اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042967885489

فوتسال جام رمضان به ایستگاه آخر رسید

قهرمانی نسیم و منتخب گردشگری

کد: 1395042967885489

http://goo.gl/XrbSrn

، تهران , (اخبار رسمی): مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان گروه مالی گردشگری با اهدای جام قهرمانی به تیم های«منتخب گردشگری» در بخش آقایان و تیم «نسیم گردشگری» در بخش بانوان برگزار شد.

فوتسال گردشگری

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری ؛در شب آخر مسابقات، در بخش آقایان و در دیدار فینال،تیم منتخب گردشگری بر تیم توسعه امید غلبه کرد و قهرمان شد و در دیدار رده بندی نیز، تیم پشتیبانی1 بر تیم مرصاد غلبه کرد و به مقام سوم رسید.

همچنین در رقابت های بانوان نیز که برای اولین بار همراه با استقبال چشمگیر بانوان همکار برگزار شد، تیم نسیم گردشگری با پیروزی بر ونداد جام قهرمانی را بالای سر برد و در دیدار رده بندی، تیم «متین» بر t.i.t غلبه کرد تا به مقام سوم برسد.

قابل ذکر است؛ جام رمضان گروه مالی گردشگری به روال سال‌های گذشته و به‌منظور پاسداشت ماه مبارک رمضان و با هدف ترویج ورزش میان همکاران از 22 خرداد ماه در سالن حجاب مجتمع ورزشی آب تهران برگزار شد و در بخش آقایان 15 تیم در 4 گروه و در بخش خانم ها 9 تیم در دو گروه در این مسابقات شرکت کردند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک گردشگری

بانک گردشگری به استناد ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانک های غیردولتی و سایر مقررات مربوط، مجوز تاسیس بانک را اخذ و در تاریخ 89.10.8 به ثبت رسیده است . این بانک در تاریخ 89.10.30 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و در تاریخ 89.9.2 اقدام به پذیره نویسی سهام نموده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش