اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042465515355

برنامه های تشویقی بانک سامان برای مشتریان وفادار

دارندگان وین کارت هدیه می گیرند

کد: 1395042465515355

http://goo.gl/MEl6PS

، تهران , (اخبار رسمی): هدایای بسته تشویقی بانک سامان به مشتریان فعال وین در سه ماهه نخست 1395، در قالب سه بیمه‌ نامه رایگان و یک بیمه‌ نامه دارای هدیه از طریق شعب به مشتریان اهدا می‌شود.

وین کارت بانک سامان

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سامان، مرتضی حسینی‌نژاد، مدیر تحقیقات این بانک گفت: با توجه به اطلاع‌ رسانی‌های قبلی مقرر شد به دلیل  فاصله زمانی تا  شروع سری جدید قرعه‌کشی وین در تابستان 1395 به دارندگان وین کارت سامان امتیاز و هدایای وفاداری و تشویقی اهدا کنیم.

حسینی‌نژاد افزود: به همین منظور قدردانی از مشتریان وفادار، 20درصد از مجموع امتیازات فصل بهار همه مشتریان تا سقف 10هزار امتیاز به عنوان امتیاز وفاداری، به امتیاز تیر، مرداد و شهریور آنها منتقل خواهد شد. به علاوه مشتریانی که در دو ماهه اردیبهشت و خرداد ماهیانه بیش از 400 امتیاز کسب کرده‌اند نیز مشمول دریافت بسته تشویقی وین می‌شوند که این بسته تشویقی شامل سه بیمه‌نامه رایگان تکمیل درمان، آتش سوزی منازل و حوادث منجر به فوت و یک بیمه‌نامه شخص ثالث که 100 هزار تومان از مبلغ آن به صورت هدیه از سوی بانک تقبل و به بیمه سامان پرداخت شده، خواهد بود.

وی با اشاره به اهمیت بانکداری الکترونیک در بانک سامان، ادامه داد:  وین کارت با هدف توسعه کاربرد ابزارهای بانکداری الکترونیک و گسترش فرهنگ استفاده کمتر از پول نقد در تراکنش های روزمره ارایه شده و در مدت اجرای این طرح دستاوردهای بسیار چشمگیر و موفقی را در راستای این اهداف به همراه داشته است.

حسینی نژاد در پایان گفت: دارندگان وین کارت که امتیاز لازم را برای دریافت خدمات بسته تشویقی سپرده وین کسب کرده‌اند می‌توانند برای دریافت بیمه‌نامه‌های به شعبه افتتاح کننده سپرده وین خود مراجعه کنند.

گفتنی است دارندگان وین کارت می توانند برای مشاهده از آخرین وضعیت امتیازهای خود به صفحه وین در سایت بانک سامان به نشانی www.sb24.com مراجعه کنند و درصورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز سامان‌ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سامان

بانک سامان از شهریورماه سال 1378، به‌عنوان نخستین مؤسسه مالی و اعتباری دارای مجوز بانک مرکزی ایران با سرمایه اولیه 11 میلیارد ریال و با نام «سامان اقتصاد» فعالیت خود را آغاز کرد. کمتراز سه سال بعد، در شهریورماه سال 1381، توانست مجوز لازم برای انجام و ارائه خدمات بانکی را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده و به‌عنوان یک بانک خصوصی، دوره جدیدی از حیات خود را تجربه کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه