اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140208027647417514
در دسترس نیست

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران

حضور دنای، در بیست و سومین نمایشگاه لوازم خانگی

کد: 140208027647417514

، تهران , (اخبار رسمی):  مهرمینا الکترونیک، برند دنای، در نمایشگاه لوازم خانگی حضور می‌یابد.

حضور دنای، در بیست و سومین نمایشگاه لوازم خانگی
حضور دنای، در بیست و سومین نمایشگاه لوازم خانگی

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی از روز چهارشنبه، 3 مهر آغاز به کار خواهد کرد.

هر ساله، نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی، در محل دائمی نمایشگاههای تهران، برگزار می‌شود؛ دنای نیز همیشه پای ثابت این نمایشگاه است. امسال نیز، از روزها پیش، خود را برای حضور در این رویداد مهم، آماده کرده است.

تاریخ برگزاری بیست سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران که هر ساله در نیمه دوم سال برگزار می شود امسال نیز این نمایشگاه، از روز 3 آبان تا 6 آبان ماه برگزار می‌شود.

ساعت بازدید از نمایشگاه لوازم خانگی

ساعت بازدید از نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی از ساعت 8 صبح تا 15 عصر است.

دعوت به بازدید از توانمندی های دنای در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

با افتخار، شما را به بازدید از غرفه دنای دعوت می کنیم. محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، سالن خلیج فارس (44/2)، غرفه 13؛ نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی. از سوم تا ششم آبان ماه 1402

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دناکالا

شرکت مهر مینا الکترونیک (سهامی خاص) با برند دنای واقع در استان البرز، یکی از پیشگامان صنعت لوازم صوتی و تصویری است که در سال 1391 با ماموریت تولید محصول باکیفیت ایرانی و شعار حس کیفیت برتر تاسیس شد و محصولات خود را تحت برند دنای تولید و به بازار عرضه کرد. تاریخچه دنای مونتاژ و تولید گیرنده دیجیتال: دنای، در ابتدا فعالیت خود را با مونتاژ گیرنده دیجیتال آغاز نمود اما در سال 1393 با احداث کارخانه شماره یک به مساحت 2400 مترمربع و تشکیل واحدهای SMD و DIP، در تولید گیرنده دیجیتال به خود کفایی رسید که در حال حاضر بزرگترین و بهترین برند تولید کننده گیرنده دیجیتال است. تولید اسپیکر خانگی در سال 1395 با افتتاح کارخانه شماره 2 به مساحت 4800 مترمربع، اقدام به تولید دستگاه پخش خانگی (دی‌وی‌دی پلیر) نمود. پس از آن، براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا وارد عرصه تولید اسپیکر و تلویزیون شد. در این بین حفظ شعار ((حس کیفیت برتر))، در کنار کیفیت بالای برند ایرانی، سرلوحه فعالیت تمامی پرسنل مجموعه بوده است. تولید تلویزیون هوشمند و ساده در سال 1398، دنای تولیدات خود را با عرضه‌ی تلویزیون به بازار لوازم صوتی و تصویری، گسترش داد و فروش بالای محصولاتش، گواه کیفیت بالا و فناوری به‌روز آن است. تلویزیونهای دنای، از انواع پیشرو در این بازار پررقیب به شمار می‌رود. تولید پخش خودرو با تکنولوژی داخلی در سال 1401، علاوه بر تمامی مدلهای و محصولات ذکر شده، خط تولید پخش خودرو را نیز همزمان با دهمین سالگرد تاسیس مجموعه، راه اندازی و چهار مدل ضبط ماشین را روانه بازار کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش