اطلاعات تماس
 • 091207*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140208287692121983
در دسترس نیست

تعمیرات پکیج گئومات با ضمانت 6 ماه

تعمیر پکیج گئومات در تهران

کد: 140208287692121983

، (اخبار رسمی): تعمیر پکیج گئومات در تهران با ضمانت 6 ماه اعزام نیرو در کمتر از 1 ساعت 5 شعبه در پایتخت 22669196-66593368-44284743-77241505-55795334

تعمیر پکیج گئومات در تهران
تعمیرات پکیج گئومات

تعمیر پکیج گئومات در تهران با ضمانت 6 ماه اعزام نیرو در کمتر از 1 ساعت 5 شعبه در پایتخت 22669196-66593368-44284743-77241505-55795334

تعمیر پکیج گئومات (Geomat water heater repair) تهران سرویس آنلاین با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص برای تعمیر پکیج گئومات میزان رضایت مندی قابل توجهی از مشتریان خود بدست آورده است. تهران سرویس آنلاین آماده ارائه خدمات تعمیر پکیج گئومات ، سرویس پکیج گئومات در سراسر تهران به شما شهروندان می باشد. نیروهای ما خود را در سریع ترین زمان مکن به محل می رسانند تا مشکل پکیج گئومات شما را برطرف کنند.
بسیاری از افراد فکر میکنند که اگر بخواهند خیلی سریع برای تعمیرات پکیج گئومات با مجموعه ها تماس بگیرند باید هزینه زیادی برای تعمیرات بپردازند اما خیالتان آسوده مجموعه تهران سرویس آنلاین با درار بودن سابقه طولانی به همراه کادری مجرب آمادگی این را دارد که بتواند در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده و تعمیرات پکیج گئومات را با کمترین نرخ بازار انجام دهد انجام دهد .
امروزه یکی از بهترین برندهای پکیج موجود در بازار پکیج‌های گئومات می‌باشند. در برخی موارد ارورهایی در پکیج گئومات شما به وجود می‌آید که باید در این شرایط با متخصصین تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نماید تا پکیج شما ایتدا عیب یابی سپس تعمیر شود.

تعمیر پکیج گئومات در تهران:

اگر پکیج گئومات شما عزیزان بامشکل مواجه شده و برای تعمیر آن به دنبال یک شرکت معتبر هستید به اطلاع شما عزیزان میرسانیم که تهران سرویس آنلاین با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه ارائه انواع خدمات پکیج دیواری آماده است تا مشکلات پکیج شما را در کمترین بازه زمانی برطرف کرده و آسایش را به منزل شما بازگرداند.
تعمیرات تخصصی پکیج گئومات توسط تعمیرکاران مجاز تهران سرویس آنلاین به‌صورت شبانه‌روزی در تمامی مناطق تهران در حال ارائه به مشتریان عزیز است.
برای تعمیر پکیج خود تنها کافی است با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس گرفته و با ثبت درخواست خود در کمتر از ۱ ساعت منتظر حضور کارشناسان ما باشید.
تمامی خدمات مجموعه ما با ضمانت ۶ ماه و پشتیبانی آنلاین به شما عزیزان عرضه می‌شود.

هزینه تعمیر پکیج گئومات چقدر است ؟

اگر هزینه تعمیرات پکیج گئومات برای شما عزیزان از اهمیت بسیاری برخوردار است باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که تمامی هزینه های تعمیراتی در مجموعه ما براساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد.
اما برای جواب این سوال نمی شود همین لحظه هزینه ای ثابت و مشخص اعلام کرد. زیرا تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج مشخص نشده نمی توان هزینه ای را اعلام کرد. بهترین راه برای اطلاع از هزینه تعمیر پکیج تماس با تعمیرکار پکیج گئومات است تا پکیج دیواری توسط تعمیرکار مورد بازدید و بررسی قرار گیرد.

خدمات پکیجهزینه خدمات پکیج

سرویس کامل پکیج گئومات۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان

تعویض فیلتر رسوب۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان

هواگیری پکیج۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان

تشخیص عیب در محل۱۵۰.۰۰۰ تومان

ایاب و ذهاب تعمیرکارتا ۵۰.۰۰۰ تا ۹۰.۰۰۰ تومان

تعمیرات پکیج گئومات در محل :

در بیشتر مواقع امکان تعمیر پکیج گئومات در محل وجود دارد. همچنین تعمیرکار ارسالی از طرف تهران سرویس آنلاین باتوجه‌به وضعیت شرح داده شده توسط مشتری پیش‌بینی‌های لازم جهت آوردن قطعات یدکی را انجام داده و تمام سعی وی این است که بتواند در کمترین زمان ممکن و در همان محل پکیج گئومات شما را تعمیر نماید.
خدمات تعمیر پکیج گئومات در محل، در همه جای شهر تهران انجام می‌شود و شما می‌توانید جهت اخذ این خدمات فقط با ما تماس بگیرید و مشکل خود را عنوان کنید تا کارشناسان ما بهترین سرویس‌کار منطقه را برای شما ارسال کنند.

خدمات تهران سرویس آنلاین برای پکیج گئومات:

-نصب پکیج گئومات
-سرویس پکیج گئومات
-تعمیر پکیج گئومات
–تعمیر برد پکیج گئومات
-ارسال قطعات پکیج گئومات به سراسر کشور خرید قطعات پکیج با بهترین قیمت
برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج گرم ایران اینجا کلیک کنید.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج گئومات :

برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.
به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان
نکته مهم :
به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
طرح هرگونه سوال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.

سرویس پکیج گئومات:

شاید شما هم مانند بسیاری از مصرف کنندگان عزیز انجام سرویس پکیج را کاری بیهوده تلقی کنید ،اما در نظر داشته باشید انجام سرویس پکیج گئومات از هزینه های زیاد تعمیر جلوگیری به عمل خواهد آورد.یکی از مهترین عامل های ایجاد خرابی در پکیج دیواری تشکیل رسوب در قطعات مکانیکی و الکتریکی پکیج است ، که با استفاده از سرویس و رسوب زدایی به راحتی قابل حل بوده و از ایجاد صدمه به قطعات پکیج جلوگیری به عمل خواهند آمد.
بسیاری از سرویسکاران پکیج دیواری رسوب را قاتل خاموش پکیج دیواری دانسته و همواره در صحبت های خود به سرویس و رسوب زدایی به موقع پکیج دیواری تاکید دارند.
سرویس پکیج گئومات یکی از مهمترین خدماتی است که با شروع فصل زمستان با استقبال زیاد مشتریان عزیز روبه رو میشود.اگر شما عزیزان نیز از پکیج گئومات استفاده میکنید، بهتر است همین حالا برای انجام سرویس پکیج خود اقدام کرده و درخواست خود را از طریق تماس با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین و یا چت انلاین ثبت نمایید.

مراحل سرویس پکیج گئومات توسط تهران سرویس آنلاین :

رسوب زدایی پکیج گئومات

سرویس پلوت دستگاه

 هواگیری رادیاتاب

چکاب و سرویس کلی دستگاه

سرویس شعله پکیج گئومات

 شستشو کامل پکیج گئومات

 سرویس و تعمیر و تنظیم قطعات

عیب یابی کد های خطا

سرویس پکیج هر چند وقت باید انجام شود؟

سرویس کامل: در این نوع سرویس پکیج تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می‌گیرند و بررسی می‌شوند، در این نوع دستگاه به طور کامل سرویس می‌شود، اگر مدت‌زمان طولانی از سرویس و رسوب‌زدایی پکیج می‌گذرد بهتر است این نوع سرویس را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب در کارایی آن برسید.
سرویس دوره ای: این سرویس پکیج عموماً در بازه‌های زمانی چندماهه صورت می‌گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک‌تر است و دستگاه به‌ندرت دچار مشکل خواهد شد، بهتر است پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره‌ای پکیج پیش بروید، ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیز می‌توانید آن را انجام دهید.
برای مطالعه مقاله منبع انبساط پکیج اینجا کلیک کنید.

برخی مشکلات رایج در پکیج گئومات:

مشکلات متداول پکیجنحوه رفع مشکل

خاموش شدن ناگهانی پکیج گئوماتبررسی جریان گاز پکیج، اطمینان از باز بودن شیر آب، بررسی فشار آب و گاز

روشن نشدن پکیجبررسی فشار گاز، بررسی مدار گرمایشی پکیج و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، هواگیری پکیج

کاهش یا افزایش فشار پکیجهواگیری پکیج، بررسی شیرپرکن و اطمینان از سالم بودن آن

نشت آب از پکیجبررسی اتصالات دستگاه، آب بندی قطعات، بررسی شیر اطمینان، بررسی مبدل پکیج و تعمیر آن در صورت خرابی

صدای زیاد پکیج گئوماترسوب زدایی پکیج، استفاده از عایق و ضربه گیر، هواگیری پکیج، نصب پکیج در محل مناسب

بوی دود و سوختگی از پکیجبررسی شیلنگ های متصل به لوله گاز و پکیج، نصب صحیح دودکش، سرویس دوره ای و تمیز کردن پکیج

سرد و گرم شدن آب پکیجرسوب زدایی مبدل ثانویه، بررسی فشار آب، تنظیم شعله پکیج

داغ شدن بیش از حد آب پکیجهواگیری پکیج، بررسی لوله ها و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، بررسی شیرپرکن

سرد بودن شوفاژها یا رادیاتورهاهواگیری شوفاژ، رسوب زدایی رادیاتور شوفاژ، تنظیم کردن دمای پکیج

گرم شدن رادیاتورها در تابستانبستن شیرهای رفت و برگشت رادیاتورها در فصل تابستان

کار نکردن دکمه‌های پکیجبرای رفع این مشکل از یک تکنسین کمک بگیرید.

روشن ماندن فن پکیجرفع انسداد و گرفتگی دودکش، بررسی جرقه زن، بررسی برد و تعمیر آن در صورت خرابی

خاموش شدن مدام پکیج گئومات:

زمانی که پکیج گئومات شما عزیزان با مشکل خاموش شدن مداوم روبه رو است ، در ابتدا باید خونسردی خود را حفظ کرده و ابتدا به سراغ صفحه ی نمایشگر پکیج خود بروید.در صورت مشاهده ارور مشکل را پیگیری کرده و قطعه معیوب را تعمیر و یا تعویض کنید.اما برخی موراد نیز مشکل تنها کمبود اب در سیکل گرمایشی است که این مشکل نیز با باز کرن شیر پرکن و ثابت کردن فشار بار پکیج برو روی عدد ۱.۵ این مشکل را برطرف کنید.

کمبود فشار اب در سیکل پکیج

کاهش فشار گاز در پکیج

عدم تخلیه دود پکیج

خراب شدن الکترود یون

ترموستات معیوب

لوله های میعانات منجمد

وجود انسداد در مدار گرمایش

معیوب بودن فن پکیج

خرابی برد پکیج

سر و صدای پکیج گئومات:

از مجموع علت‌های که باعث بروز سر و صدا در پکیج می‌شوند هوا گرفتن پکیج و یا رسوب گرفتن آن می‌باشد که در این صورت باید رسوب گیری و هواگیری پکیج گئومات انجام شود.

ناهمواری در محل نصب پکیج

خرابی سوپاپ

خرابی فن پکیج

مسدود شدن مبدل حرارتی اصلی پکیج

پکیج هواگیری نمی شود

فشار کم آب به داخل پکیج

نقص لوله کشی نامناسب

آب ورودی به پکیج بسیار سرد است

استشمام بوی گاز از پکیج گئومات

اگر بوی نامطبوع گاز را اطراف پکیج خود استشمام کردید به احتمال زیاد این مشکل به دلیل وجود یک نشتی در پکیج شما است. این موضوع را باید بسیار جدی بگیرید چون ممکن است خطرات ناگواری را به دنبال داشته باشد. وجود نشتی می توان به دلیل گرفتگی لوله ها یا دودکش یا به دلیل خرابی فلوسوئیچ پکیج باشد. پس حتما در برخورد با این مشکل از تعمیرکار مجرب برای تعمیر پکیج گئومات خود کمک بگیرید.

انفجاری روشن شدن پکیج گئومات:

دلایل مختلفی باعث بروز این اتفاق می‌شوند که در ادامه نام برده خواهد شد.در عیب یابی پکیج گئومات زمانی که مشکل آن انفجاری روشن شدن پکیج است، تنظیم نبودن میزان گاز ورودی یکی از علت‌های آن است که با تنظیم کردن آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.
یکی دیگر از مواردی که باعث بروز این مشکل شده است تنظیم نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی می‌باشد.
دیگر علت‌های آن می‌تواند مسدود بودن دود کش و یا خرابی سوراخ‌های اطراف جرقه زن باشد.

خرابی پرشر هوا پرشور هوای با حساسیت بالا و پاسکال پایین موجب احتراق می شود.

فاصله الکترد جرقه زن اگر فاصله الکترد جرقه زن از سطح مشعل زیاد باشد فرآیند روشن شدن پکیج دیر اتفاق افتاده و پکیج به حالت انفجار روشن می شود.

خرابی دودکش پکیج

خرابی جرقه زن

تنظیم نبودن شیر گاز

مسدود بودن سوراخ های مشعل

بالا رفتن دمای آب خروجی پکیج گئومات:

در این صورت که دمای آب بالا می‌رود باید به چند نکته مهم توجه شود که یکی از آن‌ها توجه به میزان گاز ورودی پکیج است.
از دیگر علت‌های آن می‌تواند کم بودن فشار آب باشد.
یکی دیگر از علت‌های بالا رفتن دمای پکیج گئومات گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج می‌باشد.

خرابی پمپ پکیج

نفوذ هوا داخل پمپ و پکیج

سوختن شیر موتوری پکیج

یکسره شدن فلوسوئیچ پکیج

رسوب گرفتن مبدل پکیج

خرابی ترموستات حد پکیج

ارتفاع بیش از حد شعله پکیج

خرابی و کاهش دقت NTC پکیج

روشن نشدن پکیج گئومات:

برای عیب یابی پکیج گئومات در صورتی که روشن نمی‌شود باید ابتدا گاز ورودی بررسی شود چرا که در این حالت مشکل اصلی پکیج، گاز پکیج است.
در اولین مرحله باید شیلنگ گاز را بررسی کنید و مطمئن شوید که وصل است و گاز هم قطع نیست.
در مرحله بعد گاز را بررسی کنید چرا که ممکن است هوا درون لوله گاز باشد.
در برخی موارد هم این امکان وجود دارد که علت روشن نشدن پکیج فشار بالای گاز باشد که در این صورت باید تنظیم شود برای تنظیم آن بهتر است با اداره گاز تماس بگیرید.

روشن نشدن پکیج به دلیل کمبود آب در مخزن برای اینکه پکیج دیواری به درستی کار کند، به مقداری آب احتیاج دارد.

کم بودن فشار گاز

وجود هوا در لوله های مدار پکیج

مسدود بودن مدار گرمایشی

خرابی پمپ آب

ایراد دودکش پکیج

روشن نشدن مشعل پکیج به دلیل خرابی الکترود تشخیص شعله

ایراد شمعک پکیج

علت نشان ندادن دمای درست آب در پکیج دیواری گئومات:

این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل احتمال خرابی سنسور NTC دستگاه باشد که این مشکل را می توان با بررسی این قطعه و تعویض آن برطرف کرد.
برای مطالعه مقاله علت برق داشتن علت برق داشتن بدنه پکیج اینجا کلیک کنید.

علت زرد شدن شعله پکیج دیواری گئومات :

این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل عدم مکش مناسب در دودکش، نبود هوای کافی، کثیفی مشعل ها، کمبود هوا در محیط اطراف پکیج، دوده داشتن در دیگ و دودکش باشد. که این مشکلات را می توان با بررسی مسیر دودکش برای برطرف کردن عدم مکش مناسب در دودکش ، تعبیه دریچه برای ورود و خروج هوا برای مشکل نبود هوای کافی، کنترل قطر مشعل برای عدم تناسب قطر با نوع گاز مصرفی، تمیز کردن مشعل ها و دیگ و دودکش برای برطرف کردن دوده در دیگ و دودکش برطرف کرد.

عیب یابی مخزن منبع انبساط پکیج جهت تعمیر پکیج گئومات:

. در اینجا برخی از علائم که نشان دهنده بروز مشکل در منبع انبساط است را بیان می کنیم: سیستم آب گرم ممکن است گرمای ضعیفی ایجاد کند، امکان نشتی وجود دارد، لوله ها ممکن است صدای سر و صدایی زیادی ایجاد کنند یا بترکند، همچنین نوسان فشار در پکیج می تواند از علائم خراب شدن منبع انبساط پکیج باشد.

پکیج گئومات فقط آب مصرفی یا شوفاژها را گرم می کند و هر دو همزمان کار نمیکند:

علت اصلی این مشکل به دلیل ایراد شیر سوئیچ است. شیر سوئیچ قطعه ای از پکیج است که آب گرم شده در داخل پکیج را به مدار لوله های آب گرم برای شیرهای آب و حمام یا مدار آب شوفاژها منتقل می کند.
شیر سوئیچ به مرور زمان می تواند ایراد پیدا کرده و بسیار رایج است که در یک وضعیت گیر کند. بنابراین در این حالت پکیج گرمایش شوفاژها را تامین اما آب گرم شیرها را تامین نمی کند یا ممکن است قضیه برعکس باشد.
از نشانه های خرابی شیر سوئیچ، ولرم بودن آب در بهترین حالت ممکن و گرمایش عالی شوفاژهاست یا برعکس آب داغ و شوفاژهای ولرم خواهید داشت.
در تابستان که شوفاژها خاموش هستند، اگر آب ولرم باشد و با روشن کردن شوفاژها دمای آب کمی بالاتر رود، نشان دهنده معیوب بودن شیر سوئیچ است.

فن پکیج گئومات روشن میماند:

قبل از هر چیز لازم به ذکر است که در فصول سرد، بیشتر کار کردن و روشن ماندن فن پکیج امری طبیعی است و در صورتی که در خصوص تامین آب گرم توسط پکیج خود مشکلی ندارید، نیازی به حساسیت نسبت به روشن ماندن فن پکیج نیست.
اما اگر در عملکرد صحیح پکیج مشکلی به وجود آمده و فن پکیج یکسره کار می کند، عیب یابی پکیج دیواری شما را به بررسی یکی از موارد زیر منجر می کند:

وجود اشکال در جرقه زن پکیج

خراب شدن میله یونی

خرابی فن پکیج و برد آن

مسدود شدن یا گرفتگی دودکش

مشکل نشت آب در پکیج گئومات:

مشکل نشت آب در پکیج گئومات و به مرور زمان در این پکیج های خانگی پدیدار می شود، مشکل نشت آب در پکیج گئومات به وسیله تکنسین های فنی تهران سرویس آنلاین قابل حل می باشد، شما کافیست که با گرفتن تماس با متخصصین تهران سرویس آنلاین مشکل بوجود آمده را با آن ها در میان بگذارید و کار تعمیر پکیج گئومات و رفع مشکل نشت آب در پکیج گئومات را به عهده آن ها بسپارید.

 • نصب نادرست
 • فرسودگی قطعات
 • به هم خوردن تنظیمات فشار پکیج
 • خراب شدن مبدل پکیج
 • وجود رسوب در داخل لوله ها
 • وجود مشکل در پروب دما یا منبع انبساط
 • وجود مشکل در شیر پرکن پکیج
 • خراب شدن پمپ سیرکولاتور

آب پکیج گئومات سردوگرم می‌شود:

یکی از رایج‌ترین مشکلات پکیج روکا سردوگرم شدن آب مصرفی است. این مشکل فراغ از برند پکیج ممکن است برای تمامی دستگاه‌ها ایجاد شود برای برطرف‌کردن این مشکل باید در ابتدا موارد زیر را بررسی کنید:

نوسان فشار آب

خرابی پمپ ورودی

معیوب‌بودن سنسور آب گرم یا سنسور شوفاژ

جرم گرفتن مبدل پکیج

خرابی فلومتر، فلوسوئیچ، پرشر

تنظیم نبودن ارتفاع شعله پکیج

هواگیری پکیج گئومات:

هواگیری پکیج گئومات یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای پکیج های گئومات بوجود می آید، معمولا اگر شما سالهاست که یک پکیج گئومات برای منزل خود خریداری و نصب کرده اید، قطعا با مشکل هواگیری پکیج گئومات مواجه خواهید شد، و به کمک تعمیر کار پکیج برای تعمیر و هواگیری پکیج گئومات نیاز داریدبا تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

تغییر رنگ و بوی نامطبوع آب :

یکی از مشکلات رایج در پکیج دیواری متصاعد شدن بو و رنگ نامطبوع در آبگرم پکیج است.
آب گرم پکیج‌های دیواری گاهی اوقات به دلیل عدم سرویس به‌موقع و تجمع رسوبات بوی بسیار بد و رنگ زردی خواهد گرفت توجه داشته باشید اگر آب سرد شما کیفیت قبل را داشته و دچار مشکل نشده بود قطعات این بوی بد و تغیر رنگ به دلیل عدم سرویس پکیج خواهد بود. اما اگر آب سرد شما هم این مشکل را داشت منشأ را باید از جای دیگر پیدا کنید.

قسمت بالای شوفاژها یا رادیاتورها پکیج گئومات سرد است:

اگر پکیج شما باعث گرم شدن شوفاژها می شود اما قسمت بالایی آنها همچنان سرد است، ابتدا به تراز بودن رادیاتور دقت کنید.
اگر رادیاتور خود را به تازگی نصب کرده‌اید، از تراز بودن آن مطمئن شوید.
تراز بودن رادیاتورها باعث می‌شود تا مقدار آب گرم یکسانی به هر کدام از رادیاتورها و پره های شوفاژ برسد که موجب گرمای یکنواخت از رادیاتور می شود.
این مشکل می‌تواند احتمالا به هوا گرفتگی رادیاتورها نیز مربوط باشد.

دکمه های پکیج گئومات کار نمی کند:

یکی دیگر از مشکلات متداول پکیج دیواری، از کار افتادن کلیدهای آن است. در صورتی که هر یک از موارد زیر اتفاق بیوفتد، امکان خرابی دکمه‌ها وجود داشته و در این حالت بهترین راهکار تعویض آنهاست:

 • پکیج در زمانی که نباید روشن یا خاموش می شود.
 • دما از آنچه که ترموستات نشان می دهد، گرمتر و یا سردتر است.
 • از ترموستات صدای کلیک شنیده نمی شود.
 • ترموستات و یا تایمر مکانیکی وز وز می کنند.
 • پیچ رادیاتورها دما را طبق تنظیمات افزایش و کاهش نمی دهند.
 • آب خروجی خیلی داغ است.

برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج گئومات چه باید کرد؟

۱) سرویس دوره ای پکیج گئومات
مطمئن ترین راه برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج انجام سرویس پکیج گئومات بصورت دوره ای می باشد، چراکه تمامی اقداماتی که برای سرویس پکیج صورت می گیرد همگی از هزینه های گزاف تعمیر پکیج گئومات می کاهد

۲) سرویس کامل پکیج گئومات
در صورت وجود خرابی در پکیج، تعمیرکار اقدام به بررسی، عیب یابی و تعمیر خواهد کرد ولی درصورتی که دستگاه سالم بوده ولی نیاز به سرویس داشته باشد اقدامات زیر انجام خواهد شد:
سرویس فن پکیج
تنظیم فلنچ دودکش
جرمگیری مبدل اصلی
سرویس الکترود جرقه زن
سرویس مشعل
سرویس کامل پمپ پکیج
تنظیم فشار گاز
جرم گیری مبدل ثانویه
سرویس مغزی شیر سه طرفه
تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه
شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و…
۳) کنترل مداوم دودکش
۴) هواگیری پکیج
۵) جرم گیری و تعویض قطعات

تهران سرویس آنلاین تخصصی‌ترین مرکز مجاز سرویس پکیج گئومات و تعمیر پکیج گئومات است که در دارای مجرب‌ترین تعمیرکارانی است که در سراسر تهران در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. شما می‌توانید در صورت بروز هر نوع مشکل جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیر پکیج گئومات با ما تماس بگیرید.
برای مطالعه مقاله چرا فن پکیج یکسره کار میکند؟ اینجا کلیک کنید.

در پاسخ به این سوال که تعمیر پکیج گئومات بصرفه است یا خرید پکیج گئومات ؟

روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا پکیج گئومات ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس آنلاین با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تاحدامکان نسبت به تعمیر پکیج گئومات شما اقدام کنند؛ زیرا هزینه تعمیرات پکیج گئومات ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری نو است؛ ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض پکیج گئومات به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

تعمیرات پکیج گئومات در شمال تهران :

تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

تعمیرات پکیج گئومات در غرب تهران:

همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

تعمیرات پکیج گئومات در شرق تهران :

شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.
ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

تعمیرات پکیج گئومات در مرکز تهران :

متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

تعمیرات پکیج گئومات در جنوب تهران :
تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.
در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 091207*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید