اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140211147801324022
در دسترس نیست

بهترین محصول برای سردخانه ها

ساندویچ پانل سردخانه ای

کد: 140211147801324022

، تهران , (اخبار رسمی): ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای شرکت کبیر پانل جهت پوشش دیوار سردخانه های زیر صفر و بالای صفر مورد استفاده قرار میگیرد و بصورت پیوسته با عرض مفید ۱۰۰ سانتیمتر مفید و غیر مفید ۱۰۲ سانتیمتر و به طول دلخواه مشتری تولید می‌شود، در ادامه به بررسی انواع ساندویچ پانل سردخانه‌ای میپردازیم.

ساندویچ پانل سردخانه ای
ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای تولیدی شرکت کبیرپانل

کبیرپانل، تولید کننده انواع ساندویچ پانل، خدمات تولید، فروش و نصب انواع ساندویچ پانل دیواری، سقفی و سردخانه ای، را با استفاده از جدیدترین خط تکنولوژی های روز دنیا ارائه می دهد.

ساندویچ پانل سردخانه ای چیست؟

ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای شرکت کبیر‌پانل جهت پوشش دیوار سردخانه های زیر صفر و بالای صفر مورد استفاده قرار میگیرد و بصورت پیوسته با عرض مفید ۱۰۰ سانتیمتر مفید و غیر مفید ۱۰۲ سانتیمتر و به طول دلخواه مشتری تولید می‌شود. این محصول جهت پوشش دیوار و سقف سردخانه‌ها مورد استفاده قرار میگیرد که بر اساس نوع سردخانه و موقعیت جغرافیایی محل پروژه ضخامت آن مشخص میگردد. در ادامه به بررسی انواع ساندویچ پانل سردخانه‌ای میپردازیم.

ضخامت های مورد استفاده در سرخانه‌ها از 6 سانتیمتر تا 20 سانتیمتر می‌باشد که بسته به نوع سردخانه، موقعیت و کاربری آن سفارش گذاری می‌گردد. عموما سردخانه‌های بالای صفر از ضخامت 6 سانتیمتر و 8 سانتیمتر و سردخانه‌های زیر صفر از ضخامت 8 سانتیمتر تا 20 سانتیمتر تولید و عرضه می گردد.

رنگ بندی ساندویچ پانل‌های سردخانه‌ای

ساندویچ پانل‌ها دارای رنگ بندی بر اساس کد رال رنگ هستند، این کد‌های بصورت استاندارد بین المللی بوده و هر رال رنگ مشخصا یک رنگ مد‌نظر را مشخص مینماید. 

به‌عنوان مثال رال رنگ سفید در ساندویچ پانل 9016 می‌باشد و رنگ طوسی روشن 7043 ، البته این نکته را در نظر داشته باشید که شرکت های تولید کننده ورق این موارد را مد‌نظر قرار میدهند که البته در برخی مواقع با 2-3 دلتا تفاوت تولید و عرضه می گردد، البته در ساندویچ پانل‌های سردخانه‌ای عمدتا از رنگ سفید استفاده می‌گردد.

ساندویچ پانل سردخانه‌‌ای قفل‌دار

کبیرپانل برای اتصال هرچه بهتر پانل‌ها به یکدیگر و دوام اتصال‌ها در زلزله‌ها برای اولین بار ساندویچ پانل‌ سردخانه‌ای مجهز به قفل‌های سردخانه‌ای را در خط تولید کانتینیوس تولید نمود. پانل‌های قفل دار به راحتی به یکدیگر هوابند می‌شوند و در زلزله‌ها نیز حتی اتصال مستحکم خود را حفظ می‌کنند.

پانل های سردخانه قفل دار در بسیاری از زمینه ها مانند کارخانه های گوشت، تاسیسات فرآوری گوشت، پردازش و نگهداری مواد غذایی منجمد، پردازش و نگهداری غذاهای دریایی، نگهداری محصولات سوپرمارکت، نگهداری محصولات شیمیایی و پزشکی استفاده می‌شود.

انواع ساندویچ پانل سردخانه ای

 • پانل سردخانه ای بالای صفر: برای نگهداری محصولات در دماهای بین ۰ تا ۱۵+ درجه سانتیگراد معادل ۳۲ تا ۵۹ درجه فارنهایت استفاده می شود.
 • پانل سردخانه ای پایین صفر: برای نگهداری محصولات در دماهای بین ۱۰- تا ۳۵- درجه سانتیگراد (معادل ۱۴ تا ۳۱- درجه فارنهایت) مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • پانل سردخانه ای متحرک: این محصول با ضخامت ۵ تا ۱۵ سانتیمتری با عایق پلی‌یورتان ساخته شده و دارای شاسی و چارچوب از جنس گالوانیزه (مقاوم دربرابررطوبت) می‌باشد. 
 • پانل سردخانه ای دو مداره: یکی از کاربردی ترین مدل‌های سردخانه می‌باشند این نوع سردخانه مجهز به دو مدار تبرید مجزا می‌باشد که با استفاده از آن می توان دمای سردخانه را بالای صفر و زیر صفر تنظیم نمود.

مزایا و کاربرد ساندویچ پانل سردخانه‌ای

کاربرد ساندویچ پانل سردخانه در صنعت امروزه بسیار گسترده است، استفاده در داخل اتاق حمل بار یخچالی، استفاده برای سردخانه زیر صفر و بالای صفر از عمده نیاز های بازار ایران در بخش سرخانه است.

در زیر به برخی دیگر از کاربرد‌های این محصول اشاره می‌کنیم :

 • سالن های پرورش قارچ
 • کشتارگاه های صنعتی
 • تونل های انجماد
 • کارخانه گوشت و سوسیس کالباس
 • سردخانه های سیار
 • ساخت اتاق سردخانه‌های ثابت و متحرک
 • انواع سردخانه صنعتی
 • فروشگاه های مربوط به صنعت سردسازی
 • صنایع تجهیزات پزشکی
 • آزمایشگاه‌ها
 • ساخت اتاق‌های ایزوله و بیمارستان‌های سیار
 • ساخت دیوار و سقف سوله و انبار‌ها
 • اتاق حمل بار سردخانه بر روی کامیون‌ها، وانت‌ها و تریلی‌ها
 • انبار‌های نگهداری تجهیزات پزشکی و دارو

نصب ساندویچ پانل سردخانه ای

 1. در ابتدا پانل‌ها باید در محلی که در معرض آسیب نیستند در سطح صاف نگهداری و ذخیره شوند. هنگامی که در مکان‌های باز و بدون سوله نگهداری شوند، باید این محصولات را بطور کامل با برزنت بپوشانید تا از نور خورشید در امان باشد اگرچه این کار اصلا توصیه نمی‌شود.
 2. نصب کانال U که بر‌اساس اندازه اتاق سردخانه سفارشی بر روی یک طبقه صاف قرار می‌گیرند. با پیچ‌های کیت روی زمین ثابت می‌شود.
 3. قراردادن پانل‌ها براساس مکان مشخص شده برروی کانال ثابت
 4. قفل های بادامکی را بین پانل هایی که در طول آن قرار گرفته‌اند محکم کنید. یک کلید آلن 8 میلی متری برای سفت کردن قفل بادامک لازم است. قفل بادامک را با قرار دادن کلید آلن در محل قفل بادامکی که از قبل سوراخ شده است، تنظیم کنید و در جهت خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا مقاومت احساس شود.
 5. لازم است عایق کاری با استفاده از سیلیکون به محل اتصال پانل‌های دیوار یا سقف به یکدیگر تکمیل شود.
 6. لوازم جانبی گوشه داخلی به گونه‌ای در فضای داخلی سردخانه نصب می‌شود که سطوح اتصال پانل در قسمت‌های دیوار، سقف، کف و گوشه را بپوشاند.

قیمت هرمتر مربع ساندویچ پانل سردخانه‌ای

هنگام خرید ساندویچ پانل به عواملی همچون جنس فوم، متریال به کار رفته در آن، میزان ورق مصرفی در تولید و … دقت کنید، تا خریدی امن داشته باشید. این سازه یک محصول نوین ۳ لایه است که تولید آن نیازمند تجهیزات به روز ، ماشین آلات، نیروی متخصص، آزمایشگاه ها و … است. پانل ساندویچی کمتر از یک دهه است که در زمره تولیدات داخلی قرار گرفته‌اند و مهم است که حتما در تولید آن‌ها استانداردهای بین المللی و متدهای روز به کار گرفته شده باشد.

لیست محصول ساندویچ پانل سردخانه ای کبیرپانل نام محصولجنس ورقضخامت پانلجنس فوم ساندویچ پانل دیواری سردخانه ایگالوانیزه، آلوزینک7-10 سانتی مترفوم عایق پلی یورتان ساندویچ پانل دیواری سردخانه ایگالوانیزه، آلوزینک10-15 سانتی مترفوم عایق xps ساندویچ پانل دیواری سردخانه ایآلومینیوم پیش رنگ شده7-15 سانتی مترفوم عایق پلی یورتان ساندویچ پانل دیواری سردخانه ایآلومینیوم پیش رنگ شده7-15 سانتی مترفوم عایق xps

ساندویچ پانل‌های شرکت کبیرپانل جدا از کیفیت بالا، از نظر قیمت نیز کاملا رقابتی با سایر برند‌ها می‌باشد. البته قیمت ساندویچ پانل ها، نسبت به وضعیت بازار متغییر می‌باشد. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت روز ساندویچ پانل ها و مشاوره رایگان با متخصصان فروش کبیر در تماس باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کبیرپانل

مجموعه کبیر پانل در سال 1384 با هدف تولید انواع ساندویچ پانل های سقفی ، ساندویچ پانل های دیواری و سردخانه ای با فوم پلی یورتان فعالیت خودرا آغاز نموده است ، این ساندویچ پانل های دارای ورق های گالوانیزه ، آلومینیوم و آلوزینک میباشد که بنا به درخواست مشتری عرضه می گردد . از دیگر محصولات این شرکت میتوان از ورق پلی کربنات سقفی و همچنین سیستم های سقف های مرکب عرشه فولادی نام برد که همگی در کارخانه شرکت کبیر پانل تولید و به بازار عرضه می گردد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید