اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395033057855443

جابجایی 80 درصد ترانسفورماتورهای کم بار و پر بار شبکه برق اهواز

کد: 1395033057855443

http://j.mp/28PiEWE

، تهران , (اخبار رسمی): با تلاش معاونت بهره برداری و در راستای طرح ملی و جهادی کاهش تلفات انرژی و همچنین به منظور پایداری هرچه بیشتر شبکه برق در تابستان سالجاری، کارجابجایی بیش از 80 درصد از ترانسفورماتورهای کم بار و پر بار در کلانشهر اهواز انجام شد.

جابجایی ترانسفورماتورهای کم بار و پر بار در کلانشهر اهواز

به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی توزیع برق اهواز، مهندس عبدالکریم سرداری معاونت بهره برداری این شرکت در رابطه با خبر فوق گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی گرم و ضرورت استفاده مشترکان از وسایل سرمایشی در طول مدت فصول گرم سال کلانشهر اهواز، حفظ پایداری شبکه همواره مورد توجه مدیران و مسئولان فنی این شرکت است. لذا توجه به استفاده کامل از ظرفیت ترانسفورماتورهای سطح شهر اولا باعث جلوگیری از آسیب جدی به آنان و ثانیا کاهش خاموشی ها ناخواسته و اتفاقاتی را در برخواهد داشت.

وی در ادامه با اشاره نامگذاری امسال از سوی رهبری بانام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل گفت: با عزم و اراده جدی تلاش خواهیم کرد به اهداف طرح ملی و جهادی کاهش تلفات انرژی که در راستای تحقق اهداق اقتصادمقاومتی است هرچه بیشتر دست پیدا کنیم لذا در شرکت توزیع نیروی برق اهواز با برنامه ریزی های انجام شده تاکنون موفق شده ایم بیش از 80 درصد از ترانسفورماتورهای کم بار و پر بار را بررسی، اورهال و جابجایی های لازم را صورت دهیم.

سرداری بیان داشت: از آغاز عملیات جابه جایی تاکنون موفق شده ایم تعداد 531 دستگاه ترانسفورماتور را که باعث بروز تلفات در شبکه برق می شدند را جابه جا کنیم و در تلاش هستیم با کار مستمر و ادامه عملیات تا پایان نیمه نخست سال تمام ترانسفورماتورهای کم بار و پر بار را ساماندهی کنیم.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق اهواز با توجه به لزوم حفظ پایداری شبکه برق در تابستان سال جاری گفت: کلیه اقدامات ما و همه همکارانمان در این شرکت افزایش ضریب امنیت و کیفیت ولتاژ شبکه و تامین برق مطمئن و پایدار برای مردم شریف این خطه است واین تلاش زمانی نتیجه می دهد که مردم نیز همچون گذشته مارا در این هدف متعالی یاری دهندتا بتوانیم به اهداف حداکثری کاهش تلفات دست پیدا کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

توانیر

ساماندهی‌ فعالیتهای‌ تصدی‌ دولت‌ در زمینه‌ بهره‌برداری‌و توسعه‌ صنعت‌ برق‌ در چارچوب‌ سیاستهای‌ وزارت‌ نیرو، راهبری‌ شرکتهای‌زیرمجموعه‌، افزایش‌ بازدهی‌ و بهره‌وری‌ و استفاده‌ مطلوب‌ از امکانات‌ صنعت‌ برق‌کشور و در صورت‌ لزوم‌ انجام‌ برخی‌ فعالیتهای‌ عملیاتی‌ و همچنین‌ کارگزاری‌ وزارت‌نیرو برای‌ انجام‌ نظارتها و تدوین‌ برنامه‌ها از اهداف توانیر می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته