اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139309112330023

با حضور مسوولان بزرگترین جشنواره اینترنتی کشور

اولین نشست خبری هفتمین جشنواره وب و سومین جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران برگزار شد

کد: 139309112330023

http://bit.ly/1wkjtxD

، تهران , (اخبار رسمی): نخستین نشست خبری هفتمین جشنواره وب و سومین جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران روز دوشنبه 11 آذرماه در محل کانون کارآفرینی ایران برگزار شد.

اولین نشست خبری هفتمین جشنواره وب و سومین جشنواره موبایل ایران برگزار شد

پیش بینی می شود که در هفتمین جشنواره وب ایران حدود 12 هزار سایت ایرانی شرکت کنند و رشدی 50 درصدی نسبت به سال گذشته را در تعداد سایت های شرکت کننده شاهد باشیم.

نیمۀ پایانی سال 93 شاهد یکی از بزرگترین رویدادهای اینترنتی کشور خواهد بود. ثبت نام هفتمین جشنواره وب ایران و سومین جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران از تاریخ 10 آبانماه 1393 لغایت 30 آذرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

برهمین اساس، رضا هاشمی دبیر جشنواره وب ایران و کنفرانس وب و موبایل ایران با خوشامدگویی به خبرنگاران حاضر در نشست خبری که در همین رابطه برگزار شده بود، ضمن مرور و ارائه شرحی مختصر از تاریخچه‌ این جشنواره و استقبال چشمگیر از کنفرانس وب و موبایل ایران در سال گذشته گفت امسال نیز با دعوت از صاحب نظران داخلی و خارجی درصدد هستیم ارتباط موثری میان فعالان وب و موبایل ایران و جهان برقرار کنیم. وی در ادامه بیان داشت: معرفی ایران به عنوان میزبان بزرگترین جشنواره و کنفرانس وب و موبایل منطقه خاور میانه در ایران از اهداف بلند مدت تیم برگزاری است.

سپس میلاد احرام‌پوش، دبیر جشنواره موبایل ایران از افزایش 20 درصدی شرکت‌کنندگان جشنواره موبایل امسال نسبت به دوره مشابه در سال گذشته خبر داد و از ملاک‌های داوری گفت. ملاک‌هایی که همزمان سه گروه افراد علاقمند، توسعه‌دهندگان و هیات داوران آن‌ها را بررسی کرده و نتیجه از بطن آن مشخص خواهد شد.

همچنین حمیدرضا احمدی، مدیر کانون کارآفرینی از روند اداری و مدیریت کانون در این زمینه سخن گفت و با تاکید بر تغییر روش داوری با توجه به بازخوردهایی که در سال‌های گذشته به جشنواره رسیده‌است اعلام کرد بر اساس ملاک‌های تازه هرکدام از افرادی که مدیران وب‌سایت‌ها هستند نیز می‌توانند در داوری شرکت کنند و در کنار کارشناسان رای تاثیرگذار خود را اعلام کنند.

شایان شلیله؛ بنیان گذار جشنواره وب ایران و عضو هیات مدیره کانون کارآفرینی ایران نیز در ادامه بیان کرد: پیش بینی می شود که در هفتمین جشنواره وب ایران حدود 12 هزار سایت ایرانی شرکت کنند و رشدی 50 درصدی نسبت به سال گذشته را در تعداد سایت های شرکت کننده شاهد باشیم.
شلیله افزود: داوری جشنواره وب ایران در این دوره دچار تغییراتی اساسی شده است. در مرحله مقدماتی داوری جشنواره، کلیه مدیران وب سایت های شرکت کننده می توانند به عنوان داور به سایت های دیگر رای دهند و از این میان پنج وب سایت برتر در هر گروه به عنوان کاندیدا معرفی خواهند شد. در مرحله نهایی داورانی مجرب و منتخب، وب سایت برتر در هر گروه را انتخاب خواهند کرد.
با نظر کمیته علمی جشنواره وب ایران، هفتمین دورۀهاین رویداد بزرگ فضای مجازی کشور شامل 4 شاخه اصلی و 38 گروه خواهد بود.

گفتنی است، از دیگر تغییرات اساسی هفتمین جشنواره وب ایران  «امکان دریافت بازخورد» است بدین صورت که داوران مرحله مقدماتی جشنواره وب ایران که خودشان از جمله برنامه نویسان و فعالان این حوزه هستند، در حین داوری این امکان را خواهند داشت تا دیدگاه خود را درباره سایتی که در حال داوری آن هستند، در قالب یک بازخورد به مالک آن سایت ارسال نمایند. با این امکان جدید، صاحبان وب سایت های شرکت کننده در جشنواره وب ایران فرصتی بی نظیر خواهند داشت تا از نظر هزاران متخصص، برنامه نویس و طراح درباره وب سایت خود اطلاع پیدا کنند.

کانون کارآفرینی ایران به عنوان برگزارکننده این رویداد، پتانسیل اقتصادهای مبتنی بر وب کشور را بسیار مطلوب دیده است و طبق آمارهای سال جاری ایران از نظر درصد رشد کارآفرینی در این حوزه مقام اول را به خود اختصاص داده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون کارآفرینی ایران

کانون کارآفرینی ایران (IEA)، یک سازمان غیر انتفاعی با هدف تشویق و توسعه فضای کارآفرینی در کشور است که با اجرای برنامه‌های متعدد ابزارهای حمایتی را برای کارآفرینان ایجاد می‌نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]