اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139312033980117

مشاور اقتصادی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری، اصول اقتصادی را به زبان ساده آموزش می دهد

کد: 139312033980117

https://goo.gl/QWBkon

، تهران , (اخبار رسمی): دکتر علی سرزعیم، دکترای اقتصاد از ایتالیا و مشاور اقتصادی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری، به تازگی یک دوره آموزشی اینترنتی به نام «اقتصاد برای همه» را با هدف آشنایی عموم مردم با مفاهیم پایه اقتصادی تهیه و آن را در سایت «وب یاد» به آدرس www.Webyad.com منتشر نموده است.

آنچه که از اقتصاد باید بدانید

افراد با شناخت شاخص ها و مفاهیم اقتصادی و آشنایی با روندهای اقتصاد کلان می توانند درک بهتری از وضعیت جامعه پیدا کرده و تصمیمات بهتری برای اقتصاد خانواده خود بگیرند.

هر ایرانی هر روز دهها و شاید صدها بار در طی اخبار مختلف و یا از لابلای صحبت های کارشناسان و حتی عموم مردم با واژگانی همچون تورم، نرخ ارز، نقدینگی و واژگان مشابه برخورد دارد که اغلب اطلاعات درستی در مورد اصول ارزیابی و یا حتی اهمیت آنها در زندگی روزمره مردم وجود ندارد. به همین دلیل در دوره آموزشی آنلاین «اقتصاد برای همه» تلاش شده است مفاهیم کلیدی اقتصاد نظیر تورم، نرخ رشد، نرخ ارز و غیره به زبان ساده و قابل فهم آموزش داده شوند.

دکتر علی سرزعیم، در زمینه این دوره آموزشی و اهمیت آن، به شبکه یادگیری «وب یاد» گفت:«اقتصاد امروزه بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره همه ما شده است و دانستن مفاهیم اصلی اقتصادی برای هر فردی در هر موقعیت شغلی لازم است. افراد با شناخت شاخص ها و مفاهیم اقتصادی و آشنایی با روندهای اقتصاد کلان می توانند درک بهتری از وضعیت جامعه پیدا کرده و تصمیمات بهتری برای اقتصاد خانواده خود بگیرند.»

مدرس این دوره آموزشی، دکتر علی سرزعیم، سال ها با روزنامه ها و سایت‌های اقتصادی نظیر روزنامه دنیای اقتصاد، جهان اقتصاد و سایت اقتصاد آنلاین همکاری داشته و در این مدت بیش از 300 مطلب از جمله تحلیل و آموزش در زمینه مسائل اقتصادی منتشر کرده است.

گفتنی است دوره آموزشی «اقتصاد برای همه»، هم اینک در سایت وب یاد به آدرس www.Webyad.com  قابل دسترسی و استفاده می باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وب یاد

وب‌یاد با امکانات خود این امکان را برای همه ایجاد می‌کند که بتوانند دانش خود را به صورت آنلاین و در قالب های متنوع منتشر کرده و در اختیار همه قرار دهند. از طرف دیگر تمامی کاربران اینترنت، قادرند با وب‌یاد، مطالب مختلفی را در موضوعات گوناگون یاد بگیرند. به عبارت دیگر، وب‌یاد ایجاد دموکراسی در یادگیری است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
لینک مرتبط:
http://www.webyad.com/view/%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%87%D9%85%D9%87-w199435
لینک دوره آموزشی «اقتصاد برای همه» توسط دکتر علی سرزعیم
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش