اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395013055005214

الارو در حضور 1300 نفر 6 ساله شد

کد: 1395013055005214

http://j.mp/1SUIntN

، تهران , (اخبار رسمی): برند الارو ششمین سالگرد تولد خود را جشن گرفت. در این جشن، شرکت ویوناسان واردکننده انحصاری محصولات الارو در ایران، به همراه مدیر عامل لابراتوار وناژ (تولیدکننده محصولات الارو در فرانسه) میزبان تعدادی از پزشکان متخصص پوست، برخی مدیران و فروشندگان داروخانه‌ها و گالری‌ها و جمعی از مصرف‌کنندگان ارجمندش بود.

تولد 6 سالگی الارو با حضور بیش از 1300 نفر برگزار شد.

دکتر پوریا جورقانیان، مدیرعامل شرکت ویوناسان در این مراسم به بیان فعالیت‌های الارو در سال 94 و تشریح اهداف سال 95 پرداخت و گفت: «در سال گذشته محصولات آنتی‌ایج الارو که جایشان در بازار خالی بود، برند کاندنس پاریس و برند پرستیژ الارو به بازار ایران وارد شدند».

میشل ردلی، مدیرعامل شرکت وناژ نیز در جشن تولد شش سالگی برند الارو حضور داشت و در صحبتی کوتاه اظهار کرد: «بسیار خوشحالم که برای چندمین بار در ایران هستم و به خاطر داشتن کشوری زیبا و مردم مهربان و میهمان‌نواز به شما تبریک می‌گویم. من فعالیت خود را از 40 سال پیش در بزرگ‌ترین شرکت‌های آرایشی و بهداشتی فرانسه شروع کردم. آخرین سمت من قبل از بازنشستگی، مدیرعاملی شرکت اینترکازمتیک فرانسه بود. پس از بازنشستگی با راه‌اندازی شرکت وناژ تمام تجربیات زندگی‌ام را در قالب برند الارو همراه با سایر دوستان به کار گرفتم. استقبال بالای بازارها منجر به رشد سریع برند الارو در دنیا شد و اندیشه تولید آن در کشورهای مختلف مانند تمام برندهای موفق دنیا که در کشورهای مختلف دنیا تولید می‌شوند به ذهنمان رسید که با تلاش فراوان این تفکر عملی شد.»

وی در معرفی کشورهای تولیدکننده الارو گفت: «اکنون الارو در فرانسه، اروپا و آمریکای شمالی تولید می‌شود و بازارهای 5 قاره بزرگ جهان شاهد و پذیرای الارو و نسل پرستیژی آن یعنی کاندنس پاریس هستند».

ردلی سپس اظهار داشت: «امروز در مراسم بزرگی شرکت کرده‌ام که در آن موفقیت و 6‌ساله شدن برند الارو در ایران جشن گرفته شده است و از همه شما عزیزان که طی 6 سال متوالی با لطف و مهر به عنوان سفیران زیبایی و سلامت الارو وظیفه رشد و حمایت از این برند را بر عهده گرفته‌اید قدردانی می‌کنم».

وی در پایان افزود: «همانطور که در سال گذشته در کارخانه آنژه پذیرای شما هموطنان بودم، امسال هم منتظر شما در فرانسه، کانادا و سوئیس برای بازدید از کارخانه‌های تولیدکننده الارو هستم».

ناتالی لاماند، بنیانگذار برند کاندنس پاریس به همراه همسرش «پیر» در جشن تولد 6سالگی الارو شرکت داشتند و برای اولین بار برند پرستیژیک الارو، کاندنس پاریس را در این جشن معرفی کردند.

ناتالی لاماند نیز طی سخنانی کوتاه اظهار داشت: «خوشحالم که در ایران و در جمع مهربان و باشکوه شما هستم. من قبلاً هم چند بار به ایران آمده‌ام و این بار برای اولین بار با همسرم در ایران هستیم و قرار است از شهر زیبای شیراز دیدن کنیم. اینجا با برند پرستیژیک کاندنس پاریس و الارو که دو بال یک پرواز هستند با شما هستیم. من از میشل ردلی خواستم که در مورد برند الارو صحبت کند و خودم در مورد کاندنس پاریس؛ چراکه هر دو برند با حضور خود در 5 قاره در کنار هم طیف کاملی از نیازهای مصرف‌کنندگان را پوشش می‌دهند».

ناتالی لاماند با تبریک تولد 6سالگی الارو و ورود بخش کاندنس پاریس برند الارو به بازار و آرزوی شرکت در این جشن باشکوه در سال‌های آینده، به صحبت‌های خود پایان داد.

میهمانان افتخاری این جشن، زهره فکورصبور و لیلا بلوکات درباره این برند و کیفیت این محصولات صحبت کردند.

در این مراسم، اجرای مرتضی حسینی و امید حاجیلی با استقبال زیاد حضار روبه‌رو شد. در پایان هم، قرعه‌کشی طرح سفر به یکی از سه کشور تولیدکننده الارو (فرانسه، کانادا، سوئیس) برای مدیران داروخانه‌ها/گالری‌ها، پرسنل داروخانه‌ها/گالری‌ها، مصرف‌کنندگان و میهمانان حاضر در جشن برگزار شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت الارو به نشانی ellaro.ir مراجعه کرده و عکس‌های بیشتر این مراسم را در آدرس  goo.gl/lC7Y1h مشاهده کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

الارو

شرکت ویوناسان، با هدف مراقبت از سلامت و پوست و کمک به بالا رفتن سلامتی و بهداشت جامعه، برند Ellaro را در سال 89 وارد بازار ایران کرد. ویوناسان نمایندگی آسیا و خاورمیانه این برند است که فعالیت خود را به عنوان نماینده انحصاری واردات، توزیع و فروش انجام می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]