اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394052246683542

«ای‌دلفان» جشنواره تابستانه برگزار می‌کند

کد: 1394052246683542

https://goo.gl/fU4n3X

، نور آباد , (اخبار رسمی): جشنواره تابستانه شرکت ای‌دلفان به مناسبت تاسیس شرکت از تاریخ 23 مرداد ماه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ای‌دلفان، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره تابستانه به مناسبت تاسیس شرکت از تاریخ 23 مرداد ماه آغاز شده و به مدت 61 روز ادامه دارد. مشتریان در طول برگزاری این جشنواره می‌توانند پکیج آموزش حرفه‌ای به نام پلاگین‌نویسی ورد پرس را از کمپین دونیت  با تخفیف 50 تا 90 درصد تهیه کنند.

امین خادمیان، مدیرعامل شرکت ای‌دلفان مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

وی با بیان اینکه پکیج آموزش حرفه‌ای پلاگین‌نویسی شامل 8 ساعت آموزش HD است که توسط بهترین برنامه‌نویسان فعال این حوزه تولید می‌شود، تصریح کرد: این دوره برای تمام افرادی است که تا حدودی با پی اچ پی و وردپرس آشنا هستند و تمایل دارند که یک برنامه‌نویس و توسعه‌دهنده حرفه‌ای برای وردپرس باشند و از این طریق کسب درآمد کنند.

خادمیان به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و اظهار داشت:  در این کمپین 105 کارت طلایی و نقره‌ای ویژه به قید قرعه به شرکت‌کنندگان تقدیم می‌شود. کارت طلایی کارتی فیزیکی است که برای کاربران خاصی ارسال می‌شود و مدت اعتبار مشخصی دارد. دارندگان این کارت می‌توانند از تمامی محصولات ارائه‌شده در ای‌دلفان به صورت کاملا رایگان استفاده کنند. کارت نقره‌ای نیز کارتی فیزیکی است که برای کاربران برنده‌شده در قرعه‌کشی کمپین ارسال می‌شود. همچنین دارندگان کارت نقره‌ای می‌توانند با تعداد دفعات محدود به صورت رایگان از محصولات ای‌دلفان استفاده کنند.

وی ادامه داد: آنچه سرلوحه فعالیت‌های شرکت ای‌دلفان در کنار ارتقای کیفی و کمی محصولات بوده، بهبود خدمات‌دهی مناسب به مشتریان با بهره‌گیری از الگوهای مدرن و کارآمد است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت شرکت ای‌دلفان به نشانی goo.gl/Sc43jV مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ای دلفان

ای دلفان حاصل سال ها تفکر ایده محور است که با همکاری آزانس خلاقیت وبسیما در تیر ماه 94 فعالیت خودش رو در زمینه تهیه و تولید ویدئو های آموزشی شروع کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]