اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040158510039

ثبت‌نام رویداد یک ماهه بازی‌سازی Level Up آغاز شد

25 میلیون تومان جایزه برای تیم های بازی ساز

کد: 1395040158510039

http://j.mp/28Qd4mX

، تهران , (اخبار رسمی): ثبت‌نام رویداد یک ماهه بازی‌سازی Level Up که با حمایت مادی و معنوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود، از امروز به مدت یک هفته آغاز شد و تیم‌های بازی‌سازی می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، رویداد بازی‌سازی Level Up که توسط شرکت فن‌افزار به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و بهترین تولیدکنندگان بازی‌های ویدئویی در کشور، با هدف انتشار بین‌المللی بازی‌های برگزیده برگزار می‌شود.

برای این رویداد 11 مربی در نظر گرفته شده که تیم‌های شرکت‌کننده را به سمت تولید محصولی با کیفیت و همسو با رویکرد بین‌المللی رویداد هدایت خواهند کرد. تمامی مربیان این رویداد سابقه فعالیت طولانی مدت و موفقی در حوزه بازی‌سازی کشورمان داشته‌اند که فرصت مناسبی را برای تیم‌های جوان فراهم می‌کند تا از تجربیات این مربیان استفاده کنند.

در این یک ماه، تیم‌های بازی‌سازی می‌بایست نسخه‌ای کوتاه و قابل بازی ارائه دهند که جذابیت و حس‌وحال بازی را منتقل کند.

لازم به یادآوری است جوایز نقدی این رویداد جمعا به مبلغ 25 میلیون تومان خواهد بود و همچنین بازی‌های برگزیده توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در نمایشگاه گیمزکام 2016 آلمان معرفی خواهند شد.

تیم‌های بازی‌سازی می‌توانند به پایگاه اینترنتی این رویداد به نشانی http://levelup.fanafzar.com/ مراجعه کرده و به صورت رایگان ثبت‌نام کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد ملی بازی های رایانه ای

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای موسسه‌ای فرهنگی، هنری، غیرانتفاعی، غیردولتی و ایرانی برای برنامه‌ریزی و حمایت از فعالیت‌های مرتبط در تمامی زمینه‌های فرهنگی، هنری و فنی صنعت بازی‌های ویدئویی و رایانه‌ای، زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سرگرمی و تفریح