اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040860185355

از سوی بانک سامان

واردکنندگان کالاهای اساسی و دارو وام می گیرند

کد: 1395040860185355

http://j.mp/28Xu0Fm

، تهران , (اخبار رسمی): بانک سامان به منظور حمایت از تامین کالاهای اساسی، ضروری و تجهیزات پزشکی، تسهیلات کوتاه‌مدت دراختیار واردکنندگان قرار می‌دهد.

شعبه بانک سامان

به گزارش اخبار رسمی، به نقل از اداره روابط عمومی بانک سامان، مدیریت بین‌الملل این بانک اعلام کرد: این تسهیلات با دوره بازپرداخت 90‌روزه برای واردات کالاهای اساسی، ضروری (مانند بذر، مواد اولیه شوینده‌ها، کود و سموم)، دارو و تجهیزات پزشکی از محل منابع بانک مرکزی نزد بانک BCP سوئیس و به ارزهای یورو و فرانک سوئیس پرداخت می‌شود.

بر اساس این گزارش، استفاده از این تسهیلات با اولویت مواد اولیه موردنیاز واحدهای تولیدی، پس از دریافت تائیدیه از وزارتخانه‌های مربوط امکان‌پذیر است.

گفتنی است، بانک سامان در سال‌های اخیر، با نگاه ویژه‌ای به حوزه غذا و دارو، خدمات ارزی خود را در این بخش به‌صورت تخصصی به فعالان عرصه واردات و صادرات عرضه کرده و برهمین اساس به انتخاب نخست بسیاری از شرکت‌های داخلی و خارجی برای همکاری در حوزه ارزی تبدیل شده است.

تجار و بازرگانان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند با شماره تلفن 23095501-021 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سامان

بانک سامان از شهریورماه سال 1378، به‌عنوان نخستین مؤسسه مالی و اعتباری دارای مجوز بانک مرکزی ایران با سرمایه اولیه 11 میلیارد ریال و با نام «سامان اقتصاد» فعالیت خود را آغاز کرد. کمتراز سه سال بعد، در شهریورماه سال 1381، توانست مجوز لازم برای انجام و ارائه خدمات بانکی را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده و به‌عنوان یک بانک خصوصی، دوره جدیدی از حیات خود را تجربه کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه