اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041963794750

مدیرعامل رجا خبر داد

تمام ظرفیت رجا برای مسافران تابستانی

کد: 1395041963794750

http://goo.gl/YNNMCP

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل رجا از آمادگی کامل رجا برای ارائه خدمات در سفرهای تابستانی خبر داد و گفت: این شرکت در سال جاری حدود 16 میلیون مسافر جابه‌جا خواهد کرد .

تمام ظرفیت رجا برای مسافران تابستانی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی سید حسن موسوی نژاد با اشاره به آمادگی رجا برای سفرهای تابستانی و با بیان اینکه "رجا برای جابه‌جایی مسافران آمادگی کامل دارد" افزود: از تمام ظرفیت موجود برای جابه‌جایی مسافران استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل رجا خاطرنشان کرد: البته قرار بود بخشی از ناوگان این شرکت را که مستهلک شده بود تعویض و نوسازی کنیم، که این امر همچنان رخ نداده است. اما امیداوریم در فرصت باقی‌مانده و سال آینده ناوگان مورد نیاز تامین شود.

موسوی نژاد با اشاره به اقدامات انجام شده برای مسافران گفت: فروش بلیت قطارهای رجا مربوط به اول تیر تا 15 مرداد، از 24 خرداد ماه به صورت اینترنتی آغاز ‌شد و ساعت 8:30 صبح روزهای شنبه هر هفته به صورت همزمان در مراکز فروش و اینترنتی همراه  عرضه بلیت‌های یک هفته بعد انجام می‌شود.

 وی با اشاره به تنوع در ارائه خدمات این شرکت بیان داشت: علاوه بر عرضه بلیت از طریق سامانه‌ اینترنتی و نمایندگی‌های سراسر کشور، شرکت رجا فروش بلیت قطارهای خود را از طریق اپلیکیشن فروش بلیت در گوشی‌های هوشمند با قابلیت سیستم عامل Ios و Android آغاز کرده است که متقاضیان می‌توانند نرم‌افزارهای لازم را از طریق سایت رجا دریافت کنند.

مدیرعامل رجا یادآور شد: این شرکت به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان با همکاری سازمان ثبت احوال، تسهیلات و طرح‌های جدید تخفیف در بلیت قطارهای خود را در قالب طرح منزلت برای متقاضیان سفر اعلام کرد که بر اساس آن از تاریخ 18خرداد تا 11 تیرماه سال جاری، تمامی مسافران بالای 60 سال از 25 درصد تخفیف در تهیه بلیت قطارهای این شرکت بهره‌مند شدند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت راه و شهرسازی

در تاریخ 31 خرداد 1390 وزارت راه و شهرسازی با رای مجلس شورای اسلامی وسپس تایید شورای نگهبان از ادغام دو وزارتخانه راه وترابری و مسکن و شهرسازی تشکیل و مقرر گردید همه امکانات، تعهدات، اعتبارات، نیروی انسانی و اموال منقول و غیر منقول دو وزارتخانه یاد شده به وزارت راه وشهرسازی منتقل گردد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی