اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040559305432

سایت شما آماده است

چگونه کسب و کارتان را با طراحی سایت ارتقا دهید

کد: 1395040559305432

http://j.mp/28SFtGh

، تهران , (اخبار رسمی): با یک طراحی ساده و امکانات تازه، مراحل ایجاد وب ‌سایت تسهیل شده و بسیار ساده، کوتاه و البته مصرفی در اختیار مخاطب قرار می گیرد.

چگونه کسب و کارتان را با طراحی سایت ارتقا دهید

به گزارش روابط عمومی ملی پرتال، امروزه و با کوچک شدن فضای کسب و کار که مبتنی بر دنیای مجازی و فناوری اطلاعات است؛ نیاز به داشتن یک سایت برای صاحبان هر کسب و کار، هنر و ایده ای الزامی به شمار می رود. در این میان اما دشواری، هزینه بر بودن ایجاد سایت در کنار نبود پشتیبانی از سوی پرتال و نرم افزار مربوطه، بر این مهم دغدغه ایجاد کرده به طوری که مخاطبان بسیاری از داشتن یک سایت با کاربری ساده و پشتیبان همراه دلسرد شده اند. در این میان اما برخی از نخبگان و صاحبنظران عرصه فناوری ارتباطات و اطلاعات توانسته اند در نرم فزار ملی پرتال این نیازها را مرتفع کرده و با ارائه خدمات به فضای کسب و کار رونق دهند.

موفقیت مشتریان
ملی پرتال، یک نرم افزار مدیریت محتوی سایت (CMS) تحت شبکه وب بوده که با محیط کاربری بسیار ساده (بدون نیاز به تخصص و دانش برنامه نویسی)، امکانات قدرتمندی را جهت راه اندازی سایت به صورت پیشرفته و البته با قیمت کاملا مناسب در اختیار کاربران قرار می دهد .
با توجه به اینکه امروزه تمام شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب و کارها به یک وب‌ سایت جهت ارائه اهداف شان نیازمند هستند؛ این نیاز همواره با بالا رفتن دسترسی مردم به اینترنت ، بیشتر از قبل احساس مى شود. بنابراین دلایل مختلفی به وجود می آید که این نیاز در سطحی گسترده و همه جانبه مرتفع شود زیرا اگر سایت نباشد؛ تخصص کاربر (هنرمند، توسعه دهنده، طراح، دانشجو، مهندس یا غیره...) ماهیت خارجی نداشته و در دنیای کوچک امروز بازتاب مطلوبی را به وجود نمی آورد.
قابل ذکر است که محصولات، خدمات و سابقه هر شخصی نیاز به معرفی نیاز دارد، پس چه بهتر که شخص به طور مستقیم معرف خدمات و محصولاتش باشد و سابقه شخصی، کاری و تواناییش را در دنیای فناوری و اطلاعات، بدون واسطه به ثبت برساند.
اما چرا به این احساس نیاز، پاسخ داده نمی شود؟ شاید یکی از دلایل را می توان در پیچیدگی مباحث و مراحل طراحی سایت و همچنین قیمت بالای آن در کنار دشواری سیاست های پشتیبانی آن دانست.
راه حل این مشکل در پرتال سایت سازها وجود دارد که امکان طراحی یک سایت را برای مخاطب آسان می کند.
ولی همواره استفاده از این نرم افزارها و سامانه های آنلاین سایت‌ساز بهترین و تنها گزینه نیست؛ زیرا خدمات موجود در این نرم افزارها محدود به ابزاری بوده که از پیش برای شما تعیین شده است به طوری که کاربر از ابتدا با محدودیت هایى رو به رو بوده و در بیشتر مواقع ابزار سئو در کابر و مشتری قرار نخواهد گرفت.

رفع یک نیاز با بهترین راه حل
ملی پرتال، یک نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت (CMS) تحت وب به شمار می رود که با محیط کاربری بسیار ساده (بدون نیاز به تخصص و دانش برنامه نویسی)، امکانات قدرتمندی جهت راه اندازی وب سایت به صورت پیشرفته را با قیمت کاملا مناسب در اختیار کاربران قرار می دهد.
به همین منظور است که مراحل ایجاد وب ‌سایت نیز بسیار ساده، کوتاه و البته مصرفی در اختیار مخاطب قرار می گیرد.
بنابراین کاربر در ابتدا باید ثبت نام کرده و یکی از بسته های موجود را بر اساس نیاز خود انتخاب کند. از این رو مشتری باید محتوای پیش‌فرض دلخواه را برای سایت انتخاب کرده و از میان قالب‌های رایگان بهترین و آنچه که مطلوب است را انتخاب کند. در این مرحله سایت ایجاد شده و محتوای اولیه سایت در آن قرار گرفته است.
در این مرحله کاربر می تواند با استفاده از پنل خود (cms)مطالب، تصاویر، اخبار، محصولات و حتی وبلاگ های متعدد خود را در سایت قرار دهد.
قابل ذکر است که با استفاده از ملی پرتال، کاربر و سازنده سایت به مدت هفت روز اول می تواند از تمامی اماکنات سایت به صورت رایگان استفاده کند و پس از اتمام این دوره آزمایشی از کابر ومبلغ و هزینه پرتال اخذ می شود.

همقدم و پشتیبان
یکی از مواردی که ملی پرتال برای مخاطبان و مشتریانش ایجاد کرده و نسبت به دیگر نرم افزارهای مشابه، نقطه قوتی به شمار می رود را می توان در شیوه پیشتیبانی دید.
به همین منظور است که ساسان کاباران موسس این استارتاپ می گوید: ما شعار نداریم و از الفاظی همچون بهترین و اولین برای خود استفاده نمى کنیم. هدف ما محدود به طراحی سایت نمى شود، ملی پرتال طراح موفقیت مشتریان خود است...در سیستم ملی پرتال، طراحی موفقیت برای کاربران، فقط از طریق پشتیبانی دائم، مشاوره انجام می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ملی پرتال

ملی پرتال، یک سیستم مدیریت محتوای وبسایت (CMS) تحت وب است که با محیط کاربری بسیار ساده (بدون نیاز به تخصص و دانش برنامه نویسی)، امکانات قدرتمندی جهت طراحی سایت به صورت پیشرفته را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد.اگر به دنبال راهی آسان برای ساخت سایت و طراحی سایت حقیقی یا حقوقی هستید، به جمع کاربران ما بپیوندید و به مدت 7 روز امکانات ملی پرتال را به صورت رایگان آزمایش نمایید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]