تا 15 شهریورماه

ارسال آثار همایش سواد رسانه ای تمدید شد

کد: 1395042867415627

https://goo.gl/QuErLm

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس همایش ملی سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی از تمدید ملهت ارسال چکیده مقالات تا 15 شهریورماه و متن کامل مقالات تا 5 مهر ماه خبر داد.

ارسال آثار همایش سواد رسانه ای تمدید شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، سید مرتضی موسویان؛ رئیس همایش ملی سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی در پاسخ به تقاضای نمایندگان دانشگاه ها و پژوهشگاه های حاضر در هشتمین نشست سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی، از تمدید ملهت ارسال چکیده مقالات تا 15 شهریور ماه و متن کامل مقالات تا 15 مهر ماه خبر داد و گفت: آثاری که تا کنون به دبیرخانه همایش ارسال شده است صرفا از طریق اطلاع رسانی رسانه های جمعی بوده است و اقلام تبلیغاتی همایش در این ماه میان علاقه مندان توزیع خواهد شد.

در ادامه محمد صادق افراسیابی؛ دبیر کل همایش سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی در هشتمین نشست سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی، ضمن ارائه گزارشی از تعداد ارسال شده به دبیرخانه همایش با اشاره به درخواست دانشگاه های تهران، پیام نور، جامع علمی کاربردی، سوره، دانشکده خبر و دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی برای تمدید مهلت ارسال آثار گفت: بر اساس نظر سنجی صورت گرفته در این دانشگاه ها مشخص شد زمان یک ماهه برای ارسال چکیده مقالات با موضوع سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی کافی نبوده و لازم است این زمان حداقل به مدت 2 ماه دیگر تمدید شود.

حمید رضا بابایی؛ معاون پژوهشگاه فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی نیز با اشاره به ظرفیت 45 دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی برای مشارکت در همایش سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی خاطر نشان ساخت: تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی باعث افزایش زمان لازم برای تولید مقالات علمی پژوهشی و ترویجی کاربردی با موضوع سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی خواهد شد.

همچنین محمود نجاتی حسینی، مسئول اتاق فکر پژوهشکده مطالعات فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به آمادگی این پژوهشکده برای انتشار مقالات برتر گفت: رایزنی لازم برای انتشار مقالات برتر در فصلنامه های علمی پژوهشی پژوهشکده مطالعات فرهنگی اجتماعی انجام شده است و پیش بینی می شود این امر باعث افزایش انگیزه مخاطبان برای مشارکت در همایش سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی شود.

 علیرضا ابوالفضلی؛ رئیس دانشگاه دارالحکمه در ادامه این نشست با اشاره به ظرفیت این دانشگاه در 84 کشور جهان خواستار برگزاری همایش در سطح بین المللی شد و گفت: دانشگاه دارالحکمه کانادا آمادگی دارد گواهینامه های بین المللی برای شرکت کنندگان همایش سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی صادر کند.

محمد خدادی؛ مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران نیز از پتانسیل ایرنا برای گفت و گو با اساتید سواد رسانه ای در سراسر جهان خبر داد و گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد ویدئو کلیپ هایی را با محتوای سواد رسانه ای بر اساس دیدگاه های اساتید و کارشناسان این حوزه در نقاط مختلف جهان تولید و در فضای مجازی منتشر کند.

در ادامه  خسرو سلجوقی، صدیقه ببران، امید علی مسعودی، علی متقیان، داود فیاضی، حسین مجتبی زاده،  محسن صدر، محمد مهدی فتوره چی،  سمانه ناظریان و حمید رضا کمالی به نمایندگی از مراکز دانشگاهی و پژوهشی تهران به بیان نظرات و دیدگاه های خود در خصوص رویکردهای استراتژیک همایش سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی پرداختند.

لازم به ذکراست همزمان با برگزاری جشنواره و همایش سوادرسانه‌ای ومسئولیت اجتماعی در تهران، علاقه‌مندان جهت ارسال آثار و شرکت در همایش می‌توانند به نشانی اینترنتی saramad.ir  مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به عنوان واحد مستقلی در دومین سطح سازمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (هم طراز با سطح سازمانی معاونت های تخصصی این وزارتخانه)، علاوه بر مأموریت توسعه و تصدی کاربری ابزار های میتنی بر فناوری نوین ارتباطات و اطلاعات در حوزه ستاد وزارت فرهنگ و ارشادداسلامی، وظایف و مسئولیت های چون مطالعه و تدوین مستندات راهبردی در حوزه رسانه های دیجیتال و همچنین کاربری فناوری نوین اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ کشور،. حمایت از انجام فعالیت های پژوهشی، در حوزه رسانه های دیجیتال و تعامل فرهنگ و فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمایت از توسعه کمی و کیفی رسانه های دیجیتال و کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ و همچنین صادرات رسانه ها و آثار فرهنگی و هنری رقومی داخلی به خارج از کشور، انجام یا حمایت از انجام فعالیت های، تبلیغی، ترویجی، فرهنگ سازی و ارتقای دانش و مهارت های تخصصی در حوزه رسانه های دیجیتال و فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ و هنر،. صدور مجوز و نظارت بر فعالیت اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه رسانه های برخط، بسته های نرم افزاری رسانه ای، نشر رقومی، تکثیر و عرضه حامل های دیجیتال و برپایی مراکز عرضه داده و سامانه های عرضه برخط و خدمات مرتبط، بررسی نرم افزارهای رایانه ای و محتوای آنها از جهت فرهنگی و ثبت مالکیت حقوق مادی و معنوی و صدور مجوز انتشار بسته های نرم افزاری رایانه ای، صدور مجوز و نظارت بر واردات، صادرات و تولید سامانه ها، نرم افزارها، تجهیزات و سخت افزار های رایانه ای مورد استفاده درپدیدآوردن، تکثیر، نشر، عرضه و اجرای رسانه ها و آثار و محصولات فرهنگی و هنری 8. صدور مجوز تأسیس و نظارت بر فعالیت تشکل های صنفی رسانه های دیجیتال و همچنین حمایت از آنها،. تدوین و پیشنهاد قوانین و مقررات و همکاری و هماهنگی با مراجع قضایی و انتظامی در خصوص کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش فرهنگ، رسانه های دیجیتال و ثبت و نشر نرم افزار های رایانه ای 10. تعامل و هماهنگی با سایر دستگاه ها و مراجع ذیربط و سازمان ها و مؤسسات بین المللی در اجرای وظایف محوله را برعهده دارد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش