اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040559425443

ازسوی سابا و درسه زمینه تخصصی

ارزیابی شرکت های خدمات انرژی آغاز شد

کد: 1395040559425443

http://j.mp/28SSCPt

، تهران , (اخبار رسمی): سابا اقدام به ارزیابی شرکت های خدمات انرژی درسه زمینه تخصصی صنعت،ساختمان، و صنایع فرایندی و نیروگاهی کرده است.

ارزیابی شرکت های خدمات انرژی آغاز شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان بهره وری انرژی ایران (سابا)، دفتر صنعت سابا از اواخر سال 91 نسبت به ارزیابی شرکت­ های خدمات انرژی در سه زمینه تخصصی صنعت، ساختمان و صنایع فرآیندی و نیروگاهی در زمینه فعالیت های شامل خدمات طراحی و مهندسی، خدمات اجرایی و خدمات انرژی اقدام کرده و اسامی شرکت هایی که بر اساس آیین نامه داخلی ارزیابی شرکت ها، حائز شرایط لازم از لحاظ حداقل شرایط نیروی انسانی و حداقل امتیاز کسبی بوده و پایه لازم را کسب کرده اند را در سایت سابا جهت بهره­ برداری کارفرمایان منتشر کرده است.

این گزارش می افزاید: همچنین بر اساس ارزیابی های انجام گرفته تا پایان خرداد ماه سال جاری، در مجموع تعداد 48 شرکت شامل 19 شرکت در زمینه تخصصی صنعت، 24 شرکت در زمینه تخصصی ساختمان و 5 شرکت در زمینه تخصصی صنایع فرآیندی و نیروگاهی موفق به اخذ یکی از پایه های 1، 2 و آزمایشی در زمینه­ های مختلف خدمات طراحی مهندسی، خدمات اجرایی و خدمات انرژی شده­ اند که پایه یک بالاترین پایه بوده و پایه آزمایشی معادل پایه 3 است.

شرکت های خدمات انرژی علاقمند می توانند جهت بررسی مطالعه شرایط و ارزیابی و کسب اطلاعات بیشتربه سایت سابا به آدرسwww.saba.org.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

توانیر

ساماندهی‌ فعالیتهای‌ تصدی‌ دولت‌ در زمینه‌ بهره‌برداری‌و توسعه‌ صنعت‌ برق‌ در چارچوب‌ سیاستهای‌ وزارت‌ نیرو، راهبری‌ شرکتهای‌زیرمجموعه‌، افزایش‌ بازدهی‌ و بهره‌وری‌ و استفاده‌ مطلوب‌ از امکانات‌ صنعت‌ برق‌کشور و در صورت‌ لزوم‌ انجام‌ برخی‌ فعالیتهای‌ عملیاتی‌ و همچنین‌ کارگزاری‌ وزارت‌نیرو برای‌ انجام‌ نظارتها و تدوین‌ برنامه‌ها از اهداف توانیر می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته