آگاه شده و قیمت پیشنهادی کارشناسان ما را با دیگر موسسات مقایسه کنید. برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

همراه بیمار در بیمارستان‌های تهران

مرکز خدمات پرستاری آسامهر با بهره‌گیری از نیروی‌های متخصص پرستار بیمار در منزل، بهیار، کمک پرستار و مراقب با‌ ‌تجربه آماده خدمت‌رسانی به عزیزان ساکن شهر تهران است. آسامهر به تمامی بیمارستان‌های استان تهران از جمله بیمارستان‌های زیر همراه بیمار اعزام می کند:

 • همراه بیمار در بیمارستان میلاد
 • همراه مریض در بیمارستان امام خمینی
 • همراه مریض در بیمارستان امام حسین
 • همراه مریض در بیمارستان شهدای تجریش
 • همراه مریض در بیمارستان دی
 • همراه بیمار در بیمارستان مهر
 • همراه بیمار در بیمارستان محب یاس
 • همراه مریض در بیمارستان شریعتی
 • همراه مریض در بیمارستان کسری
 • همراه بیمار در بیمارستان البرز
 • همراه بیمار در بیمارستان بهمن
 • همراه بیمار در بیمارستان محب کوثر
 • همراه بیمار در بیمارستان لاله
 • همراه بیمار در بیمارستان آتیه
 • همراه بیمار در بیمارستان بقیه الله
 • و دیگر بیمارستان‌های شهر تهران …

کلام آخر

مواجه با شرایط سخت بیمار برای خانواده بسیار دشوار است. در چنین شرایطی که شما تحت استرس و فشار زیاد هستید و تجربه و زمان کافی برای مراقب از بیمار را ندارید، شرکت پرستاری آسامهر در کنار شماست تا با ارائه مشاوره صحیح شما را در ادامه درمان بیمار یاری کند. آسامهر با بهره‌گیری از تیم مجرب پرستار، بهیار، کمک پرستار و مراقب با تجربه، سابقه بیش از ده سال اعزام همراه بیمار در بیمارستان و پرستار بیمار در منزل داشته است. برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و پشتیبانی به شما عزیزان هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 021772*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان