اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139310253010174

ارتباط مستقیم با مخاطب با تولید محتوای مناسب در وبسایت کسب و کارها

کد: 139310253010174

https://goo.gl/i1RRDK

، تهران , (اخبار رسمی): انتقال مفهوم بین افراد بشر از طریق کلام صورت می گیرد، درغیراینصورت ارتباط انسانی با یک چالش و مانع اساسی روبرو خواهدشد.اهمیت این موضع در دنیای وب هم آشکار است ، زیباترین فضاهای وب بدون محتوا اعم از تصویری، صوتی ونوشتار بی مفهوم و ابتر خواهد بود.

تولید محتوای سایت

در کسب وکار آنلاین مساله کلیک و دیده شدن در فضای وب امری تخصصی و ضروری تلقی می شود که بایست با برنامه ریزی دقیق و تولید محتوای هدفمند و هوشمندانه محقق شود.در غیر اینصورت برترین کسب و کار ها قادر نیستند ویژگی و مزایای خود را در اختیار بازار هدف بگذارند.

ندا حسینی مدیرعامل ویکی محتوادر خصوص اهمیت محتوا درفضای وب گفت:  همانطور که مستحضر هستید درصورتی که هیچ یک از المان های ارتباطی  و محتوا در سایت وجود نداشته باشد نمی توان با مخاطب ارتباط برقرارکرده وبه کسب و کار پرداخت .محتوا در وبسایت ها وبه طور کلی فضای مجازی مهمترین نقش را ایفا می کند.

وی افزود: اهمیت تولید محتوا برهیچ کس پوشیده نیست اما متاسفانه از سوی بسیاری از وب مسترها با بی توجهی روبرو می شود. نوشتن یک امر کاملا تخصصی است، سبک نگارش در روزنامه، مجله و اینترنت بسیار متفاوت است .همچنین شیوه نگارش مطالب در یک وبسایت با وبلاگ نویسی کاملا متفاوت است. امری که با تسامح وتساهل از سوی مدیران وبسایت ها روبرو شده و بعضا از اعتبار مجموعه آنها می کاهد.

مدیرعامل ویکی محتوا ویژگی های یک نوشتار مطلوب را برشمرد و خاطرنشان کرد: یک نوشتار مطلوب باید جذاب ، تخصصی،دارای اطلاعات صحیح و مفیدو سبک نگارش صحیح باشد. عنوان نویسی یا همان تیتر زنی در فعالیت های رسانه ای آنچنان اهمیت دارد که روزنامه های معتبر شورای تیترتشکیل داده که متشکل از خبره ترین افراد هر رسانه است و افراد سایر رسانه ها در خصوص تیترهاشان جلسات مشورتی تشکیل می دهند. حتی استفاده اشتباه از علامات اشاره می تواند مفهوم یک تیتر را متحول کند.

رایج ترین مثال در روزنامه نگاری موید این امر است:

بخشش، لازم نیست اعدامش کنید.

بخشش لازم نیست ، اعدامش کنید.

بایک ویرگول ساده می توان سرنوشت زندگی افراد را تغییر داد ، همچنان که یک محتوای کارآمد و تخصصی فضای وب می تواند فروش وبازدید شما را رونق بخشیده و جایگاه شما را تغییر دهد یک محتوای نامناسب با نگارش غلط می تواند کسب و کار شما را ویران کند.

وی افزود: در کسب وکار  آنلاین مساله کلیک و دیده شدن در فضای وب امری تخصصی و ضروری تلقی می شود که بایست با برنامه ریزی دقیق و تولید محتوای هدفمند و هوشمندانه محقق شود.در غیر اینصورت برترین کسب و کار ها قادر نیستند ویژگی و مزایای خود را در اختیار بازار هدف بگذارند.

حسینی درخصوص فعالیت های ویکی محتوا گفت: پس از سالها تجربه و مشاهده خلا های موجود در فضای تولید محتوا به این نتیجه رسیدیم که صاحبان مشاغل به خدمات تخصصی در این خصوص نیاز دارد به این ترتیب تلاش می کنیم به صاحبان مشاغل کمک کنیم به مطلوب ترین شکل دیده شوند و قابلیت ها و توانایی هایشان را به بهترین شکل ممکن به اطلاع بازار هدف و مشتریان بلقوه خود برسانند.

 وی افزود: متخصصان ما با تسلط بر انواع شیوه های نگارش ،تولید محتوای تخصصی وبسایت را می شناسند و قادرند محتوای مورد نیاز مخاطبان را باتوجه به مخاطب سنجی حرفه ای تولید کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت ویکی محتوا

با توجه به اینکه الگوریتم جدید گوگل روی محتوای منحصر به فرد بسیار تاکید دارد و مهم ترین بخشی که با آن ارتباط برقرار میکند محتوای وب سایت می باشد ویکی محتوا پس از سال ها تحقیق و فعالیت درباره محتوای برتر آماده خدمت رسانی می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینک مرتبط:
http://wikimohtava.com/
سایت ویکی محتوا