اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395032957485368

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان منتشر کرد

ترجمه مجموعه استانداردهای EMV و PCI

کد: 1395032957485368

https://goo.gl/TW9n22

، تهران , (اخبار رسمی): مجموعه استانداردهای EMV و PCI توسط شرکت تجارت الکترونیک پارسیان ترجمه و منتشر شد.

تجارت الکترونیک پارسیان

یکی از مهم ترین پیش نیازها در استقرار فرایندها، محصولات و سامانه های کارت های اعتباری و هوشمند از قبیل Visa و MesterCard در ایران، آشنایی و پیاده سازی الزامات و استانداردهای فنی بین المللی است

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از بانک پارسیان، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با هدف پیاده سازی الزامات و استانداردهای فنی بین المللی و افزایش اطلاعات دارندگان کارت های بانکی و ایجاد سازگاری با معیارهای جهانی امنیت اطلاعات ، اقدام به ترجمه و انتشار مجموعه استانداردهایEMV وPCI برای استفاده نظام بانکی و پرداخت کشور کرد.

بر این اساس و به منظورآشنایی و پیاده سازی الزامات و استانداردهای فنی بین المللی وتقویت و افزایش اطلاعات دارنده کارت و ایجاد سازگاری با معیارهای جهانی امنیت اطلاعات، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با همکاری گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی کتاب استانداردهای EMV  وPCI  را برای بهره گیری نظام بانکی وشبکه پرداخت کشور ترجمه و منتشر کرد.

لازم به ذکر است که یکی از مهم ترین پیش نیازها در استقرار فرایندها، محصولات و سامانه های کارت های اعتباری و هوشمند از قبیل Visa و MesterCard در ایران، آشنایی و پیاده سازی الزامات و استانداردهای فنی بین المللی است. یکی از استانداردهای مهم و اساسی  در این زمینه استاندارد EMV است که توسط سه شرکت مطرح دنیا Europay، MaterCard و Visa  ارایه شده و هدف آن امکان به کارگیری یک کارت بانکی در تمام نقاط جهان و کاهش احتمال وقوع هرگونه سواستفاده و کلاه برداری مالی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک پارسیان

بانک پارسیان به صورت شرکت سهامی عام و با مالکیت اشخاص غیر دولتی و به استناد قانون اجازه تأسیس بانک های غیر دولتی مصوب فروردین ماه 1379، در مرداد 1380 ، نسبت به انجام پذیره نویسی سهام و تشکیل مجمع مؤسس اقدام نمود و مورخ 26 شهریور ماه 1380 مجوز آغاز فعالیت را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود. بدین ترتیب ارائه خدمات بانک پارسیان از اسفند ماه 1380 آغاز گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه