اطلاعات تماس
  • 021881*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140208047652023635
در دسترس نیست

برای رفع مشکل خودروی با امداد خودرو لکسوس عاملیت مجاز 1190 تماس بگیرید

امداد خودرو لکسوس

کد: 140208047652023635

، (اخبار رسمی): تمام خدمات مربوط به رفع مشکلات فنی و ظاهری خودرو در این مرکز ارائه می گردد و تمام خدمات همراه با گارانتی میباشد، شما به راحتی می توانید به وبسایت تعمیرگاه خودرو مجید عاملیت مجاز 1190 مراجعه کرده و سوال های رایج خود را در رابطه با خودرو از طریق مشاوران آنلاین این مجموعه پرس و جو کنید

امداد خودرو لکسوس
امداد خودرو لکسوس

لکسوس یکی از خودروی های فوق العاده لوکس در ایران است که ویژگی‌های بسیار متمایزی دارد، به گونه‌ای که رفع مشکلات به وجود آمده در این خودرو نیز نیازمند تخصص بالا بوده و نباید به وسیله افراد غیرحرفه‌ای انجام گردد.

خوشبختانه امروزه وجود مراکز تعمیر تخصصی لکسوس مانند امداد خودرو لکسوس عاملیت مجاز 1190 باعث شده است تا تمام مشکلاتی که ممکن است در موتور، گیربکس، جلوبندی، برق خودرو، کمک بادی و بخش‌های دیگر به وجود آید به راحتی رفع گردد.

اگر شما هم صاحب خودرو لکسوس هستید و به گونه‌ای همیشه دنبال تعمیرگاه لکسوس برای انجام سرویس های دوره ای خودرو و یا رفع مشکلات موجود در خودرو می گردید که تمام خدمات را به صورت کامل همراه با گارانتی ارائه دهد، در این حالت امداد خودرو لکسوس عاملیت مجاز 1190 می تواند بهترین گزینه برای تعمیر مشکلات به وجود آمده در مزدا باشد.

تمام خدمات مربوط به رفع مشکلات فنی و ظاهری خودرو در این مرکز ارائه می گردد و تمام خدمات همراه با گارانتی میباشد، شما به راحتی می توانید به وبسایت تعمیرگاه خودرو مجید عاملیت مجاز 1190 مراجعه کرده و سوال های رایج خود را در رابطه با خودرو از طریق مشاوران آنلاین این مجموعه پرس و جو کنید.

همچنین در صورت نیاز میتوانید از طریق رزرو وقت آنلاین از طریق وبسایت عاملیت مجاز 1190، در زمان مشخص شده به صورت حضوری در این مرکز حاضر شوید، تا بخش‌های مختلف خودرو به وسیله افراد متخصص و مجرب بررسی گردد. بدین ترتیب خیلی راحت و بدون هیچگونه نگرانی می توانید تمام مشکلات بوجود آمده در خودرو را رفع نمایید.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  09124755755

آدرس: تهران، بزرگراه چمران، ورودی هتل استقلال، خیابان هتل استقلال، مجتمع خودرویی بلک استار، اتوکلینیک تخصصی مجید عاملیت مجاز 1190

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021881*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید