اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041361650029

بیمه ما پرداخت کرد

تامین خسارت 3.5 میلیارد ریالی در یک پرونده آتش سوزی

کد: 1395041361650029

http://j.mp/29i65nL

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت بیمه «ما» در راستای تحقق یکی از سیاست‌های اصلی خود در خصوص مشتری مداری و پرداخت به موقع و دقیق خسارت، در یک پرونده 3/5 میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد.

بیمه «ما»در یک پرونده آتش سوزی؛ 3/5 میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد

به گزارش روابط عمومی بیمه «ما»، این شرکت مبلغ سه میلیارد و ششصد و یک میلیون و بیست هزار ریال خسارت بیمه آتش سوزی را در سریع ترین زمان ممکن و پس از بررسی و ارزیابی خسارت  به یکی از بیمه گذاران خود تقدیم کرد.

بر اساس این گزارش، طی مراسمی ویژه در ستاد و با حضور امیرحسین قربانی معاون شبکه فروش و توسعه بازار و خانم عباسی معاون مدیر بیمه های آتش سوزی مبلغ سه میلیارد و ششصد و یک میلیون و بیست هزار ریال تقدیم آقای کاشفی نماینده "مجتمع توریستی زیتون" گردید.

این گزارش می افزاید حادثه در اثر اتصال سیم برق رخ داده است و خساراتی به رستوران " مجتمع توریستی زیتون " وارد آورده که کارشناسان فنی بیمه های آتش سوزی در سریع ترین زمان ممکن به محل حادثه مراجعه نموده و پس از بررسی دقیق حادثه  مبلغ خسارت را ارزیابی و برآورد کردند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه ما

شرکت بیمه ما در تاریخ 13 تیرماه 1390 به ثبت رسیده و در تاریخ 15 تیرماه 1390 پروانه فعالیت خود را در انواع بیمه های اموال، اشخاص و مسئولیت ا ز بیمه مرکزی ایران در یافت کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه