اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1394080948870350

مشارکت ایرانسل و آریانا برای راه‌اندازی دانا

کد: 1394080948870350

http://j.mp/1OgLtva

، تهران , (اخبار رسمی): اپراتور ایرانسل و گروه پژوهشی صنعتی آریانا در ارائه آموزش الکترونیکی جامع به عموم مردم از طریق بسترهای موبایل و وب با نام دانا قرارداد همکاری امضا کردند.

مشارکت ایرانسل و آریانا برای راه اندازی دانا

اپلیکیشن دانا با امکانات منحصربه‌فرد، به زودی از طریق گوشی‌های تلفن همراه و وب در دسترس علاقه‌مندان به یادگیری در موضوعات مختلف و متنوع خواهد بود

اپلیکیشن دانا با امکانات منحصربه‌فرد، به زودی از طریق گوشی‌های تلفن همراه و وب در دسترس علاقه‌مندان به یادگیری در موضوعات مختلف و متنوع خواهد بود و عموم مردم می‌توانند آموزش‌های باکیفیت و کاربردی برترین موسسات آموزشی کشور را از طریق این سیستم آموخته و گواهینامه معتبر دریافت کنند.

گفتنی است که گروه آریانا با بیش از 3 سال تجربه در حوزه آموزش الکترونیکی، در ابتدای امسال از اپلیکیشن آموزش الکترونیکی خود با نام هم‌آموز رونمایی کرده بود که مورد توجه و استقبال چشمگیر مخاطبان و فعالان حوزه یادگیری الکترونیکی قرار گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه پژوهشی صنعتی آریانا

گروه پژوهشی صنعتی آریانا در زمینه آموزش، مشاوره و نشر در حوزه های مدیریت، کسب‌وکار و مهارت های فردی حرفه‌ای فعالیت دارد. شرکت مشاوره مدیریت آریانا، انتشارات آریاناقلم، موسسه مدیریت پروژه آریانا، موسسه آموزش عالی آزاد سریرا، شرکت داده‌گستر پاراتک، آموزش آنلاین هم‌آموز و موسسه فنی مهندسی آریانا از جمله زیرمجموعه‌های گروه آریانا هستند. آریانا در طی سال‌های فعالیت خود سابقه همکاری با تعداد زیادی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها و سازمان‌های کشور را در قالب آموزش و مشاوره دارد. http://aryanagroup.com

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]