اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041562715368

از سوی بانک پارسیان ارایه شد

طرح ویژه برای وام گیرندگان بدهکار

کد: 1395041562715368

http://goo.gl/hz9fKn

، تهران , (اخبار رسمی): بانک پارسیان با هدف همراهی و تعامل با آن گروه از تسهیلات گیرندگان که دارای بدهی با سررسید سال 1392 یا سال های پیش از آن بوده و تاکنون موفق به بازپرداخت بدهی خود نشده اند، تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته است.

شعبه بانک پارسیان

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، در چارچوب این تمهیدات، ایشان می ­توانند با بازپرداخت نقدی بخشی از بدهی خود، از مزایای ·کاهش هزینه تمام شده تسویه مطالبات، بخشودگی جرایم دیرکرد، خروج از فهرست مشتریان بدحساب، مهلت قابل توجه برای بازپرداخت دیون خود با شرایط ترجیحی برخوردار شوند.

به همین منظور و برای آگاهی از جزئیات بیشتر این تمهیدات، با توجه به  شرایط گوناگون و ویژه  هر پرونده­ ، متقاضیان می توانند به شعبه اعطا کننده تسهیلات اولیه مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک پارسیان

بانک پارسیان به صورت شرکت سهامی عام و با مالکیت اشخاص غیر دولتی و به استناد قانون اجازه تأسیس بانک های غیر دولتی مصوب فروردین ماه 1379، در مرداد 1380 ، نسبت به انجام پذیره نویسی سهام و تشکیل مجمع مؤسس اقدام نمود و مورخ 26 شهریور ماه 1380 مجوز آغاز فعالیت را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود. بدین ترتیب ارائه خدمات بانک پارسیان از اسفند ماه 1380 آغاز گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه