اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042465625518

در سنندج برگزار می شود

بیست و هفتمین اجلاس خانه های صنعت

کد: 1395042465625518

http://goo.gl/p91xGl

، تهران , (اخبار رسمی): بیست و هفتمین اجلاس خانه های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور در روزهای 29 و 30 تیرماه جاری در سنندج برگزار می شود.

بیست وهفتمین اجلاس خانه های صنعت، معدن و تجارت سراسرایران

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، عبدالله کاردانی دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: بیست و هفتمین همایش سراسری رؤسا و دبیران خانه های صنعت و معدن و تجارت کشور با حضور جمعی از مقامات عالی کشوری، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، مسؤ لان ارشد استانی و بخش های دولتی و خصوصی و نیز صنعت گران کارآفرین و تولید کنندگان به مدت 2 روز و طی روزهای سه شنبه 29 و چهارشنبه 30 تیرماه جاری در سنندج برگزار می شود.

کاردانی افزود: این اجلاس به منظور بررسی مسائل و مشکلات خانه ها و حوزه صنعت و تولید و ارائه راهکار و پیشنهاد برای افزایش تولید، شکوفایی اقتصادی و ایجاد همدلی در میان روسا و همکاران با هدف توسعه فعالیت های تلاشگران این حوزه برگزار می شود.

دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: این اجلاس سراسری خانه های صنعت، معدن و تجارت  کشور برای نخستین بار است که در کردستان برگزار می شود که در آن به بررسی و رفع مشکلات بخش خصوصی و مطالبات همکاران به ویژه مشکلات و موانع موجود در واحدهای صنعتی و تولیدی پرداخته می شود و در پایان بیانه ای  به این منظور صادر می شود.

کاردانی در پایان اظهار داشت: این اجلاس توسط خانه صنعت، معدن و تجارت کردستان با همکاری خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، استانداری کردستان، سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان و انجمن ها و واحدهای صنعتی و تولیدی استان در سالن پیامبر اعظم در استانداری در سنندج برگزار می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه صنعت و معدن و تجارت

در اجرای تبصره 41 قانون برنامه دوم توسعه و تصویب نامه شماره 16680/12/1 مورخ 77/10/12 شورای عالی اداری و به منظور زمینه سازی، تقویت و موثرسازی انجمن ها و فعالیت تشکل های تخصصی استان و کمک به تحقق اهداف مشترک آنها و وزارتخانه های ذیربط بخصوص وزارت صنعت ، معدن و تجارت و سایر موسسات ، خانه صنعت معدن و تجارت استان تهران در تاریخ 1381/4/3 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کارآفرینی و استارتاپ