اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040860215369

جایزه مدیریت سلامت اداری به بیمه پارسیان رسید

کد: 1395040860215369

http://j.mp/294libO

، تهران , (اخبار رسمی): در اختتامیه پنجمین دوره جایزه مدیریت سلامت اداری بیمه پارسیان در میان شرکت‌های بیمه بالاترین سطح این جایزه را دریافت کرد.

بیمه پارسیان

به گزارش اخبار رسمی، به نقل از روابط عمومی بیمه پارسیان در اختتامیه این دور از جایزه سلامت اداری که با حضور تنی چند از مسئولین و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران و کارشناسان شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی در سالن تلاش وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی برگزارشد برندگان جوایز در سطوح مختلف معرفی و جوایز ایشان اهدا گردید که بالاترین سطح جایزه در صنعت بیمه به بیمه پارسیان تعلق گرفت.

در ارزیابی موسسات برای اهدای این جایزه، سازمان‌ها در سه حوزه "بانک و بیمه و موسسات مالی"، "انرژی (برق، نفت، گاز و ...)" و "خدمات" طبقه بندی وبراساس یک مدل مشخص و معیارهای مختلفی همچون راهبری و مدیریت سلامت اداری، نظام ها و ساختارها و نظام مدیریت سلامت اداری مورد ارزیابقی قرار گرفتند که براساس نتایج بدست آمده بیمه پارسیان بالاترین سطح این جایزه در صنعت بیمه را به خود اختصاص داد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه پارسیان

شرکت بیمه پارسیان(سهامی عام) براساس قانون تاسیس موسسات بیمه غیر دولتی و طی مجوزشماره 5200 بیمه مرکزی ایران در عرصه بیمه کشور آغاز به کار نموده است.سرمایه شرکت درحال حاضر دو هزار میلیاردریال می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه