اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395050369925608

در کردستان برگزار شد

کارگاه تخصصی ارتقای دانش امنیت متولیان فاوا

کد: 1395050369925608

http://goo.gl/ONL9JG

، تهران , (اخبار رسمی): کارگاه تخصصی یک روزه ارتقای دانش امنیت متولیان فاوای کلیه دستگاه های اجرایی و حاکمیتی استان کردستان از سوی معاونت امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار شد.

کارگاه تخصصی ارتقای دانش امنیت متولیان فاوا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران،  این کارگاه، با حضور بیش از 200 کارشناس و مدیر فناوری اطلاعات این استان با همکاری معاونت امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات ایران و اداره کل فناوری اطلاعات استان کردستان توسط مرکز اپا دانشگاه شریف در محل دانشگاه کردستان برگزار شد .
بر اساس این گزارش در این کارگاه تخصصی موضوعاتی چون ضرورت و مبانی امنیت فضای تبادل اطلاعات، مبانی امنیت داده و شبکه، امنیت سیستم عامل، امنیت پایگاه داده و امنیت برنامه های کابردی مطرح و مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فناوری اطلاعات ایران

سازمان فناوری اطلاعات ایران نهادی است دولتی وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با ایجاد و بکارگیری سازوکارهای لازم، حوزه ی فناوری اطلاعات کشور از بخش های دولتی، عمومی و خصوصی را از طریق اعمال سیاست ها، مقررات، استاندارد ها و ... بر پایه مصاح، منافع و امنیت ملی و عمومی، سازماندهی، هدایت و راهبری و کنترل می کند و به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران منافع و مصالح ملی و سیاست های ابلاغی در حوزه فناوری اطلاعات را از طریق نهادها و مجامع بین المللی ذیربط پیگیری می کند. ماموریت این سازمان شامل هدف گذاری، هدایت، نظارت راهبردی، ساماندهی و توسعه امن، ایمن و پایدارفناوری اطلاعات کشور در راستای تامین منافع، مصالح، امنیت ملی، رفاه عمومی و توسعه همه جانبه و پایدارکشور می شود .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

جشنواره، نمایشگاه و همایش