اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394080648834729

تجربه خلاقیت در زندگی با مطالعه کتاب «جسور باش ارائه کن»

کد: 1394080648834729

https://goo.gl/H873Sr

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب «جسور باش، ارائه کن» نوشته آستین کلئون و ترجمه سامان شاهین‌پور در 176 صفحه با قطع جیبى توسط انتشارات سیته منتشر شد. این کتاب درباره روش‌هایی براى به اشتراک گذاشتن کار و خلاقیت، شیوه‌هایی براى دیده شدن و راهکارهایى براى ارائه دادن است.

انتشار کتاب جسور باش ارائه کن

به گزارش روابط عمومی انتشارات سیته، آستین کلئون (زاده 16 ژوئن 1983) نویسنده‌ای آمریکایی است که آثارش در شمار فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. آثار کلئون بر خلاقیت در جهان امروز متمرکز است.

آستین کلئون یکی از روشن‌ترین ذهن­‌های امروز در عرصه­ خلاقیت است. «جسور باش، ارائه کن» دلیلی بر همین حقیقت است؛ او با ارائه­  دیدگاه‌های کوچک، اما ژرف و تصاویر جذاب، کلیشه­‌های زندگی خلاق را کنار می­‌زند و ماهیت واقعی این نوع زندگی را تعریف می­‌کند. این کتاب به خواننده می‌آموزد که چگونه کار خود را یک فرآیند بى­‌پایان ببیند و آن را به شیوه­‌ای به اشتراک بگذارد که دیگران را به خود جلب کند؛ اینکه جسور باشد، صندوقچه اسرارش را باز کند و کار خود را پنهان نکند. هر روز موضوع کوچکى را به اشتراک بگذارد و آنچه را می‌داند به دیگران نیز بیاموزد. به جریان‌هاى نبوغ جمعى بپیوندد و اعتبار کسب کند.

وی معتقد است، دنیا با سرعت در حال تغییر است؛ پیشروی و پذیرفته شدن در دنیایی که می‌خواهیم ما را در خود بپذیرد، لزوما به این ربطی ندارد که انسان چقدر زیرک یا بااستعداد است، بلکه به چیزی بستگی دارد که در چنته دارد، ایده‌ای که به اشتراک می‌گذارد، کیفیت ارتباطی که ایجاد و مکالمه‌ای که با دیگران شروع می‌کند. به چگونه دیده شدن بستگی دارد.

کتاب «جسور باش، ارائه کن» ادامه­ اثر پیشین این نویسنده به نام «هنرمندانه بقاپید» است. کلئون در کتاب پیشین خود درباره­ دزدیدن اعتبار و برتری از دیگران سخن می­گفت و در اثر جدیدش از این می­گوید که به دیگران اجازه دهید از ما بدزدند و بدین صورت اعتبارمان را به آنها منتقل می‌کنیم.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انتشارات سیته

انتشارات سیته در سال 1381 با هدف آموزش و فراهم کردن بستری جدید برای رشد و شکوفایی در حوزه بازاریابی و تبلیغات تأسیس شد و از 1385 فعالیت مستمر خود را آغاز کرد. سیته هم‌اکنون با بیش از 70 عنوان کتاب در حوزه‌های بازاریابی، تبلیغات، برندینگ، فروش و مدیریت به فعالیت خود ادامه می‌دهد و همواره می‌کوشد با مشورت و تبادل نظر، بهترین و درست‌ترین انتخاب را درباره‌ی کتاب‌ها، موضوع‌ها و نام آنها داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نشریات و کتاب