اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041361845471

توصیه دبیر انجمن مهندسی صنایع به دانشجویان:

به دنبال ناب سازی ایده ها باشید؛خریدار پیدا می شود

کد: 1395041361845471

http://j.mp/2994Wez

، تهران , (اخبار رسمی): در مهندسی صنایع موضوعاتی چون تفکر ناب و تولید ناب مطرح است، اما باید دو حلقه دیگر به آن اضافه کرد .

به دنبال ناب سازی ایده ها باشید

مهندسان صنایع باید به دنبال ناب سازی ایده ها باشند تا بنگاه، خریدار آن ایده ها شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، سید علیرضا شجاعی دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران  با تاکید بر اینکه امروزه بنگاه‌ها به دنبال ایده های ناب هستند، اظهار داشت: مهندسان صنایع باید به دنبال ناب سازی ایده ها باشند تا بنگاه، خریدار آن ایده ها شود.

وی در گردهمایی دانشجویان این رشته  ادامه داد:در مهندسی صنایع موضوعاتی چون تفکر ناب و تولید ناب مطرح است، اما باید دو حلقه دیگر به آن اضافه کرد تا زنجیره ای ناب حاصل شود؛ یکی از آنها ایده ناب و دیگری صادرات ناب است.

وی حلقه انتهایی زنجیره ناب را صادرات ناب برشمرد و افزود: بنگاه ها برای موفقیت در عرصه رقابت و کسب سهم مناسب بازار و جذب مشتریان بین المللی، باید به ناب سازی صادرات خود بپردازند که در این مسیر نیز مهندسان صنایع و تکنیک های مهندسی صنایع می تواند راه گشا باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انجمن مهندسی صنایع ایران

انجمن مهندسی صنایع ایران، عماد مهندسی صنایع کشور انجمن یگانه نهاد علمی، مستقل، اندیشه‌ورز و داوطلبانه کشور در تخصص مهندسی صنایع است که با تلاش‌ها و پیگیری‌های فراوان جمعی و گروهی اساتید و متخصصین صنایع در سال 1378 تاسیس و پا به عرصه وجود نهاد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش