اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033057575432

سایت شما آماده است

سیستم مدیریت محتوای ملی پرتال

کد: 1395033057575432

http://j.mp/1UHwqbR

، تهران , (اخبار رسمی): ایجاد وب‌سایت بسیار ساده است.بعد از ثبت نام، محتوای پیش‌فرض دلخواه را برای سایت برگزینید و در نهایت از میان قالب‌های رایگان بهترین را انتخاب کنید...سایت شما ایجاد شد و محتوای اولیه سایت در آن قرار گرفت.شما با استفاده از پنل کاربری (cms) که در اختیار شما قرار دارد، مطالب، تصاویر، اخبار، محصولات و حتی وبلاگ های متعدد خود را در مکان دلخواه در سایت قرار دهید. 7 روز اول تست تمام امکانات رایگان است تا کاربر از هر نظر مطمئن شود

سایت شما آماده است.ملی پرتال

ملی پرتال طراح موفقیت مشتریان خود است.ملی پرتال، یک نرم افزار مدیریت محتوای وبسایت (CMS) تحت وب است که با محیط کاربری بسیار ساده (بدون نیاز به تخصص و دانش برنامه نویسی)، امکانات قدرتمندی جهت راه اندازی وب سایت به صورت پیشرفته را با قیمت کاملا مناسب در اختیار کاربران قرار می دهد

طبیعی است که تمام شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب و کارها به یک وب‌سایت جهت ارائه اهدافشان نیازمندند. اما امروزه با بالا رفتن دسترسی مردم به اینترنت بسیاری از افراد نیز این نیاز را احساس مى کنند. دلایل مختلفی وجود دارد که این امر را ثابت مى کند. خارج از مبحث تخصص شما (هنرمند، توسعه دهنده، طراح، دانشجو، مهندس یا غیره...)وقتی شما یک وب‌سایت ندارید، درواقع انگار وجود ندارید و این بازتابِ خوبى ندارد.
از طرفی محصولات، خدمات و رزومه شما نیاز به معرفی دارند، چه بهتر که شما خودتان معرف این خدمات و محصولات باشید و رزومه شخصی و کاری خودتان را در دنیای فناوری و اطلاعات به ثبت برسانید. اما چرا به این احساس نیاز خود، پاسخی نمی دهیم؟ شاید پیچیدگی مبحث طراحی سایت و قیمت بالای داشتن یک وب‌سایت و همچنین پشتیبانی آن از اهم دلایل این امر باشد.

در این میان راه‌ حل هایی مانند سایت ساز وجود دارد که امکان طراحی سایت را برای شما بسیار آسان می کند. ولی استفاده از نرم افزارها و سامانه های آنلاین سایت‌ساز بهترین و تنها گزینه نیست، چون این خدمات محدود به ابزاری است که از پیش برای شما تعیین شده است و به این معنی است که شما از ابتدا با محدودیت هایى رو به رو هستید و از طرفی در بیشتر اوقات ابزار سئو نیز در اختیار شما قرار نخواهد گرفت.

ملی پرتال راه حل بهترى برای این نیاز شما دارد

ملی پرتال یک سایت‌ساز نیست...ملی پرتال، یک نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت (CMS) تحت وب است که با محیط کاربری بسیار ساده (بدون نیاز به تخصص و دانش برنامه نویسی)، امکانات قدرتمندی جهت راه اندازی وب سایت به صورت پیشرفته را با قیمت کاملا مناسب در اختیار کاربران قرار می دهد. مراحل ایجاد وب‌سایت بسیار ساده و کوتاه است. ثبت نام کنید و یکی از بسته های موجود را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. محتوای پیش‌فرض دلخواه را برای سایت برگزینید و در نهایت از میان قالب‌های رایگان بهترین را انتخاب کنید...سایت شما ایجاد شد و  محتوای اولیه سایت در آن قرار گرفت. کافی است شما با استفاده از پنل کاربری (cms) که در اختیار شما قرار دارد، مطالب، تصاویر، اخبار، محصولات و حتی وبلاگ های متعدد خود را در مکان دلخواه در سایت قرار دهید. تا 7 روز اول تست تمام امکانات رایگان است تا کاربر از هر نظر مطمئن شود. در پایان با پرداخت مبلغ، سایت خود را ایجاد مى کند. گفتنی است که دامنه دلخواه کاربر به رایگان به وی تعلق می گیرد.علاوه بر موارد یاد شده، موردی که مى تواند موجب دلگرم شدن کاربر را فراهم کند، وجود پشتیبانی از طرق مختلف است.

دراین زمینه ساسان کاباران، موسس این استارتاپ می گوید«ما شعار نداریم و از الفاظی همچون بهترین و اولین برای خود استفاده نمى کنیم. هدف ما محدود به طراحی سایت نمى شود، ملی پرتال طراح موفقیت مشتریان خود است...در سیستم ملی پرتال، طراحی موفقیت برای کاربران، فقط از طریق پشتیبانی دائم، مشاوره  انجام می شود»

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ملی پرتال

ملی پرتال، یک سیستم مدیریت محتوای وبسایت (CMS) تحت وب است که با محیط کاربری بسیار ساده (بدون نیاز به تخصص و دانش برنامه نویسی)، امکانات قدرتمندی جهت طراحی سایت به صورت پیشرفته را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد.اگر به دنبال راهی آسان برای ساخت سایت و طراحی سایت حقیقی یا حقوقی هستید، به جمع کاربران ما بپیوندید و به مدت 7 روز امکانات ملی پرتال را به صورت رایگان آزمایش نمایید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]