اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140301067868117076
در دسترس نیست

میکسر هموژن غذایی(رب، سس، لبنیات، شکلات، مایونز)

هموژنایزر برای تولید مواد غذایی

کد: 140301067868117076

، تهران , (اخبار رسمی): در بسیاری از محصولات غذایی، هموژن بودن یکی از فاکتورهای مهم در کیفیت و قیمت است. به همین دلیل اگر شرکتی بخواهد سود مناسبی از تولیدات خود کسب کند، باید سطح کیفیت بالایی برای محصولات خود در نظر بگیرد. هموژنایزر سری HS آراکو، بهترین گزینه برای کارخانجات مواد غذایی است.

هموژنایزر برای تولید مواد غذایی
هموژنایزر غذایی استیل

هموژنایزر سری HS برند آراکو برای کارخانجات مواد غذایی گزینه بسیار خوبی است. ما هموژنایز سری HS را از قطعات استیل تولید و در انتخاب برینگ ،کوپلینگ و اجزا مختلف از باکیفیت ترین برندها استفاده می کنیم.

کاربرد همزن و هموژنایزر در کارخانجات مواد غذایی

بدلیل کیفیت بالای میوه ها، صیفی جات، شیر و لبنیات در ایران و استفاده از تجهیزات مدرن، صنایع غذایی رشد قابل توجهی داشته اند. امروزه بسیاری از محصولاتی که در شرکت های غذایی و لبنی ایران تولید می شود، به کشورهای همسایه و بعضا اروپا صادر می گردد.
محصولاتی مانند سس مایونز و کچاپ، رب گوجه، کنسانتره میوه، انواع شکلات، شیر، ماست، کره و سایر فرآورده های لبنی جزو مواردی هستند که امکان صادرات دارند.
در بسیاری از محصولات، همگن بودن یکی از فاکتورهای مهم در کیفیت و قیمت است. به همین دلیل اگر شرکتی بخواهد سود مناسبی از تولیدات خود کسب کند، باید سطح کیفیت بالایی برای محصولات خود در نظر بگیرد. اینجاست که اهمیت استفاده از نمونه های با کیفیت هموژنایزر در صنایع غذایی، بیش از پیش خود را نمایان می کند.

انواع هموژنایزر در صنایع غذایی

مدل دستگاه همگن ساز(هموژن) در صنعت مواد غذایی بر اساس محصولات، حجم تولید و مقدار مورد نیاز همگن شدن ذرات انتخاب می شود. نمونه های اصلی که برای تولید محصول خوراکی استفاده می شود عبارتست از :
-هموژنایزر بیدمیل
-هموژنایزر فشار بالا(پیستونی)
-دستگاه هموژن روتور استاتور

میکسر هموژن استیل سری HS بالاترین کلاس هموژنایزر آراکو می باشد که برای کارخانجات مواد غذایی، لبنی و دارویی گزینه بسیار خوبی است. ما هموژنایز سری HS را از قطعات استیل(SS316 یاSS304) تولید و در انتخاب برینگ ،کوپلینگ و اجزا مختلف این سری از با کیفیت ترین برندهای بازار استفاده می کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه انتخاب هموژنایزر مناسب برای محصول مورد نظرتان با ما تماس بگیرید.
09122786723
02166561974
02166129745

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت آراکو

تمرکز ما در شرکت آراکو بر روی خدمات مهندسی معکوس، بومی سازی، طراحی صنعتی و بهینه کردن ماشین آلات و خط تولید است. علاوه بر این موارد به صورت تخصصی هموژنایزر روتور استاتور برای صنعت رنگ، مواد غذایی، سم و کود، مواد دارویی و محصولات آریشی بهداشتی تولید می کنیم. ما در زمینه نرم افزار سالید ورک با سابقه ای بیش از 10 سال پروژه های مختلفی را انجام دادهایم که نمونه بعضی از این پروژه ها در وبسایت شرکت آراکو قابل مشاهده است. در زمینه طراحی و ساخت قالب های فایبرگلاس و کامپوزیت بخصوص فن نیز سوابق خوب و درخشانی داریم.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید