اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394092550624729

کتاب «مدیریت استراتژیک برند» تجدید چاپ شد

کد: 1394092550624729

https://goo.gl/3ZbNk3

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه یکی از نیازهای ضروری مدیریت هر سازمان، ایجاد برندهای قدرتمند است که ضمن عمل به وعده‌ها، قدرت و توانمندی خود را ارتقا دهند.در همین راستا کتاب «مدیریت استراتژیک برند» نوشته کوین لین کلر با تاکید زیاد بر این اصول، تجدید چاپ شد.

کتاب مدیریت استراتژیک برند تجدید چاپ شد

کتاب مدیریت استراتژیک برند بر «چگونگی» و «چرایی» مدیریت برند تمرکز دارد و دستورالعمل‌های تاکتیکی خاصی را برای برنامه‌ریزی، ساخت، سنجش و مدیریت ارزش برند ارائه می‌کند

به گزارش روابط عمومی انتشارات سیته، قرن‌هاست علم برندسازی به عنوان ابزاری برای ایجاد تمایز میان کالاهای یک تولیدکننده از سایر تولیدکنندگان مطرح است. کلید ایجاد برند، توانمندی در انتخاب نام، لوگو، نماد، طرح بسته‌بندی یا سایر ویژگی‌هاست که یک محصول را از سایر رقبا متمایز می‌کند.کتاب مدیریت استراتژیک برند که به «انجیل برند» معروف است، کمک می‌­کند تا خوانندگان درک عمیق‌تری از اهداف اصلی برندسازی به دست آورند.

کوین لین کلر، نویسنده کتاب مدیریت استراتژیک برند که استاد بازاریابی دانشکده کسب‌وکار تاک (Tuck) در کالج دارتموث و شهرت اصلی او به دلیل نگارش این کتاب (از کتب پراستفاده در زمینه مدیریت برند) است، می‌گوید: «تأکید این کتاب بر درک اصول روانشناختی در سطوح فردی و سازمانی برای بهینه‌­سازی تصمیم­‌گیری در خصوص برند با تشریح بسیاری از مفاهیم به‌روز در حوزه مدیریت استراتژیک برند به طور علمی و عملی به همراه نمونه‌های فراوان است.»

وی معتقد است، این کتاب بر «چگونگی» و «چرایی» مدیریت برند تمرکز دارد و دستورالعمل‌های تاکتیکی خاصی را برای برنامه‌ریزی، ساخت، سنجش و مدیریت ارزش برند ارائه می‌کند.

لین کلر که از مطرح‌ترین نظریه‌پردازان مدرن در حوزه برند به شمار می‌رود، در این کتاب به مباحثی همچون معرفی چشم‌انداز نوین در مدیریت برند، شناسایی و تثبیت جایگاه و ارزش‌های برند برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی برنامه‌های بازاریابی برند پرداخته است.

گفتنی است، کتاب «مدیریت استراتژیک برند» که توسط عطیه بطحایی ترجمه شده، توسط انتشارات سیته انتشار یافته و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انتشارات سیته

انتشارات سیته در سال 1381 با هدف آموزش و فراهم کردن بستری جدید برای رشد و شکوفایی در حوزه بازاریابی و تبلیغات تأسیس شد و از 1385 فعالیت مستمر خود را آغاز کرد. سیته هم‌اکنون با بیش از 70 عنوان کتاب در حوزه‌های بازاریابی، تبلیغات، برندینگ، فروش و مدیریت به فعالیت خود ادامه می‌دهد و همواره می‌کوشد با مشورت و تبادل نظر، بهترین و درست‌ترین انتخاب را درباره‌ی کتاب‌ها، موضوع‌ها و نام آنها داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]