اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395043068275398

تفاهم‌نامه بیمه‌کوثر و سازمان بسیج حقوق‌دانان ایران منعقد شد

اجرای سراسری پروژه ملی بیمه حامی

کد: 1395043068275398

https://goo.gl/oUB9IE

، تهران , (اخبار رسمی): تفاهم‌نامه بیمه‌کوثر با سازمان بسیج حقوق‌دانان ایران به منظور اجرای سراسری و پرقدرت پروژه ملی بیمه حامی به امضا رسید.

تفاهمنامه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط‌ عمومی و اعلام مدیر بیمه‌حامی بیمه‌کوثر؛ براساس این تفاهم‌نامه با همکاری طرفین و بهره ‌مندی از نیروهای متخصص و متعهد و بسیجی، بستر مناسبی برای خدمات‌رسانی به تمامی اقشار جامعه در سراسر کشور فراهم خواهد شد.

لاله کریمی سازمان بسیج حقوقدانان را مجموعه‌ای پویا و فراگیر متشکل از حقوقدانان برجسته و پایبند به ارزش‌های حرفه ای و مشتاق حضور در عرصه‌های مورد نیاز دانست و تصریح‌کرد: بیمه‌کوثر سعی دارد با همکاری با این سازمان  به منظور فرهنگ‌سازی و ایجاد بستر مناسب برای تحقق و گسترش عدالت و دفاع از آزادی‌ و بهبود رفاه و آرامش جامعه، گامی هرچند کوچک بردارد.

وی با بیان اینکه سازمان بسیج حقوق‌دانان ایران، بزرگترین سازمان متشکل از حقوقدانان است، خاطرنشان‌کرد: امید است، با اجرای سراسری بیمه حامی گرهی از مشکلات حقوقی جامعه گشوده و با ارائه خدمات این رشته بیمه‌ای نو، از بسیاری از مشکلات اجتماعی پیشگیری شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر، به استناد قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی و قانون تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تمام امور بیمه‌های بازرگانی اعم از اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی آغاز به‌کار نموده است. سرمایه شرکت درحال‌حاضر 1400 میلیارد ریال می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه