اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040158535355

از اول تیرماه آغاز می شود

دور سوم قرعه‌ کشی«وین کارت» بانک سامان

کد: 1395040158535355

https://goo.gl/awS5ag

، تهران , (اخبار رسمی): دور سوم قرعه‌کشی «وین کارت» بانک سامان در پی استقبال گسترده مردم از دو دوره پیشین و با شرایط بسیار جذاب برای مشتریان از اول تیرماه آغاز می‌شود.

وین کارت بانک سامان

به گزارش اخبار رسمی، به نقل از روابط عمومی بانک سامان، مرتضی حسینی‌نژاد مدیر تحقیقات، برنامه‌ریزی و بودجه با تاکید بر آغاز دور سوم قرعه کشی"وین کارت" بانک سامان گفت: پس از برگزاری 15 دوره قرعه‌ کشی در سری اول و دوم قرعه‌ کشی‌های ماهانه وین‌کارت، حدود 3 هزار نفر برنده جوایز خود را دریافت کردند.

وی افزود: یکی از ویژگی‌های جدیدی که در سری سوم به «وین کارت» اضافه شده، این است که دارندگان این کارت، علاوه بر شانس شرکت در قرعه‌کشی ماهانه 5 میلیارد ریال، در صورت تمایل می‌توانند از مزایای انواع سپرده‌های سرمایه‌گذاری و قرض‌الحسنه بانک استفاده کنند.

حسینی‌ نژاد با مد نظر قرار دادن چگونگی شرکت مشتریان در این قرعه کشی و نحوه برگزاری آن اعلام کرد: ویژگی مهم "وین کارت" این‌ است که مشتریان می‌توانند برای جمع‌ کردن امتیاز بیشتر، روی یک سپرده بیش ‌از یک کارت دریافت کنند و این کارت را برای پرداخت هزینه‌ های روزمره در اختیار همسر، فرزندان و... قرار دهند . لازم به ذکر است که در پایان هر ماه، مبلغ تراکنش‌های تمام ‌کارت‌ها جمع شده و به مشتری امتیاز بیشتری داده می‌شود.

به همین منظور نیز مدیر تحقیقات، برنامه‌ریزی و بودجه بانک سامان یادآور شد: هدف از ارایه «وین کارت»، ترویج استفاده از ابزارهای الکترونیکی به‌جای استفاده از پول نقد است و در تداوم این هدف، در این دوره نیز علاوه بر شیوه‌ های پیشین کسب امتیاز همچون انجام خرید‌ های روزانه با وین‌کارت، خرید شارژ، پرداخت قبض، انتقال وجه و موارد مشابه، تراکنش‌های الکترونیکی ازطریق ساتنا پایا نیز امتیاز خواهد داشت.

وی درباره جوایز این قرعه‌کشی گفت: جوایز ماهانه قرعه‌کشی «وین کارت» شامل یک جایزه 500 میلیون ریالی، 50 جایزه 50 میلیون ریالی و 200 جایزه 10 میلیون ریالی در مجموع 251 جایزه به ارزش 500 میلیون تومان است.

گفتنی است، هموطنان برای دریافت اطلاعات بیشتر دراین خصوص به صفحه سپرده وین در وب‌ سایت بانک سامان مراجعه کنند یا در تمام ساعت‌های شبانه‌روز با مرکز سامان ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سامان

بانک سامان از شهریورماه سال 1378، به‌عنوان نخستین مؤسسه مالی و اعتباری دارای مجوز بانک مرکزی ایران با سرمایه اولیه 11 میلیارد ریال و با نام «سامان اقتصاد» فعالیت خود را آغاز کرد. کمتراز سه سال بعد، در شهریورماه سال 1381، توانست مجوز لازم برای انجام و ارائه خدمات بانکی را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده و به‌عنوان یک بانک خصوصی، دوره جدیدی از حیات خود را تجربه کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه