اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042465655585

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران:

بازیکنان ایران قابلیت زیادی دارند

کد: 1395042465655585

http://goo.gl/QXeIvr

، تهران , (اخبار رسمی): سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: تیم کره برخلاف گذشته اصلاً نتوانست کار ترکیبی انجام دهد و این نشان می دهد که بازیکنان ایران چقدر قابلیت و توانایی دارند.

بازیکنان ایران قابلیت زیادی دارند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز عطایی پس از پیروزی 3 بر صفر برابر کره جنوبی در پنجمین مسابقه تیم ایران در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا اظهار داشت: بازی سختی بود و مطمئن بودیم که کار سختی خواهیم داشت، چراکه آنها یکی از قدرت های سنتی والیبال آسیا هستند. کره جنوبی تا این مرحله بدون شکست بود و این موضوع کار ما را سخت تر می کرد.

وی ادامه داد: بازیکنان ما در شرایط سخت والیبال را خیلی خوب بازی کردند و برنامه های کادر فنی را به خوبی اجرا کردند. هدف ما این بود که 2-3 بازیکن حریف را از مدار مسابقه خارج کنیم که واقعاً این اتفاق هم رخ داد و آنها به واسطه سبک بازی ما نتوانستند توانایی های خود را به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران خاطرنشان کرد: سرویس های هدف دار، حرکات ترکیبی و دفاع خیلی خوب موجب شد تا تیم سرعتی کره جنوبی را شکست دهیم. تیم کره برخلاف گذشته اصلاً نتوانست کار ترکیبی انجام دهد و این نشان می دهد که بازیکنان ایران چقدر قابلیت و توانایی دارند. در این بازی قدرت مان را خیلی خوب به نمایش گذاشتیم؛ هرچند که در بازی های گذشته هم پیروز شدیم، اما امروز تیمی متفاوت را شکست دادیم.

عطایی درمورد شرایط میزبانی چین تایپه، عنوان کرد: شرایط میزبانی تاکنون خیلی خوب بود، چراکه معمولاً میزبانی در این رده های سنی چندان مطلوب نیست، اما میزبانی چین تایپه خیلی خوب بود. سال 2011 با تیم نوجوانان به آرژانتین رفتم، اما شرایط اینگونه نبود.

وی درخصوص بازی های آینده تیم ملی گفت: احتمالاً فردا با قزاقستان بازی کنیم و تیم برنده راهی مرحله نیمه نهایی خواهد شد. انشالله پس از پیروزی با برنده ژاپن و سریلانکا بازی خواهیم کرد که قطعاً تمام بازی ها سخت است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش