اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042967875355

با استقبال گسترده سرمایه‌ گذاران

صندوق امین سامان رکوردزنی کرد

کد: 1395042967875355

https://goo.gl/xgpTGv

، تهران , (اخبار رسمی): صندوق سرمایه‌گذاری امین سامان به بالاترین ارزش خالص دارایی در دوره فعالیت 5ساله خود رسید.

صندوق امین سامان

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک سامان، رضا حیدری مدیر بانکداری اختصاصی با اعلام این خبر گفت: صندوق امین سامان با هدف تجمیع سرمایه‌های مشتریان خود و بهره‌برداری از مزایای سرمایه‌گذاری در مقیاس بزرگ تشکیل شده و در 5 سال گذشته توانسته است به‌عنوان تکمیل‌کننده خدمات و محصولات بانک ایفای نقش کند.

حیدری افزود: از منظر فنی، وجوه جمع‌آوری‌شده در صندوق مذکور برای سرمایه‌گذاری در اوراق و سپرده‌های دارای بازدهی ثابت در بازار پول و سرمایه مصرف می‌شود. ازاین‌رو می‌توان این نوع سرمایه‌گذاری را در ردیف کم‌ریسک‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها در کنار سپرده‌های بانکی طبقه‌بندی کرد.

مدیر بانکداری اختصاصی بانک سامان تصریح کرد: در حال حاضر فعالیت اصلی این صندوق، سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلفی همچون اوراق مشارکت، سپرده بانکی، اوراق بهادار تضمین‌شده موجود در بازار است که این کار با به‌کارگیری نیروهای متخصص و گردآوری و تحلیل اطلاعات و مدیریت دارایی‌های سبد، با اولویت قرار دادن موضوع ریسک صورت می‌گیرد.

حیدری اضافه کرد: عملکرد صندوق مذکور در مجموع 5 سالی که از تاسیس آن می‌گذرد قابل قبول بوده است و با استقبال سرمایه‌گذاران، توانسته رقم ارزش خالص دارایی‌های خود را به یک‌هزار میلیارد ریال برساند که یک رکورد محسوب می‌شود.

حیدری خاطرنشان کرد: درحال حاضر، نرخ پیش بینی بازده صندوق امین سامان سالانه 18 درصد است که این نرخ حداقل نرخ قابل دستیابی برای صندوق به‌حساب می‌آید. اما متوسط عملکرد صندوق در سال 95 بالای 20.8 درصد بوده که سود حاصل‌شده، در پایان هر ماه به حساب سرمایه‌گذاران واریز شده است.

بر اساس این گزارش علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت‌ این شرکت به نشانی http://www.aminsaman.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک سامان

بانک سامان از شهریورماه سال 1378، به‌عنوان نخستین مؤسسه مالی و اعتباری دارای مجوز بانک مرکزی ایران با سرمایه اولیه 11 میلیارد ریال و با نام «سامان اقتصاد» فعالیت خود را آغاز کرد. کمتراز سه سال بعد، در شهریورماه سال 1381، توانست مجوز لازم برای انجام و ارائه خدمات بانکی را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده و به‌عنوان یک بانک خصوصی، دوره جدیدی از حیات خود را تجربه کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه